ТИ НЕ ОДИН (YOU're NOT ALONE)

 Український рок-гурт ТИ НЕ ОДИН створений в 2007 році в місті Харкові, трьома молодими художниками,які мали собі на меті займатися не тільки змішуванням фарб на полотні,але й займатися музикою. За досить не довгий період творчої діяльності, незмінним залишається вокаліст гурту і головний творчий лідер , автор пісень Олексій Сиволожський,його тексти пісень вражають своєю простотою і доступністю для розуміння. Наряду з іншими гуртами гурт ТИ НЕ ОДИН вирізняється,своєю філософією. Музиканти відповідаючи на запитання фанів :«Чим ви керуєтесь при створенні своїх пісень?»-фразою з біблії:«Чим серце наповнене те говорять вуста»,або «Просто слухайте наші пісні там все сказано».Не дуже падкі до розмов,але в їх піснях дійсно є те у що вони вірять :«Без любові немає життя».

Отже ми маємо досить непоганий за історією, український молодий рок-колектив,який має собі за мету і надалі займатися творчою діяльністю ,створювати нові композиції і, тішити наші вуха своєю музикою. 

ТИ НЕ ОДИН (YOU're NOT ALONE) , 21 октября 2011 в 22:00 3

ТИ НЕ ОДИН (YOU're NOT ALONE) - кліп на пісню «Ти наркотик»

Кліп на пісню українського гурту ТИ НЕ ОДИН (YOU're NOT ALONE) -"Ти наркотик", чим серце наповнено те говорять вуста". Перейти к посту →

Смотреть, скачать клип, видео, український рок-гурт «ТИ НЕ ОДИН» (YOU're NOT ALONE), Олексій Сиволожський