Alina Novitska

Alina Novitska , 1 ноября 2017 в 18:04 0

Опубликована электронная книга «Разговоры о работе» — от 14 известных деятелей культуры

Компания Xerox представила электронную книгу «Разговоры о работе: история любви, тревоги и скрепок». Главы для неё писали знаменитые писатели и деятели культуры, среди которых Джонатан Эймс, Ли Чайлд, Билли Коллинз, Джонатан Сафран Фоер, Роксан Гей, Эйми Манн, Гари Штейнгарт. Дизайн обложки разработал Чип Кидд.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 17 октября 2017 в 12:57 0

Решение от Telestream и IBM Aspera позволяет удаленно записывать и редактировать видеотрансляции в режиме времени, близком к реальному

Технологии Vantage и Lightspeed Live Capture на базе Aspera обеспечивают высококачественную потоковую передачу данных для удаленных производственных групп. Специалисты могут практически в режиме реального времени редактировать и создавать видеоматериалы, используя стандартные IP-сети

Alina Novitska , 12 октября 2017 в 13:10 0

НУФ та Кредобанк розширили підтримку фінансування МСП

Німецько-Український Фонд (НУФ) та Кредобанк підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств (МСП) на суму 100 млн гривень. Відповідно до неї, Кредобанк кредитуватиме МСП за ставкою на рівні близько 15% річних у гривні

Перейти к посту →

Alina Novitska , 5 октября 2017 в 16:01 0

Цінні кадри: в агросектор за високою зарплатнею

Тенденція останніх років свідчить про нові тренди — «в ціні» аграрії. За спеціалістів високої кваліфікації в цьому секторі йде справжня боротьба. Агрономам, ветеринарам та інженерам-механікам вітчизняні компанії готові платити зарплати, конкурентні на європейських ринках, аби лише спеціалісти залишалися в країні.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 28 сентября 2017 в 13:26 0

Досить мовчати про важливе! Агентство ООН у справах біженців і PROVID запустили соціальну кампанію щодо гендерного та сексуального насилля в зоні конфлікту

Агентство ООН у справах біженців (UNHCR) запустило соціальну кампанію щодо проблеми, котру воліють не помічати й замовчувати. Кампанія покликана привернути увагу до проблеми сексуального та гендерного насильства, зокрема на території, охопленій воєнним конфліктом.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 26 сентября 2017 в 16:47 0

Німецько-Український фонд підписав угоду про співробітництво з Харківською облдержадміністрацією та Асоціацією приватних роботодавців

22 вересня 2017 року в рамках роботи IX щорічного міжнародного економічного форуму «Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи», Німецько-Український фонд (НУФ), Харківська облдержадміністрація та Асоціація приватних роботодавців Харківської області підписали тристоронню Угоду про співробітництво в сфері підтримки фінансування та розвитку малих та середніх підприємств (МСП) Харківської області.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 19 сентября 2017 в 18:07 0

Nestlé needs YOUth виходить на світовий рівень

Ініціатива Nestlé із створення робочих місць для молоді Nestlé needs YOUth, започаткована в Європі у 2013 році, поширюється на міжнародний рівень. Компанія оголосила про нові зобов’язання: до 2030 року допомогти 10 мільйонам молодих людей отримати доступ до економічних можливостей.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 18 сентября 2017 в 17:15 0

RTB House улучшает рекомендационную систему на 41%

RTB House, глобальная компания, которая обеспечивает передовыми технологиями ретаргетинга ведущих рекламодателей по всему миру, представляет новое обновление своего механизма рекомендаций, в основе которого лежит комбинация глубинного обучения (deep learning) и машинного видения (computer vision). Новая методика позволяет максимально точно предсказывать покупательские потребности клиента, что обеспечивает на 41% более эффективные рекомендации.

