social.news

social.news , 6 февраля 2018 в 16:20 0

Володимир Горянський та Анатолій Хостікоєв дадуть безкоштовні вистави на сході України про толерантність

На сході України відбудеться вистава «Он моя сестра» за участі акторів Анатолія Хостікоєва та Володимира Горянського, яка руйнує соціальні стереотипи та демонструє фундаментальну сутність людських стосунків, які маскуються за недовірливістю і скандалами.

Комедійна вистава відбудеться за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) у Краматорську та Сєверодонецьку 9-10 лютого.

social.news , 3 февраля 2018 в 17:32 0

Горянский и Хостикоев покажут комедийный спектакль «Он моя сестра» в Краматорске и Северодонецке

9 февраля в Краматорске на сцене Городского дворца культуры и техники НКМЗ и 10 февраля в Северодонецке на сцене Луганского областного академического украинского музыкально-драматического театра состоится бесплатный показ комедийного спектакля «Он моя сестра».

social.news , 12 мая 2017 в 14:53 0

Науковець з Донбасу відправить дітей у ігрову подорож континентами

Підприємець з Донбасу Оксана Русанова розпочала збір коштів на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» на запуск наукової гри для дітей. Наукова гра «Таємна експедиція» – проект настільної пізнавальної гри з дослідами та експериментами для малечі. Автори проекту планують запустити гру у продаж вже у вересні 2017 року.

Викладач Донецького національного університету Оксана Русанова через події на Донбасі була вимушена покинути власне місто. Проте вона продовжила займатися викладацькою діяльністю, більш того, почала займатися ще й з школярами та дошкільнятами.

«Таємна експедиція» розрахована як на дітей, так і на дорослих. Захоплюючі факти з різних культур та наукові експерименти відкриють навчання в ігровій формі. Представники семи аутентичних народів допоможуть дітям знайти географічні скарби на фініші та здійснити кругосвітню подорож. Головні персонажі: Туарег – воїн пустині Сахара, який оберігає скарби пустелі та ніколи не відкриває своє обличчя перед незнайомцями, нащадки Майя, котрі винайшли рецепт шоколаду з какао-бобів, Магнус – хоробрий вікінг, представник народу, що підкорював моря і океани і, насправді, першим відкрив Америку та інші.

«Для того, щоб наші діти навчалися і отримували задоволення, ми розробили настільну квест-гру, в якій є все, що так любить малеча. «Таємна експедиція» дозволяє весело проводити час, непомітно вивчати географію, дізнаватися безліч фактів про різні народи та їх культуру, проводити цікаві наукові експерименти, вирушати у захоплюючу подорож – і все це одночасно! Друзі, підтримайте наш проект на сайті «Спільнокошт»! Нам необхідно зібрати 60 000 гривень на дизайнерські послуги та поліграфічні роботи, виробництво ігрових фігур, закупівлю лабораторного обладнання для дослідів та виготовлення упаковки. Давайте разом зробимо захоплюючу українську настільну квест-лабораторію!», – розповіла куратор проекту Оксана Русанова.

У «Таємній експедиції» зібрані знання з географії, культурології, хімії та фізики, а всі кроки поєднані між собою в єдиний квест. Зберігачі – головні персонажі – дають учасникам завдання. Діти будуть займатися творчістю або проводити наукові експерименти. Після успішного виконання, гравці отримають ключ до наступного кроку і розпочнуть подорож континентами.

За підтримку проекту та внесені кошти кожний доброчинець отримає креативні подарунки від авторів гри: онлайн-листівку з персональним повідомленням від персонажів, паперовий міні-квест від героїв гри, сертифікат на відвідування будь-якого наукового заняття чи майстер-класу з курсів «Дитячої наукової лабораторії», наукову квест-гру «Таємна експедиція» та інше.

Основна мета гри – це надати можливість навчатися не тільки за допомогою традиційних освітніх методів, але й використовувати інтерактивні. Автори проекту хочуть донести, що навчатися граючись – легко, цікаво та ефективно.

