Вадим Слобожанский

РЕДАКТОР РУБРИКИ КИНО.

Кино должно заставить зрителя забыть о том, что он сидит в кино. 

Роман Полански.

Вадим Слобожанский , 30 мая 2016 в 15:15 1

Кінотеатр «Сінема сіті» починає показ трилера «Грошова пастка»

Зірки першої величини Джордж Клуні та Джулія Робертс в напруженому і захопливому трилері від режисера Джоді Фостер. Завдяки своїм фінансовим порадам телеведучий Лі Гейтс здобув славу справжнього гуру Уолл-Стріт – переважно озвучені ним прогнози справджуються. Йому вірять, а шоу має шалені рейтинги, адже заробити легких грошенят на біржових ставках хочуть усі. Простий хлопець Кайл прислухається до рекомендації Гейтса і в результаті втрачає все. Помста і відчуття безпорадності штовхають його на відчайдушний крок - він бере телеведучого в заручники у прямому ефірі.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 27 мая 2016 в 14:25 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ фентезійного пригодницького бойовика «Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2»

Фентезійний пригодницький бойовик «Підлітки-мутанти Черепашки-ніндзя 2» – це продовження успішного фільму 2014 року. Про роботу над сиквелом заговорили у зв'язку з неймовірним касовим успіхом першої частини. Для черепах-мутантів це п'ята поява на великому екрані. Від часу публікації коміксів про них 1984 року про героїв зняли серіал, три мультсеріали, два мультфільми та чотири фільми. Як і в попередній частині, задля створення образів головних героїв актори грали в костюмах, оснащених безліччю датчиків, і кожен їхній рух фіксувався. Основні зйомки відбувалися в Нью-Йорку навесні та влітку 2015 року. Відомо, що деякі актори підписали контракт на участь у третій частині франшизи.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 24 мая 2016 в 17:02 3

Кинотеатр «Украина» приглашает на Вечеринку и презентацию фэнтезийного приключенческого фильма «Алиса в Зазеркалье» 3D!

Шагнув в Зеркало, Алиса попадает в новую неизвестную реальность... Сон, вымысел, иллюзия, или самое настоящее безумие?! Фантастический калейдоскоп ярких героев, блестящий звездный состав, тонкий юмор и графика нового поколения — вы непременно поверите всему, что увидите. Новое путешествие Алисы Кингсли в волшебный мир, в котором девушке предстоит защитить друзей от эксцентричного божества по имени Время, у которого давние счеты с Безумным Шляпником.  Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 22 мая 2016 в 19:55 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ фільму-фентезі «Аліса в Задзеркаллі»

Та сама Аліса, яка стала успіхом 2010-го, повертається! Творці популярного сучасного фентезі запрошують у дивовижну пригоду, зняту за мотивами бестселера «Аліса в Задзеркаллі». Зробивши крок у Дзеркало, Аліса потрапляє у нову невідому реальність... Сон, вигадка, ілюзія, а чи справжнісіньке божевілля?! Фантастичний калейдоскоп яскравих героїв, блискучий зірковий склад, тонкий гумор і графіка нового покоління — ви неодмінно повірите всьому, що побачите.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 16 мая 2016 в 17:18 0

Молодые украинские кинорежисеры предлагают обществу свое кино

31 июля в помещении книгарни "Е" состоялся показ короткометражной художественной кинокартины - «Сонет 132» (дипломная работа студентки 4-го курса КНУТКиТ им. И.К.Карпенка-Карого Ирины Правило). Публика хлопала, плакала и чуть не подралась.

Раскрытие непростой для украинского зрителя темы двуязычия предложила молодой режиссер Ирина Правило. В короткометражке была изложена биографическая любовно-политическая драма молодой украинской пары, в которой он - украиноязычный патриот, а она - любимая, гибкая и периодами невменяемая русскоязычная девушка.

События в фильме происходят от "диссидентских шестидесятых" прошлого века и до настоящего времени. Драматичный сюжет, состоящий из сложных сцен адаптации двух разных культурных и языковых особей живущих на территории Украины и объединенными святыми цепями любви.

Понимание смысла фильма после просмотра у всех присутствующих оказался свой. Во время дискуссии зрителей и режиссера, было высказано много восхищения от работы студентов.

Некоторые взгляды зрителей оказались традиционно антагонистичны - по лини украинского национализма и русскоязычного космополитизма. Перейти к посту →

Фильмы, клипы, кинокартины, Кинопремьеры, новые фильмы

Вадим Слобожанский , 16 мая 2016 в 16:53 1

Кинотеатр «Украина» приглашает на Допремьерный показ – Вечеринку фантастического боевика «Люди Икс: Апокалипсис» 3D!

