Ксенія Копиль

Ксенія Копиль , 23 декабря 2021 в 11:18 0

Проєкт від бренду «Львівське» ЛЕВ МАТЧУ взяв 2 нагороди Effie

Отримання нагороди 

Ксенія Копиль , 30 ноября 2021 в 10:35 0

Бережи здоров’я змолоду, а водні ресурси - повсякчас

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Детальнішу інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Ксенія Копиль , 30 сентября 2021 в 12:16 0

Юлія Стельмах очолила PR- і GR-напрями в компанії Carlsberg Ukraine

У вересні 2021 року Юлію Стельмах призначили старшою директоркою по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine.

Ксенія Копиль , 29 сентября 2021 в 08:54 0

Carlsberg Ukraine – бізнес-партнер XX Міжнародного економічного форуму у Львові

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива й інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві і Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/

Ксенія Копиль , 20 сентября 2021 в 21:58 0

Carlsberg Ukraine об’єдналася з партнерами, щоб вкотре сказати «НІ» алкоголю для неповнолітніх

17 вересня світ відзначає Міжнародний день відповідального споживання пива (Global Beer Responsible Day/ GBRD). У 2021 році Carlsberg Ukraine разом із партнером у галузі пивоваріння запустили медійний проєкт на YouTube-каналі «ЗЕ ІНТЕРВ’ЮЕР» Анатолія Анатоліча про формування відповідального ставлення до алкоголю серед підлітків. У інтерв’ю взяли участь зірки українського шоубізу – Сергій Бабкін, Дмитро Борисов, Олександр Пікалов, – та їхні сини.

Ксенія Копиль , 23 июля 2021 в 17:40 0

І чисто, і корисно

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї із провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. У портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth & Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті carlsbergukraine.com.

Ксенія Копиль , 14 июля 2021 в 14:55 0

Tuborg випустив лімітовану банку з AR-виступом відомого ді-джея

Новини

Ксенія Копиль , 9 июля 2021 в 12:11 0

Carlsberg випускає лімітований дизайн банки на честь футбольних вболівальників

Новини ЄВРО 2020

Ксенія Копиль , 2 июля 2021 в 12:19 0

Тимчасова повірена у справах США Крістіна Квін відвідала «Львіварню»

Новини Львова

Ксенія Копиль , 1 июля 2021 в 09:55 0

Фан-парк від «Львівське» чекає на плей-офф!

З 26 червня розпочинаються вирішальні матчі Євро-2020. Приєднуйся до перегляду на великому екрані у фан-парку міста Львова на площі перед ЛНУ ім. Івана Франка! Вхід на футбольне свято вільний для всіх!

Ксенія Копиль , 30 июня 2021 в 19:26 0

Налаштуй свій клімат

Зі збільшенням розвитку промисловості людський вплив на навколишнє середовище є прямо пропорційним, але, на жаль, не позитивним. Наразі немає жодної держави, яка б не відчула на собі кліматичні зміни. Танення льодовиків, повені, засухи — наслідки, що кардинально змінюють життя цілих міст і регіонів по всьому світу.

Ксенія Копиль , 17 июня 2021 в 09:49 0

У Львові відкривається фан-парк для футбольних вболівальників