Також, у рамках гри «Таємна експедиція» планується презентація цілої серії наукових ігор в категорії QuestLab, які доповнять колекцію фігур героїв та прокладуть нові маршрути на мапі Землі. Зовсім скоро будуть представлені – «Вулканічний квест», квести «Землі-легенди» та «Дорога відкриттів».

Нагадаємо, у лютому 2017 року в Києві за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Великої Британії в Україні відкрила свої двері перша Академія Краудфандингу для підприємців, які постраждали від конфлікту на Сході. Студентами Академії стали ВПО та жителі Донецької та Луганської областей. Експерти відібрали 12 найцікавіших та найперспективніших ідей бізнесів для запуску краудфандингових кампаній, одним з проектів стала наукова гра «Таємна експедиція».

Підтримати «Таємну експедицію» можна за посиланням:

https://biggggidea.com/project/naukova-kvest-gra-sekretna-ekspeditsiya/#

Ознайомитися з іншими проектами, які стартували на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» у рамках Академії Краудфандингу: http://cfaukraine.biggggideapartners.com

Фото за посиланням:

http://fex.net/836492552080

Перейти к посту →

social.news , 11 января 2017 в 15:56 0

У Львові відкрилось перше туристичне радіо

Чоловік та продюсер співачки Руслани Олександр Ксенофонтов разом з однодумцями відкрив у Львові «Дуже радіо» – перше туристичне радіо! Радіостанція почала мовлення у грудні онлайн (http://www.duzhe.fm) та на частоті 104,3 МГц.

Перейти к посту →

social.news , 12 февраля 2016 в 13:17 0

Звезда «Евровидения» Пётр Налич даст концерт в Киеве c эстрадно-симфоническим бэндом

Впервые за долгое время 16 апреля в Киеве в ЦКМ НАУ состоится концерт звезды «Евровидения» Петра Налича. На концерте прозвучат песни из репертуара Леонида Утесова в исполнении певца и большого эстрадно-симфонического бэнда.

Перейти к посту →

social.news , 11 декабря 2015 в 17:15 0

Певица Руслана помогает детям украинских добровольцев

Международный благотворительный фонд «Український світанок», который основала

певица и общественный деятель Руслана Лыжичко, накануне рождественских праздников собрал список новогодних желаний детей добровольцев АТО.

Перейти к посту →

social.news , 1 декабря 2015 в 17:00 0

На Майдане прошла Ночь Памяти ... Ночь Тишины...

В субботу 28 ноября певица и общественный деятель Руслана Лыжичко, в годовщину кровавого разгона студентов, вместе с неравнодушными украинцами провела Ночь Памяти на Майдане Независимости возле Стелы.

Перейти к посту →

social.news , 24 ноября 2015 в 13:53 0

Киев всколыхнул самый масштабный образовательный проект украинского рынка моды

На выходных Киев стал настоящим эпицентром развития fashion индустрии Украины. В зале гостиницы «Русь» прошел уже второй масштабный образовательный проект для украинского рынка моды – Fashion Business Conference II!

Перейти к посту →

social.news , 5 августа 2015 в 17:02 0

Фаны из Америки присылают письма Руслане Лыжичко

Перейти к посту →

social.news , 30 июля 2015 в 11:48 0

Руслана поделилась с подростками секретами своего успеха

Певица и общественный деятель Руслана Лыжичко, которая в последнее время много внимания уделяет украинским тинейджерам, посетила первый украинский лагерь шоу-бизнеса JAMM. В рамках визита певица поделилась с подростками секретами своего успеха.

Перейти к посту →

social.news , 28 июля 2015 в 14:12 0

Певица Руслана поздравила программу «Светская Жизнь» с десятилетием

«Самая экстремальная певица Украины.», как охарактеризовала Руслану несменная ведущая программы «Светская жизнь» Катя Осадчая, оправдала это звание и появилась на площадку буквально из неба, подарив один из своих суперхитов. Под влиянием дикой энергии Русланы не смог устоять никто, все танцевали вместе с певицей ее зажигательные «Дикие Танцы».

