Лала Цукерман

 

Лала Цукерман , 20 июля 2015 в 02:08 3

Співачка Lama стала мамою

Наталія Дзеньків, більш відома як фронтвумен гурту Lama, не лише співачка, чиї пісні славляться далеко за межами України своєю автентичністю та неординарністю, а й талановитий музикант. Перейти к посту →

Лала Цукерман , 20 июля 2015 в 01:08 7

Кате Осадчей растёт достойная смена

Кате Осадчей растёт достойная смена - Перейти к посту →

Лала Цукерман , 20 июня 2015 в 05:17 10

Шостий місяць весни Євгенії Павленко

Аксесуари – це, мабуть, головні деталі стилю. Це те, що називають родзинкою. Завдяки аксесуарам будь-який образ починає грати, він отримує свій характер, манеру, отримує душу. Аксесуари здатні підкреслювати жіночу красу у деталях.Перейти к посту →

Лала Цукерман , 20 июня 2015 в 04:50 0

Шостий місяць весни Євгенії Павленко

Аксесуари – це, мабуть, головні деталі стилю. Це те, що називають родзинкою. Завдяки аксесуарам будь-який образ починає грати, він отримує свій характер, манеру, отримує душу. Аксесуари здатні підкреслювати жіночу красу у деталях.Перейти к посту →

Лала Цукерман , 20 июня 2015 в 01:45 14

Мистецький фотопроект «Творча спадщина»

Видатні люди з усієї України - митці, співаки, актори, спортсмени та громадські діячі об"єдналися в мистецькому фотопроекті "Творча спадщина", аби показати свою підтримку юним талантам. Бо майбутнє кожної держави - це діти і молодь. А кожна дитина - це особистість, яка в майбутньому прославить свою Батьківщину і стане гідним нащадком своєї нації.

Перейти к посту →

Лала Цукерман , 3 мая 2015 в 19:19 29

Творча багатогранність Алекса Шелеста

Alex Shelest – талановитий молодий український музикант, продюсер, драммер, та вокальний тренер. Професійно володіє популярною серед відомих світових зірок вокальною методикою. Природна здатність музичного відчуття Алєкса і відшліфовані професійні навики відкривають для слухачів і шанувальників особливу творчу виразність в конекті з драйвовою музичною подачею. Неординардість проекту обумовлена синтезом рок-вокалу з сучасним електронним продакшном.

Alex Shelest вражає своє внутрішньою харизмою та неординарною зовнішністю. А під час живих шоу Алєкса – вулкан потужного драйву і енергетики забезпечено! Професійний та креативний підхід до роботи, орієнтир на світові тенденції якості та високий рівень підготовки – ось ті характерні риси, якими помітно вирізняється Alex Shelest.

Alex Shelest народився в родині професійних музикантів: мама – викладач фортепіано, тато трубач та бек-вокаліст львівських джаз-рокових формацій, а також артист симфонічного оркестру. Перший інструмент, який опанував Алєкс, була скрипка, потім гітара, а далі – серйозні заняття ударними. Співав з дитинства усе, що тоді звучало вдома: Deep Purple, Led Zeppelin. Уже з 15-ти років витупає з різними групами в якості драммера, а згодом стає і сесійним музикантом. Частково долучається до продюсування.

В 2009 році Alex Shelest стає співзасновником відомої української рок-групи Prime Time, з якою виступали в Україні, а також на серйозних закордонних фестивалях, наприклад: в 2010 році група брала участь у музичному фестивалі в Болгарії «Spirit of Bourgas» з якими гурт виступав на одній сцені з Gorillaz, Serj Tankian, Apollo 440 і “Prodigy”, а також разом з Linkin Park в Санкт-Петербурзі.

Потім з 2012 року Alex Shelest співпрацює з етно-метал гуртом Viter.

Окрім продюсування, Alex Shelest веде активну тренерську діяльність по вокалу та грі на ударних. Параллельно з гастролями проводить майстер-класи як для починаючих, так і для більш підготовлених музикантів. Для мешканців з різних куточків світу практикується онлайн навчання.

Alex Shelest нещодавно створює власний сольний проект в якому виступає вокалістом, автором пісень та продюсером. В 2015 році виходить дебютний сингл Killing My Heart, зведення та мастеринг відбувся на Mixstudio (Miami USA), який уже є в продажі на iTunes store, Google play та Amazon, а також ротується на радіотанціях в США. Співпродюсером треку виступив Tommy Peluso, який співпрацює з Pitbull, Akon і Flo Rida. Також, уже відзнято відео на цей трек, в якому взяли участь танцюристи трупи Light Balance, відомі своїм виступом на шоу «Британія має талант». Про презентацію кліпу буде повідомлено на офіційних сторінках Алєкса: https://vk.com/alex_shelest,

https://vk.com/alexshelestofficial, https://www.facebook.com/alexshelestpage.