Автор безумно популярного мирового блокбастера «Люди Икс: Дни минувшего будущего» режиссер Брайан Сингер возвращается с новым фильмом.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 12 мая 2016 в 15:49 1

Автор світового блокбастера «Люди Ікс: Дні минулого майбутнього» режисер Браян Сінгер повертається з новим фільмом – «Люди Ікс: Апокаліпсис».

Йому поклоняються, як Богу, від часів зародження цивілізації. Апокаліпсис, перший та наймогутніший мутант з марвелівського всесвіту Людей Ікс, увібрав у себе силу багатьох інших мутантів, ставши безсмертним та непереможним. Прокинувшись через тисячі років, він розчарований навколишнім світом і набирає команду могутніх мутантів, включаючи збентеженого Магнето (Майкл Фассбендер), аби очистити людство та створити новий світовий порядок, де буде царювати він сам. Доля Землі висить на волосинці - і Рейвен (Дженніфер Лоуренс) за допомогою Професора Ікс (Джеймс МакЕвой) мають очолити команду молодих Людей Ікс, аби зупинити свого найлютішого ворога та врятувати людство від суцільного знищення.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 12 мая 2016 в 15:47 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ молодіжної комедії «Сусіди 2»

Безбашена комедія 18+ повертається! Усі проблеми, начебто, позаду - придуркуватих сусідів позбулися і можна вити сімейне гніздечко в новому заміському будинку. Але спершу потрібно продати це легендарне житло. На шляху до гармонії стає дещо новеньке, сексуальне і таке, що зовсім не вміє гальмувати - оселя дівчачої студентської тусовки по сусідству. Угода з продажу будинку під загрозою! Єдиний спосіб вгомонити дівах, щоб ті не відлякали покупців, - заручитися підтримкою ворога в особі колишнього сусіда.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 12 мая 2016 в 15:46 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ молодіжної комедії «Сусіди 2»

Безбашена комедія 18+ повертається! Усі проблеми, начебто, позаду - придуркуватих сусідів позбулися і можна вити сімейне гніздечко в новому заміському будинку. Але спершу потрібно продати це легендарне житло. На шляху до гармонії стає дещо новеньке, сексуальне і таке, що зовсім не вміє гальмувати - оселя дівчачої студентської тусовки по сусідству. Угода з продажу будинку під загрозою! Єдиний спосіб вгомонити дівах, щоб ті не відлякали покупців, - заручитися підтримкою ворога в особі колишнього сусіда.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 12 мая 2016 в 15:43 1

Кинотеатр «Украина» приглашает на Детский праздник и презентацию мультфильма «Angry Birds в кино» 3D !

На чудесном острове посреди океана живут удивительные герои. Одним из основных персонажей является симпатичная и безобидная с виду птичка по имени Ред. Но у Реда большие проблемы - он никак не может справиться со своим раздражением и злостью. Все его бесят. Птенец искренне борется со своими недостатками, но если честно, получается у него из рук вон плохо. Любая ситуация, вызывающая негатив, заставляет Реда свирепствовать. Парень даже записался на курсы по управлению гнева. У него есть друг Чак, который также не может похвастаться характером, что-то сумасшедшее есть в нем. Ну а про Бомба и вовсе добавить нечего. У него есть необычная способность взрываться, как только случается что-то неожиданное или страшное. Ко всему, в один прекрасный день к острову причаливает подозрительный транспорт. На нем прибыли ... зеленые свиньи. Да-да, именно зеленые. И вот эти самые гости решили поселиться рядом с нервными птичками. Такое соседство совсем не устраивает Реда и его друзей. Нарастал конфликт, который угрожал обернуться настоящей войной...

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 7 мая 2016 в 21:37 1

У кінотеатрі «Оскар» починається показ анімаційної комедії «Angry Birds»

Феномен шаленої популярності Angry birds і досі не розгадано - а вони вже збираються заполонити екрани кінотеатрів. Новий анімаційний блокбастер розповість про початок глобального протистояння angry birds та їхніх запеклих ворогів - підступних свиней. Хочете дізнатися таємниці невгамовних улюбленців планети і потрапити в кумедну пернату 3D-пригоду?! Пташки вже на низькому старті!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 26 апреля 2016 в 11:31 1

У кінотеатрі «Планета кіно» починаєтся показ фантастичного екшну «Перший месник: Протистояння»

Нове марвелівське дійство небаченого розмаху! Могутні супергерої учасниками глобального руйнівного інциденту. Зважаючи на це, керівництво держави вважає за необхідне взяти під контроль усіх людей із суперздібностями і змусити їх працювати на урядові служби. Перший Месник повстає проти порушення свобод і веде за собою групу однодумців. Його найкращий друг – «Залізна Людина» Тоні Старк несподівано стає на чолі протилежного табору. Серед Месників розкол і людство беззахисне перед загрозами нового покоління, які ось-ось поглинуть планету.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 26 апреля 2016 в 11:27 1

27 апрел кинотеатр «Украина» приглашает на допремьерный показ – вечеринку комедии «Несносные леди»!

