Вадим Слобожанский

РЕДАКТОР РУБРИКИ КИНО.

Кино должно заставить зрителя забыть о том, что он сидит в кино. 

Роман Полански.

Вадим Слобожанский , 17 ноября 2015 в 23:17 1

Кинотеатр «Украина» приглашает на «Голодные игры: Сойка-пересмешница. Часть II» в 3D!

Заключительная часть эпической франшизы, в которой Китнисс Эвердин осознаёт, что теперь ставка делается не просто на её жизнь и жизнь близких ей людей, а на будущее граждан Панема. Пока Дистрикт-13 вступает в полномасштабную войну с правительственными войсками, Китнисс вместе с группой близких друзей оказывается втянута в акцию по уничтожению президента Сноу. Но победа повстанцев имеет горький вкус, и Китнисс ждёт гораздо более трудное испытание, чем смертельные ловушки арены Голодных игр.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 16 ноября 2015 в 14:06 1

Перший трейлер анімаційної комедії «У ПОШУКАХ ДОРІ»

Дивовижні Disney\Pixar, які подарували людству один з 5 найкасовіших мультиків усіх часів, оскароносний хіт «У пошуках Немо», запрошують у велике плавання! Улюблені герої знову возз'єднаються: Марлін, Немо і, звісно, блакитна забудькувата Дорі. Рибка Дорі намагається з'ясувати таємниці свого минулого, пригадати своїх батьків і зрештою дізнатися, хто навчив її розмовляти по-китячому! Готуйтеся, улітку грандіозний, сповнений пригод, анімаційний заплив в усі кінотеатри!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 16 ноября 2015 в 14:05 1

Перший трейлер комедії «БРАТИ З ҐРІМЗБІ»

Агент секретної служби у рамках чергового завдання терміново повинен залягти на дно і для цього прибуває в тихе портове містечко Ґрімзбі. На своє нещастя шпигун не врахував однієї маленької деталі – тут йому доведеться зустріти свого відбитого на всю голову брата, відомого уболівальника-хулігана. Успіх місії гарантовано, бо крутіший за найкрутішого у світі шпигуна – тільки його брат. Саша Барон Коен у своїй стихії, і цього разу він пропонує свою альтернативну версію епічного шпигунського екшну. Увага! Небезпечна комедія-тролінг!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 12 ноября 2015 в 22:00 1

В кінотеатрі «Оскар» починається показ фантастичного екшну «ГОЛОДНІ ІГРИ: ПЕРЕСПІВНИЦЯ - 2»

Заключна частина блокбастера «Голодні ігри», який приголомшив і взяв штурмом аудиторію всього світу! Безстрашна Кітнісс Евердін з групою своїх найближчих соратників протистоїть всемогутньому Капітолію у повномасштабній війні. Ставки надзвичайно високі, адже на карту поставлено життя і майбутнє існування всього народу Панема. Переслідування ворогів, смертельні пастки і моральний вибір, подекуди важчий, ніж протистояння на аренах Голодних ігор. Вона сама обирає свою долю!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 10 ноября 2015 в 17:56 1

«Синема Сити» приглашает на показ детективного триллера «Секрет в их глазах».

Привычное течение жизни дружной команды федералов нарушает страшная трагедия: жестоко убита дочь следователя Джесс… Доказательств недостаточно, и подозреваемого приходится отпустить. Но Рэй, напарник Джесс, безнадёжно влюблённый в их начальницу, не оставляет попыток докопаться до истины. И вот спустя десятилетие появляется шанс раскрыть тайну гибели девушки. У правосудия, мести и любви нет сроков

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 10 ноября 2015 в 17:01 1

Кинотеатр «Синема Сити» запускает в показ историю любви к еде «ШЕФ АДАМ ДЖОНС»

В центре сюжета – история некогда знаменитого шеф-повара, который из-за пагубного пристрастия теряет собственный ресторан в Париже, и скатывается в рейтинге до унизительных двух звезд. Решив не сдаваться, он вновь собирает свою команду, перестраивает лондонский ресторан и надеется получить три звезды.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 3 ноября 2015 в 12:54 1

В кінотеатрі «Оскар» починається показ байопіку «СТІВ ДЖОБС»

Історія успіху засновника компанії Apple Стіва Джобса - людини, яка ще за життя стала легендою і створила найвідомішу імперію інноваційних гаджетів. Вихід нової моделі «яблука» обговорюється в світі не менше, ніж природні катаклізми і курс валют. Від режисера володаря премії Оскар Денні Бойла правдива і надихаюча історія про те, що ховається за славою і визнанням Джобса, справжнього гуру і трендсеттера для кількох поколінь.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 29 октября 2015 в 11:59 1

В Україні починається показ 24-го фільму Бондіани «007:СПЕКТР»!

Деніел Крейг, Моніка Беллуччі, Крістоф Вальц та Рейф Файнс у новій частині найвідомішої шпигунської франшизи в історії людства. Мільйонні бюджети, розкішні авто, найсучасніша зброя, екзотичні локації і найвишуканіші леді - Бонд має власний безкомпромісний зірковий райдер. Зашифроване повідомлення від анонімного джерела виводить агента Джеймса Бонда на слід могутньої злочинної організації під кодовою назвою “Спектр”. Бонд, як ніколи, близький до відкриття істини, яка поставить під удар усе, за що він боровся і захищав. Ставки зростають щосекунди.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 26 октября 2015 в 15:34 1

28 октября кинотеатр «Украина» запускает вечеринку в честь криминальной драмы «Черная месса»!