Alina Novitska , 29 августа 2017 в 16:11 0

Ocean Plaza показав справжню українську красу на День Незалежності

Перейти к посту →

Alina Novitska , 17 августа 2017 в 09:06 0

Как отслеживать эффективность рекламы

3 железных показателя успеха при отслеживании эффективности рекламной деятельности

Alina Novitska , 14 августа 2017 в 23:52 0

У Парку «Київська Русь» під Києвом відбувається реабілітаційний табір для дітей з особливостями розвитку

«PURINA® у всьому світі підтримує філософію тісного зв’язку людини з тваринами.Основною відмінністю табору є те, що в його роботі беруть участь спеціалісти з каністерапії – реабілітації за участі спеціально підготованих собак-терапевтів. Передбачені групові та індивідуальні заняття з каністерапії, арт-терапевтичні уроки, а також консультації для батьків з психологом.

Alina Novitska , 26 июля 2017 в 13:33 0

Ocean Plaza провела щорічну Ніч Знижок: DZIDZIO і розіграш Skoda Spaceback

Перейти к посту →

Alina Novitska , 20 июля 2017 в 18:07 0

RTB House изучили потребности клиентов для повышения производительности

Идентификация потребностей клиента – первый пункт в списке задач перед запуском любой успешной рекламной кампании. Большинство компаний сосредоточено на приобретении новых клиентов. Однако правильным решением было бы сосредоточиться на уже существующих – они являются лучшим источником информации, анализ которого позволит вам улучшить не только своё предложение, но и общее впечатление о компании.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 14 июля 2017 в 16:46 0

Завойовуючи Залізний Трон в Ретаргетингу

Увага, спойлер: в цій статті буде багато відсилань до Гри Престолів. Навіщо? Тому що світ e-commerce може бути дуже схожим на Вестерос. Конкуренція, зради та постійні війни за лояльність – все це стоїть на передньому плані багатьох галузей.

Конкуренція лякає. Завжди є ризик, що знайдеться той, хто робить щось краще і швидше нас, стаючи настільки могутнім, що отримує повний контроль над Королівською Гаванню Бізнесу. Але навіть якщо ви самотній Таргаріен, або ж привілейований Тірелл або Ланністер, завжди є можливість перетворити ваш електронний магазин в грошову імперію з правильними технологіями і стратегічним плануванням, орієнтованим на результат.

Перейти к посту →

Alina Novitska , 5 июля 2017 в 21:27 0

Препятствует ли ваша интуиция успеху интернет-рекламы?

Полагаясь лишь на свою интуицию в разработке рекламных кампаний, вы можете получить неожиданный, а то и негативный результат. Для любого маркетолога создание рекламной кампании начинается с продающих объявлений. Задумывались ли вы, что искусственный интеллект справится с этой задачей лучше?

Перейти к посту →

Alina Novitska , 6 июня 2017 в 18:12 0

ТРЦ Ocean Plaza подарував відвідувачам яскраве свято на День захисту дітей

Ocean Plaza влаштував справжнє родинне свято до Дня захисту дітей у суботу, 3-го червня. Столичний ТРЦ подарував відвідувачам безліч яскравих емоцій та вражень: дитячі майстер-класи, музичне і танцювальне шоу, зустрічі із зірками – це лише частина активностей, що чекали на дітей та дорослих на святкуванні.

Alina Novitska , 26 мая 2017 в 15:40 0

ТРЦ Ocean Plaza святкує День Києва

27-го травня ТРЦ Ocean Plaza святкує День Києва та запрошує всіх долучитися до свята. Яскраві враження гарантовані, адже на вас чекає безліч активностей для дорослих та дітей, зустрічі із зірками та круті подарунки!

Alina Novitska , 26 апреля 2017 в 16:43 0

AXA и START помогают спасать детские сердца

Alina Novitska , 10 марта 2017 в 13:43 0

Lady`s day в Ocean Plaza

Перейти к посту →

Alina Novitska , 2 марта 2017 в 17:08 0

Lady’s Day в Ocean Plaza

Романтика, подарки, комплименты – всего этого хватит с лихвой на всех посетительниц Ocean Plaza. Lady’s Day – праздник весны и любви, который порадует хорошим настроением, весельем и звездной концертной программой при участии самых популярных исполнителей украинского шоубиза.

Перейти к посту →