певицей ее зажигательные «Дикие Танцы».

Перейти к посту →

social.news , 22 июля 2015 в 15:13 0

Руслана рассказала о «коррупционном хамстве», депутатской «крыше» и ненужных правоохранительных органах

В субботу певица и общественный деятель Руслана Лыжичко, вместе с мужем Александром Ксенофонтовым, и жителями с. Лесники и с. Ходосеевка защищали Чернечий лес. Уже несколько лет идет борьба между общественностью и коррупционерами против незаконной застройки, открыто уголовное производство, но власть ничего не делает для того, чтобы остановить беззаконие.

Перейти к посту →

social.news , 8 апреля 2015 в 13:14 0

Руслана по-прежнему остается лучшей певицей среди победителей «Евровидения»

На известном блоге wiwibloggs, посвящённому международному конкурсу «Евровидению», читатели провели голосование и выбрали лучшего артиста среди выступающих гостей национальных финалов.

Перейти к посту →

social.news , 6 апреля 2015 в 16:16 0

Руслана: очищення України потрібно довести до кінця!

Громадський діяч та співачка Руслана приєдналася до наймасштабнішої соціальної екологічної акція «Зробимо Україну чистою!-2015» http://letsdoitukraine.org/. До акції вже долучилися багато зірок: Олег Скрипка, Світлана Тарабарова, Олег Собчук, Олександр Кривошапко, Фагот, Ольга Сумська, Наталка Карпа, Марія Бурмака та багато інших. Всі вони звертаються до України та закликають об’єднатися 25 квітня заради того, щоб потурбуватися про чистоту нашої Батьківщини.

Перейти к посту →

social.news , 27 марта 2015 в 22:42 3

Співачка та громадська діячка Руслана Лижичко допомагає українським дітям

Співачка та громадська діячка Руслана Лижичко приєдналася до ініціативи «Я будую ОХМАТДИТ». У рамках акції відбувається збір коштів на облаштування та будівництво нового корпусу лікарні «Охматдит», державне фінансування якого було зупинено минулого року. Перейти к посту →

Ruslana (Руслана Лыжичко), Благотворительность, меценатство, социальная активность

social.news , 24 марта 2015 в 23:02 1

Руслана, Валерій Харчишин, Олег Скрипка, Світлана Тарабарова, Tamerlan & Alena та Олег Собчук закликають очистити Україну від сміття!

25 квітня в Україні відбудеться наймасштабніший соціальний екологічний проект «Зробимо Україну чистою!-2015», в рамках якого волонтери з усіх регіонів країни вийдуть на прибирання. Українські зірки, громадські лідери вже підтримують проект та закликають кожного українця приєднатися до акції.

Перейти к посту →

Олег Скрипка, Ruslana (Руслана Лыжичко), Анонси, афіша, запрошення, Валерій Харчишин, Олег Собчук, Благотворительность, меценатство, социальная активность, дуэт «Тамерлан и Алена Омаргалиева», природа, TARABAROVA / Алиса Тарабарова | Светлана Тарабарова

social.news , 15 февраля 2015 в 07:38 2

EMIN и Charlie Williams презентуют совместный клип на песню Woman

Азербайджанский певец и композитор, номинант на украинскую премию YUNA EMIN вместе с австралийским музыкантом Charlie Williams в Америке сняли видеоклип на песню «Woman». Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Смотреть, скачать клип, видео, EMIN (Эмин Агаларов, Emin Agalarov), Charly Williams

social.news , 20 октября 2014 в 14:22 0

На Київщині стартувала акція «Збери сміття – врятуй життя!»

У жовтні 2014 року в Київській області розпочалася кампанія «Збери сміття – врятуй життя!» під егідою Олександра Олександровича Тигова, голови правління ГО «Бізнес-центр «Новий початок». Головною метою проекту є збір макулатури школярами та їх батьками, студентами та викладачами, для подальшої переробки. Зібрані кошти будуть витрачені на обмундирування (форма, чоботи, бронежилети, каски) бійцям АТО.

Перейти к посту →