Ginger , 26 августа 2012 в 13:58 3

В Киеве идет борьба за секретное оружие

Мы уже упоминали, что не так давно Алена Сибирякова презентовала свою новую книгу «Украина. Точка G», в которой главная героиня борется за оружие нового поколения – таинственную флешку G, и вот нам удалось достать эксклюзивные снимки, иллюстрирующие сюжет. Ранее они нигде не публиковались, хотя, по нашей информации, готовились для публикации в одном из известных светских изданий. Идея и реализация проекта принадлежат самой Алене Сибиряковой и популярному фотографу Андрею Турцевичу. И хотя сама книга не совсем политический детектив, поскольку в ней описаны реальные события и герои, а также присутствует линия фантасмагории и путешествий, фотосессия получилась в стиле екшн, никак по-другому :) Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Алена Сибирякова, Поети, письменники (писатели), Федор Возианов, Андрей Турцевич

Ginger , 4 мая 2012 в 13:33 15

«УКРАИНА. ТОЧКА G». АВТОР КНИГИ ПРИОТКРЫЛА ЗАВЕСУ ТОГО, ГДЕ НАХОДИТСЯ ТОЧКА НАИВЫСШЕГО ВОЗБУЖДЕНИЯ СТРАНЫ

21 апреля в «Премьер Палаце» состоялась перформанс-презентация новой книги Алены Сибиряковой «Украина. Точка G».

Герои книги, представители политического и бизнес-истеблишмента, редакторы популярных изданий собрались в месте, которое стало основным центром разворачивания событий, описанных в книге и стали участниками яркого визуального шоу, которое соединило в себе танец, театр, fashion, цитаты из книг «Мастер и Маргарита» и «Украина. Точка G». Перейти к посту →

Фото звезд и знаменитостей, Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Концерты, шоу, представления, Алена Сибирякова, Поети, письменники (писатели), Показ мод, дефиле, Федор Возианов, Фото красивых, интересных людей, книга, издательство, презентация, Марина Лымарь, Константин Дорошенко, Илона Довгань

Ginger , 6 сентября 2010 в 22:06 0

Окара: «Регионалы» копируют «единороссов», не понимая национальной специфики

Симферополь, 28 августа. "Партия регионов" пытается скопировать политическую систему России, упуская очень важные национальные факторы. Как передает корреспондент «Росбалта», об этом заявил на круглом столе в Крыму российский эксперт Андрей Окара.

Перейти к посту →

Ginger , 13 августа 2010 в 00:59 0

Відсвяткуй День незалежності у Студентській країні!

Кілька тисяч студентів - молодь із усієї України, гості з Європи та країн СНД з 20 по 24 серпня об’єднаються на Студреспубліці! Перейти к посту →

Вечеринки, пати, тусы, тусовки, Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка

Ginger , 6 июля 2010 в 19:10 0

Вибори мера Києва… Відбулись!

4 липня громадяни Студреспубліки 2010 – Київ обрали нового Студентського мера столиці.

Перейти к посту →

Ginger , 1 июля 2010 в 19:26 0

Сенсація! Позачергові вибори мера в українській столиці?

Як стало відомо з офіційних джерел, вибори нового мера Києва вже призначені - на 3-5 липня. Студреспубліка поспішає на допомогу столиці!

Перейти к посту →

Ginger , 29 июня 2010 в 23:52 0

Конституція: змінювати чи дотримуватись?

У День Конституції Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський та Голова УСС Станіслав Куценко взяли участь у передачі про зміни до Основного закону на Радіо "Свобода".

Перейти к посту →

Ginger , 22 июня 2010 в 23:14 0

«Ярмарка европейского партнерства для общественных организаций»

15-16 июня 2010 года в Кишинэу, столице Молдовы, прошла Ярмарка общественных организаций. В ярмарке приняли участие представители из стран Европы и постсоветского пространства, а Студреспублику и УМФ представлял Павел Краснобрижий.

Перейти к посту →

Ginger , 22 июня 2010 в 12:50 0

Регіональні Студреспубліки до Дня молоді!До уваги всіх бажаючих взяти участь у мульти-фестивалі: розміщуємо таблицю з контактами регіональних оргкомітетів Міжнародної програми "Студентська республіка-2010".

Телефонуйте, питайте, підключайтеся до участі та роботи.

Перейти к посту →

Ginger , 18 июня 2010 в 20:39 0

12 Студреспубліка: займай чергу! Вже скоро і у твоєму місті!

Наймасштабніша, найрозумніша, наймодніша та без комплексів – просто найкраща Студреспубліка вже чекає на тебе! 12 років 12 місяців на рік Студреспубліка об’єднувала найактивніших студентів України. Ми оголошуємо дюжину нашим щасливим числом і запорукою успіху 2010 року, “12” — це зайвий привід згадати все краще за роки існування проекту і перевершити себе. А ти з нами?

Вишівські етапи Студреспубліки вже розпочато, а до Дня молоді Україною пройдеться хвиля регіональних Студреспублік. Усі ці яскраві події стануть лише передмовою до головного дійства - фіналу унікального мульти-фестивалю, який на 4 літніх дні зробить узбережжя Криму осередком інтелектуальної та креативної молоді нашої держави. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів-студентів з усієї України. Перейти к посту →

Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка

Ginger , 14 июня 2010 в 23:54 0

«Повітряні замки дешевше будувати, ніж справжні»

Так мислили учасники круглого столу «Зміни ментальності в різні історичні періоди» у рамках проекту «Академія майбутнього», який був ініційований легендарним професором Георгієм Почепцовим, і нещодавно відбувся за участі Лідера Студреспубліки Павла Вікнянського.

