Зевако Максим, 19234

Зевако Максим, 19234 , 21 мая 2010 в 21:21 0

2050. Україна, якою пишаються!

На Стратегічному саміті, що відбувся 17 травня у МІМ-Київ, дійшли до висновку, що нова система освіти, кібернетика та освоєння космосу можуть забезпечити Україні місце в п’ятірці найуспішніших країн світу.

Перейти к посту →

Зевако Максим, 19234 , 29 марта 2010 в 19:00 0

Квест «із зе бест»

Вже довгий час в Чернігові молодь грає в різні квесті-ігри. Вони бігають по місту, щось шукають. А навіщо — не зрозуміло. Я згадала, що один мій знайомий якраз і влаштовує такі квест ігри. Цією людиною є один із організаторів «Chernihiv quest» Юра Богдан.

Про Юрине захоплення квестами я чула неодноразово, та якось не придавала цьому уваги. Якось я натрапила в контакті на дуже цікаві фотографії. Бурхливі обговорення в коментарях відразу зацікавили мене і я вирішила не залишати це питання відкритим і одразу дізнатися про квести детальніше.

Для початку я вирішила звернутися до того, хто знає все – звичайно ж до інтернету. На моє щастя, Googlе вже був знайомим з цим питанням.

Отож, квест – це така собі пригодницька гра, що має певну сюжетну лінію, для проходження якої потрібно розв’язати декілька логічних задач. Звичайно ж, існує ряд послідовних підказок, які організатори раніше повинні були заховати у різних частинах міста. І тут вже фантазія автора може відриватися по повній, починаючи парками, кафе чи супермаркетами і закінчуючи закинутими будівлями і навіть кладовищами!!!

Стандартна гра побудована за ланцюговою схемою – розгадаєш одне завдання – отримаєш інше. І так доти, доки не прийдеш до фінішу. Перейти к посту →

Конкурсы, соревнования, награды

Зевако Максим, 19234 , 28 марта 2010 в 22:12 0

В Чернігові відбувся міжнародний театральний фестиваль

24-26 березня відбувався ІІ Міжнародний Молодіжний Театральний Фестиваль «Простір» в Чернігові. Вистави проходили в актовій залі Чернігівського національного педагогічного університету імені Т. Г. Шевченка. І ми можемо з гордістю сказати, що це було неперевершено. Глядачі були в захваті від побаченого за три фестивальні дні. Перейти к посту →

Фестиваль

Зевако Максим, 19234 , 11 марта 2010 в 09:57 0

На конкурс краси оголошено кастинг серед найгарніших студенток

19 березня о 18.00 у кінотеатрі «Перемога» в м. Чернігові відбудеться кастинг на участь у регіональному етапі єдиного Всеукраїнського конкурсу краси серед студенток «Перша леді».

Модельна агенція «Перша леді» та Студреспубліка вже втретє проводитиме в Чернігові регіональний етап загальнонаціонального конкурсу краси «Перша леді». Конкурс відбудеться 23 квітня в приміщенні Чернігівського обласного музично-драматичного театру імені Т.Шевченко.

Для участі у конкурсі запрошуються студентки чернігівської області. Перейти к посту →

Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Конкурс красоты, конкурси краси

Зевако Максим, 19234 , 22 февраля 2010 в 19:45 0

«КуМедна бочка» знову в Чернігові

Вечір 20 лютого для нашого чарівного міста був просто фантастичним. Адже до нас завітав IV Всеукраїнський відкритий фестиваль гумору "КуМедна бочка".

Місце зустрічі було незмінним - Чернігівський обласний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка, як і організатори заходу – ЧОО ВМГО "Студентська республіка", Сhernigiv Quest», за підтримки управління у сімї та молоді Чернігівської ОДА.

Яскраві та незабутні жарти гостям заходу дарували команди "Янка Бриль" (м.Гомель, Білорусія), "Адреналін" (м.Львів), "Смак" (м.Макіївка), "Studio 220" (м.Хмельницкий) та "Все ВключенО" (м.Чернігів). Перейти к посту →

Студентська республіка, Фестиваль

Зевако Максим, 19234 , 6 февраля 2010 в 00:57 0

В очікуванні фестивалю гумору «КуМедна бочка»

Ви готові до вибуху гумору? Адже 20 лютого 2010 року o 19.00 y пpиміщeнні Чepнігівcькoгo oблacнoгo мyзичнo-дpaмaтичнoгo тeaтpy імeні Т.Г. Шeвчeнка очікується грандіозне видовище - IV Вceyкpaїнcький відкpитий фecтивaль гyмopy "КyМeднa бoчкa". Ми зможемо побачити виступи не лише українських команд, а й з сусідніх Білорусі та Росії. Перейти к посту →

Концерты, шоу, представления, Анонси, афіша, запрошення, Фестиваль

Зевако Максим, 19234 , 20 января 2010 в 22:11 0

Оголошується набір в модельне агентство «Перша Леді» в Чернігові!

Ви мрієте стати професійною моделлю? Вас зачаровує світ прекрасного та Ви готові заявити про себе? Якщо так, то у Вас з’явилась така можливість! В Чернігові оголошується набір в нове модельне агентство «Перша Леді», яке відкриє Вам двері до модельного бізнесу.

Приймаються дівчата приємної зовнішності віком від 14 до 22 років.

Протягом 4 місяців буде проходити навчання, в програмі якого дефіле, хореографія, візаж, стилістика, етикет, основи дієтології, акторська майстерність, фітнес, фотомайстерність, соціальна відповідальність.

Заняття будуть проводитись досвідченими майстрами та педагогами, які навчать Вас як правильно поводитись перед камерою, гарно виглядати та іншим азам професії. Перейти к посту →

Анонси, афіша, запрошення, Мода, стиль, дизайн, Показ мод, дефиле

Зевако Максим, 19234 , 17 декабря 2009 в 02:03 0

Всесвітньо відомий Віденський Бал відбудеться в Чернігові!

25 грудня о 19:00 наше місто перетвориться на колиску аристократичної культури, адже у приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відчиняться двері для найгалантніших кавалерів та найвродливіших дам – учасників Першого Віденського балу в м. Чернігові, котрий є заключною частиною благодійної акції «Подаруй дитині казку», спрямованої на оснащення хореографічного залу для танцювального колективу «Мрія» при школі-інтернаті імені Ю.М. Коцюбинського. Перейти к посту →

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Концерты, шоу, представления, Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка