Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:01 0

У Львові відкриють найбільший в Західній Україні магазин RESERVED

28 жовтня в торгово-розважальному комплексі Victoria Gardens відкриється найбільший в Західній Україні магазин брендового одягу RESERVED.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 октября 2017 в 10:09 75

Прем’єра відео «Любов і Добро» від Оксани Сливки та Віктора Барчука

Днями Оксана Сливка та Віктор Барчук презентували спільне відео «Любов і Добро». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Оксани.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 октября 2017 в 20:23 61

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 октября 2017 в 07:42 19

Прем’єра пісні «Материнське серце» від Альони Карат

Нещодавно співачка, автор-виконавець власних пісень, заслужена артистка естрадного мистецтва України Альона Карат презентувала пісню «Материнське серце». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 октября 2017 в 21:49 44

Надія Гасюк: «Зараз вирішила повністю сконцентруватися на музиці»

Другий спільний трек проекту «Bakun» та співачки Надії Гасюк активно ротується на радіостанціях України, поширюється у соціальних мережах та на музичних інтернет-порталах і вже встиг припасти багатьом до смаку. Отже, настав час ближче познайомитися з Надією.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 октября 2017 в 21:23 0

Прем’єра відео «Ідеали» від гурту «Навігатор» та Віктора Винника

Днями львівський гурт «Навігатор» з фронтменом гурту «Мері» Віктором Винником презентували відео на спільну пісню «Ідеали». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена «Навігатора» Ореста Пруса.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 октября 2017 в 12:33 1

Юлия Лапа стала победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина»

Победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина» (организаторы Анна Гришина и Евгения Зырянова), стала Юлия Лапа. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября 2017 в 13:30 0

Премьера видео «In My Life» от «Midnight Daddies» и Olya Gram

На днях проект «Midnight Daddies» и певица Olya Gram представили новый совместный трек «In My Life» вместе с лирик-видео. Подробнее об этом, а также о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от Никиты Гончаренко и Димы Дымова.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября 2017 в 08:47 0

Прем’єра пісні «Фальшива любов» від гурту «Цвіт кульбаби»

Днями гурт «Цвіт кульбаби» презентував нову пісню «Фальшива любов» Докладніше про це, а також про подальші творчі плани та зміни у колективі дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 20:24 0

Прем’єра пісні «Цієї осені» від гурту «Патроничі»

28 вересня Івано-Франківський гурт «Патроничі» презентував нову пісню «Цієї осені». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фрондмена групи Андрія Гриньківа.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 18:39 1

Влада Поліно-Василенко поділилася враженнями від премії «Талановиті діти Прикарпаття»

Як уже відомо нам, ведучими гала-концерту премії «Талановиті діти Прикарпаття» (організатор Марися Томашевська) були Ростислав Ворох та Даша Чумакова з Івано-Франківська і Влада Поліно- Василенко з Києва. Сьогодні ми познайомимося з Владою.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 11:38 104

Одразу дві прем’єри від Хаса

Минулого тижня виконавець Хас представив вірус-відео «Любов у мегаполісі», а 3 жовтня побачила світ спільна робота з гуртом «Веремій» «Нічого не буде, як раніше». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Хаса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 20:54 3

Іванка Червінська та Gypsy Lyre презентували сингл та містичне відео «Летіла зозуля»

3 жовтня півфіналістка "Голосу країни-6" Іванка Червінська разом із гуртом Gypsy Lyre презентували свій новий сингл – власну версію народної пісні "Летіла зозуля".

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 16:41 1

Дебютний міні-альбом «P.S.» від гурту «VНОЧІ»

Днями дніпровський гурт «VНОЧІ» презентував дебютний міні-альбом «P.S.». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від засновниці, вокалістки та авторки пісень гурту Анни Яценко, заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 12:40 92

Прем’єра відео «Наче» від Тараса Гаврика

Львівський музикант, радіо та телеведучий Тарас Гаврик презентував новий сингл «Наче» та лірик-відео на нього. Докладніше про це та про інші творчі зміни дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:10 0

Ремикс на песню Киры Мазур «VITEROK» от «Midnight Daddies»

Remix «VITEROK» написан коллективом «Midnight Daddies» – тандем саунд-продюсеров и диджеев Димы Дымова и Никиты Гончаренко.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:09 0

Іванна Савюк: «Команду краще створювати з протилежними людьми»

Львівський гурт «Ladies' TRIO» в особі Іванни Савюк, Іванни Вівчарик та Ольги Верхоляк існує зовсім недовго, але, незважаючи на це, вже встиг заявити про себе не лише у рідному місті, а й далеко за його межами. Сьогодні ми познайомимося з учасницею гурту Іванною Савюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 0

В Киеве пройдет конкурс ярких исполнителей «LORDMUSIC TALENT 2017»

Студия звукозаписи и лэйбл «LordMusic», который уже не один год сотрудничает со многими артистами Украины и стран СНГ, ищет новых потенциальных звезд, талантливых и уникальных исполнителей любого возраста, с целью дальнейшего сотрудничества и покорения «музыкального Олимпа» отечественного шоу-бизнеса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 1

Відбулася премія «Юні таланти Прикарпаття» 2017

4 вересня 2017 року в обласній філармоніі Івано-Франківська за сприяння міського голови міста Івано-Франківська Руслана Марцінків і за допомогою організаціі топ -моделі, журналіста Марисі Томашевськоі , а також за участі Надзвичайного і Уповноваженого посла Норвегіі в Украіні Ole T. Horpestad відбулась премія вручення відзнак під назвою "Юні таланти Прикарпаття", і приурочена вона талановитим дітям Франківщини.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:02 21

Прем’єра відео «Світанкова пісня» від гурту «Малдіви»

До Дня вчителя львівський гурт «Малдіви» в особі старшокласниць Софії Калити та Каріни Сюсько презентував нове відео «Світанкова пісня». З Каріною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Софією.

Перейти к посту →