События разворачиваются в самом британском городе США, Бостоне. Ирландскую мафию возглавляет Джеймс "Уайти" Балджер (Джонни Депп), брат местного сенатора Уильяма Балджера (Бенедикт Камбербэтч). С одной стороны, он – безжалостный преступник, на чьем счету почти два десятка жизней, с другой – стремящийся к торжеству правосудия информатор ФБР. Свыше 30 лет Балджер умудрялся балансировать между этими двумя мирами, избегая наказания за свои преступления.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 23 октября 2015 в 14:09 1

«Синема Сити Киев» покажет новый мистический триллер «Последний охотник на ведьм»

Современный мир таит немало секретов, но самый удивительный из них заключается в том, что ведьмы по-прежнему живут среди нас. Эти злобные сверхъестественные создания вознамерились напустить на мир «черную смерть» – чуму.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 октября 2015 в 11:39 1

Ресторан «Царське село» щиро запрошує на Свято Гарбуза!

На Вас чекають розважальна програма з розіграшом сувенірів, пісні та танці від ансамблю "Куми", цікавий майстер клас для дорослих і дітей по ліпці вареників з гарбузом, а також частування страв з гарбуза від ресторану. Гостинно запрошуємо! Смачно пригощаємо! Яскраво розважаємо!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 октября 2015 в 14:51 1

«Сінема Сіті» готує кінопоказ опери «Попелюшка» на музику Россіні у постановці Великого оперного театру «Лісеу» (Барселона)

Не пропустіть винятковий виступ Джойс ДіДонато і Хуана Дієго Флореса в адаптації чарівної історії Попелюшки на музику Россіні!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 октября 2015 в 12:13 1

Стартує нова частина хоррор-хіту «Паранормальне явище: Примарний світ 3D»

Молода сім'я переїжджає в новий будинок в Пало-Альто, штат Каліфорнія. Райан займається розробкою комп'ютерної гри, його дружина Емілі – домогосподарка, яка захоплюється йогою. Пара виховує спритну та сміливу шестирічну доньку Лейлу. Разом з ними в нову оселю селиться молодший брат Райана. Усім разом їм доведеться зіткнуться з незрозумілими явищами, які не раз змусять засумніватися у реальності того, що відбувається.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 15 октября 2015 в 17:49 1

Кинотеатр «Украина» приглашает на семейный праздник в честь мультфильма «Монстры на каникулах-2» в 3D!

Дочка Дракулы влюбилась и вышла замуж за человека, который оказался случайным посетителем отеля. У них появился ребенок, который имеет черты как матери, так и отца. И пока влюбленная парочка будет отдыхать в отпуске, дедушка Дракула возьмет воспитание малыша в свои руки…

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 13 октября 2015 в 20:53 1

В кинотеатре Синема Сити начинается показ семейной анимации «КРУТЫЕ ЯЙЦА 3D»

Отважный молодой курчонок Тото спасает десяток яиц и ломтик бекона от попадания в яичницу и становится героем фермы. А когда таинственный мошенник пытается отобрать у хозяев ферму за долги, отважная команда крутых яиц и ломтик бекона в знак благодарности помогают Тото выиграть петушиный бой и спасти ферму.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 8 октября 2015 в 18:00 1

10 октября, в субботу, Кинотеатр «Украина» приглашает на Семейный праздник и презентацию фильма «Пэн: Путешествие в Нетландию» 3D!

Увлекательная программа с аниматорами, конкурсы, сладкий стол и море веселых эмоций.

Начало праздника в 11:40, просмотр фильма в 12:30.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 8 октября 2015 в 17:56 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ анімаційної комедії «МОНСТРИ НА КАНІКУЛАХ 2»

Повернення улюблених монстрів вже на цей Хелловін! Усе йде якнайкраще в готелі Трансільванія: граф Дракула змінює гнів на милість і відчиняє двері клієнтам зі світу людей. Але позаочі, за закритими трунами, він тяжко журиться, бо його улюблений онук Денніс – вампір по мамі і людина по батькові - не виявляє жодного інтересу до кровопивства і давніх навичок упирів. Аж ось, батьки Денніса від’їздять у справах, і дід вирішує брати виховання в свої пазурі. Разом зі старими друзяками: Франкенштейном, Мюрреєм та Вейном вони влаштовують онуку тренувальний табір монстрячого режиму!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 7 октября 2015 в 17:01 1

Перший трейлер кримінального екшну «ГРА НА ПОНИЖЕННЯ»

Блискучий акторський склад в карколомній історії успіху чотирьох аутсайдерів з Волл-стріт. Тут усе, чого ви не знали про біржі, таємні механізми впливу та ставки, які іноді не піддаються жодній логіці. Передбачивши близькість фінансового колапсу і зігравши на жадібності банків, четверо непомітних біржових гравців стають мультимільйонерами. Динамічна і напружена історія диваків, яких веде вперед і змушує ризикувати усім нестримна сила – бажання зірвати найбільший куш!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 7 октября 2015 в 15:43 1

«Сінема Сіті» готує показ готичного фентезі «БАГРЯНИЙ ПІК»

Напружений трилер від наймістичнішого режисера та автора сценарію блокбастера «Хоббіт» Ґільєрмо Дель Торо. Молода письменниця намагається втекти від привидів минулого і переїздить до таємничого маєтку на горі. Будинок стояв пусткою багато років, але він живе, пам’ятає і стікає кров’ю…Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 7 октября 2015 в 11:01 1

«Cinema Citi» запрошує дітей до кінопригод у стрічці «Пен: Подорож до Небувалії»

Голлівудські продюсери, як і всі дорослі люди, схильні до ностальгічних спогадів і обожнюють знаходити в старих казках нові сюжети. Отже компанія Warner Bros. Pictures вирішила запросити всіх, хто не бажає дорослішати і чекає на пригоди, долучитися до фантастичної подорожі до всесвіту Пітера Пена, піратів, фей та інших чудернацьких створінь.

Перейти к посту →