Фитнес и шопинг, капризные предки и непослушные дети, завистливые подружки и надоевшие бывшие — милые составляющие настоящего женского счастья. А также мужского, если ты — отец-одиночка. И неважно, где и как сведет вас жизнь, если ты встретишь настоящую любовь. Главное — не сдаваться! Ведь судьба — это большой супермаркет, а не магазин на диване. 

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 21 апреля 2016 в 22:29 1

«Сінема сіті» починає показ дивовижної реальної історії «Чудеса з небес»

Неймовірно правдива, життєствердна історія на основі мемуарів Крісті Бім «Три чуда з небес». 12-річна дівчинка, яка страждає від невиліковної хвороби, дивом виживає після падіння з дерева. Але справжнім чудом є те, що після падіння вона повністю зцілюється. Дивовижна історія, в яку неможливо повірити, не побачивши на власні очі. Коли здається все втрачено, і попереду лише біль і відчай, небеса дарують надію тим, хто вірить.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля 2016 в 10:24 1

Paramount Pictures та GK Films оголосили про початок зйомок фільму “ALLIED”

Головні ролі в новій стрічці оскарівського лауреата Роберта Земекіса («Форрест Гамп», «Прогулянка висотою») виконують номінант на премію «Оскар» Бред Пітт («Безславні виродки», «Всесвітня війна Z») та володарка премії «Оскар» Маріон Котійяр («Темний лицар повертається», «Життя у рожевому кольорі»).

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля 2016 в 10:22 1

У Новій Зеландії розпочато зйомки фільму «Кібер привид»

Paramount Pictures та DreamWorks Pictures оголосили про початок виробництва стрічки «Кібер привид» з Скарлетт Йоханссон («Месники: Ера Альтрон», «Люсі») у головній ролі та Рупертом Сандерсом («Білосніжка та мисливець») у якості режисера. Зйомки проходять в Веллінгтоні, Нова Зеландія. Також було представлено перший кадр голлівудського рімейка легендарного аніме.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля 2016 в 10:21 1

Трейлер до нового фільму Стівена Спілберга «Великий Дружній Велетень»

Таланти двох найвидатніших оповідачів – Роальда Дала та Стівена Спілберга нарешті об’єдналися, щоб дати нове життя улюбленій класиці Дала «Великий дружній велетень». Під режисурою Стівена Спілберга, “Великий Добрий Велетень” розповідає історію дружби маленької дівчинки та Велетня, який відкриває для неї світ дива та небезпечних пригод у Краю Гігантів.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля 2016 в 10:17 1

З 21 квітня у п'ятьох містах України стартує Тиждень нідерландського кіно FLYING DUTCH.

Тиждень нідерландського кіно FLYING DUTCH проводиться в Україні уп’яте. В рамках цьогорічної програми представляємо шість різножанрових і промовистих стрічок нідерландських режисерів, зокрема: фільм-відкриття FlyingDutch, драматичне роуд-муві Зустрінемось у Венеції (реж. Едді Терсталл), пригодницька стрічка про відчайдушного рибалку Атлантика (реж. Ян-Віллем ван Івайк), фільм про одну з найгучніших судових справ у історії Нідерландів Люсія де Берк (реж. Паула ван дер Уст), соціальна драма Сину мій (реж. Ремі ван Хойтен), історія кохання двох дівчат Літо (реж. Коллет Бофор) і документальна стрічка про кухаря-перфекціоніста, чия історія життя і кар’єри захоплює та надихає Серджіо Герман: клятий ідеаліст (реж. Вілемек Клуйфхоут).

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля 2016 в 10:13 1

21 апреля кинотеатр «Украина» приглашает на вечеринку в честь приключенческого фильма «Охотник и Снежная королева» 3D!

Лента является приквелом фильма "Белоснежка и охотник" 2012 года. Режиссёром стал французский дебютант Седрик Николя-Троян. Ранее он занимался производством визуальных эффектов и был вторым режиссёром в сказочных блокбастерах «Малефисента» и «Белоснежка и Охотник».

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 14 апреля 2016 в 15:22 1

В кінотеатрі «Сінема Сіті Київ» починається показ романтичної драми «Вибір», екранізації однойменного роману Ніколаса Спаркса

Кохання? Серйозні відносини? Відповідальність? Родина? Закоренілий холостяк Тревіс Паркер вважає, що все це не для нього. У нього є відмінна робота і вірні друзі. Він захоплюється полюванням, риболовлею, займається екстремальними видами спорту - і уникає серйозних відносин. Але не народився ще на світ людина, якій вдалося б уникнути справжнього кохання ... Коли в будинку по сусідству поселяється тиха, замкнута Габі, життя Тревіса змінюється.

Перейти к посту →