Перейти к посту →

Ginger , 22 мая 2010 в 19:04 0

Стратегія-2050 врятує Україну!

Руслан Хасанов, керівник ігротехнічної групи "Нового старту" (2010) від Студреспубліки, розказує про свої враження від оргдіяльнісної гри, на якій було складено Стратегію-2050.

Перейти к посту →

Ginger , 21 мая 2010 в 21:06 0

2050. Україна, якою пишаються!

На Стратегічному саміті, що відбувся 17 травня у МІМ-Київ, дійшли до висновку, що нова система освіти, кібернетика та освоєння космосу можуть забезпечити Україні місце в п’ятірці найуспішніших країн світу.

Перейти к посту 

Ginger , 12 мая 2010 в 20:55 0

У пошуках Стратегії-2050 для України

Наближається фінал "Нового старту"! Візьми участь у Стратегічному саміті (17 травня, у МІМ-Київ) - отримай унікальну можливість поспілкуватися з експертами, політиками, урядовцями, підприємцями та іншими цікавими особистостями.

Перейти к посту →

Ginger , 4 мая 2010 в 20:08 0

Яка саме вища освіта освіта нам потрібна

України без стратегування розвитку вищої освіти не буде - до такого висновку прийшли учасники засідання Клубу молодих політиків на тему “Вища освіта України. Від політичних спекуляцій до усвідомлення і вирішення проблем”, яке провели 28 квітня 2010 року в київській арт-галереї "Худграф" Фонд ім. Фрідріха Еберта разом із Студреспублікою та УСС.

Перейти к посту →

Ginger , 24 апреля 2010 в 18:48 0

Навіщо нам потрібна Україна-2050?..

…якщо ми, мовляв, продаємо ідеї учасників «Нового старту»... закордон?!

Перейти к посту →

Пиарщики и политологи, Павел Викнянский

Ginger , 21 апреля 2010 в 19:23 0

«Новий старт»: формується Експертна рада

Продовжується відбір конкурсних матеріалів на проект “Новий старт. Стратегія-2050 для України”. Роботи повинні мати характер самостійних досліджень, присвячених актуальним проблемам будь-якої галузі економіки, освіти, науки, соціальної сфери та інших, важливих (на думку автора) питань для України; потенційно прибутковий розрахунок і включати виправлення загальноекономічної ситуації в країні. Перевага надаватиметься інноваційним пропозиціям із цікавими технологічними рішеннями.

Переможці отримають цінні подарунки для розвитку свого потенціалу, окремо передбачається можливість стимуляції шляхом надання найкращим роботам можливостей інвестицій. А для бізнесменів «Новий старт» стане унікальним майданчиком обміну досвідом.

Практично щодня свою участь у складі Експертної ради підтверджують авторитетні люди — підприємці та науковці, політики та молодіжні лідери. Саме їм дістанеться нелегка робота з визначення переможців проекту "Новий старт. Стратегія-2050 для України". Перейти к посту →

Конкурсы, соревнования, награды, Пиарщики и политологи, Студентська республіка, Павел Викнянский, Олег Хіменко, Олександр Олійник, Василь Кремень, Андрій Єрмолаєв, Богдан Гаврилишин, Ігор Бураковський

Ginger , 16 апреля 2010 в 14:48 0

Молодь України обговорює необхідність створення власного Міністерства молоді

13 квітня 2010 року в Києві в арт-галереї "Худграф" відбулося засідання Клубу молодих політиків на тему "Чи молодь має право на своє міністерство?" Перейти к посту →

Политики, Студентська республіка, Павел Викнянский, Андрей Мишин

Ginger , 12 апреля 2010 в 09:29 0

Постав нову точку відліку!

Другий всеукраїнський проект “Новий старт”, де вирішуватимуться головні проблеми нашої держави, розпочинається по всій країні.

“Новий старт” - це відкритий конкурс ідей, оргпроектів і наукових розробок, який проводить Студреспубліка за сприяння Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина» та оргпідтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту. Перейти к посту →

Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка

Ginger , 25 марта 2010 в 10:34 0

Постав нову точку відліку!

Стартує другий всеукраїнський проект “Новий старт. Стратегія-2050 для України”.

“Новий старт” - це відкритий конкурс ідей, який проводить Студреспубліка за сприяння Благодійного фонду «Богдана Гаврилишина». Свій початок проект взяв у квітні 2009р., тоді він став проявом реакції здорових сил суспільства на кризову ситуацію в економіці, яка склалася в Україні.

Під час реалізації проекту в 2009 р. найбільшу увагу учасники приділили нагальним проблемам освіти та розвитку людини, енергозбереження та ефективного використання ресурсів, корупції, недосконалості системи державного управління, майже повній відсутності інновацій та ефективної інфраструктури тощо. Були запропоновані "точки підйому" в економіці, а також розглянуті та проаналізовані альтернативні сценарії розвитку країни (мілітарна, родова, експансіоністська, авторитарна та інші моделі). Перейти к посту →

Конкурсы, соревнования, награды, Анонси, афіша, запрошення, Студентська республіка