Алена Че

Алена Че , 26 сентября 2017 в 16:34 182

Єва Райська: «Прагнемо зробити щось нове для медіа-простору Дрогобича»

Кілька місяців тому у Дрогобичі розпочала мовлення інтернет-радіостанція «Радіо Котермак», заснована трьома однодумцями-журналістами Євою Райською, Роксоланою Буяк і митцем Олександром Максимовим. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Єви, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября 2017 в 15:17 48

Габриэлла Массанга: «Каждая семья раскрывается по-своему»

В программе «Сімейні зустрічі», которая еженедельно выходит на «5-м канале», мы имеем возможность ближе познакомиться с публичными личностями, раскрыть их семейные ценности, узнать, какие они в быту, в домашней обстановке. Сегодня мы поговорим с автором и ведущей этой программы Габриэллой Массангой.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября 2017 в 15:17 0

Премьера видео «Твоє ім’я» от «Толочный»

Совсем недавно проект Жени Толочного с одноимённым названием презентовал видео на авторскую песню «Твоє ім’я». Подробнее об узнаем прямо сейчас от Жени.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 сентября 2017 в 15:16 0

Прем’єра пісні «Шукаю тебе» від Erômin

Не зупиняючись після успіху «Птахів», Євген Єрьомін (Erômin) презентує новий захоплюючий трек - «Шукаю тебе».

Перейти к посту →

Алена Че , 24 сентября 2017 в 21:08 49

Дебютне відео «Танці на воді» від Е.K.A і Sheemy

Днями творчий тандем Е.K.A і Sheemy презентували дебютне відео «Танці на воді». Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від Е.K.A, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 сентября 2017 в 08:27 0

Віктор Винник і «МЕРІ» презентують несподіване відео на пісню «Теплий дощ»

Ніхто не може сказати, скільки років виповнилося невмирущому галицькому шлягеру «Теплий дощ». Цю пісню зазвичай виконують на різноманітних забавах. Але фронтмен групи «МЕРІ» Віктор Винник якось вирішив, що пісня може бути цікавою і у поп-роковому виконанні. Відтак музиканти записали свою версію.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября 2017 в 22:47 29

Премьера видео «Я Твоєю стала» от Талины

11 сентября певица Талина презентовала новую авторскую песню «Я твоєю стала» и снятое на неё видео. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы, заодно и поближе с ней познакомимся. Перейти к посту →

Алена Че , 20 сентября 2017 в 21:56 56

Прем’єра відео «Полети» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нове відео «Полети». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 17:34 36

Музичний фільм «Ожинове літо з Маріанною Гавриш»

Нещодавно на телеканалі «ТОНІС» відбулася прем’єра музичного фільму «Ожинове літо з Маріанною Гавриш», у якому показані краєвиди та традиції мальовничого гуцульського краю. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Маріанни, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:27 0

Євгенія Науменко: «Журналістика- це єдина сфера, де я зможу багато про що дізнаватися»

Студентка «Школи журналістики УКУ» «Український Католицький Університет» Євгенія Науменко за роки навчання вже встигла спробувати себе у багатьох видах омріяної професії. Вона практикувала у різних ЗМІ нашої країни, висвітлювала найрізноманітніші теми. Саме з Євгенією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:27 1

Американский юбилей BRO Borisenko Brothers с «Адреналином»

На днях в одном из антикафе BRO (Братья Борисенко) отметили свой 25-летний юбилей. Но подарки на празднике дарили не только именинникам. Вова и Саша презентовали гостям свою яркую и клубную композиция «Адреналин».

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:26 0

Премьера песни «Пробач» от группы «Black Balloon»

На днях киевская группа «Black Balloon» презентовала сингл «Пробач». О том, как он был написан, узнаем прямо сейчас от фронтвумен Али Шандры. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:26 7

Прем’єра пісні «Хімія» від Е.К.А і Sheemy

Проект Е.К.А представив нову пісню «Хімія». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від Е.К.А

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 16:25 0

Дебютне відео «Історія» від гурту «Синтез DNK»

Днями хмельницький гурт «Синтез DNK» презентував дебютне відео на пісню «Історія». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від вокалістки та авторки пісень гурту Надії Телеховської, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 14:15 0

Ангелина Алексеенко стала победительницей недели в шоу «Караоке на Майдані»

17 сентября 9-классница Ангелина Алексеенко приняла участие в проекте телеканала «СТБ» «Караоке на Майдані», съёмки которого проходили в её родном городе Покровске (Донецкая область), стала победительницей недели. Сегодня Ангелина поделится с нами своими впечатлениями от шоу и расскажет о других творческих новостях.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 сентября 2017 в 13:16 23

Наталья Редкокаша стала победительницей «Miss Beauty Summer 2017»

Победительницей конкурса «Miss Beauty Summer 2017» (организатор—Наталья Ворушило), который в конце августа проходил в Одессе, стала Наталья Редкокаша из Кременчуга. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 сентября 2017 в 21:06 17

Премьера песни «Тримай мою руку» от Arturro Mass

Совсем недавно певец, композитор Arturro Mass презентовал новую песню «Возьми мою руку» и её украиноязычную версию «Тримай мою руку». О том, как она была написана, а также о других творческих новостях узнаем прямо сейчас от самого исполнителя.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 сентября 2017 в 13:36 0

DJ FM та KiRA MAZUR запрошують на драйвову фанат-тусовку

Музичний джем і автограф-сесія з автентичною і яскравою співачкою KiRA MAZUR!

Перейти к посту →

Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:07 13

Христина Підлісецька: «З форматом своєї музики ми давно визначились, проте до співпраці завжди готові»

Християнський гурт «Кана» існує вже 12 років. За цей час він став відомим не лише в Україні, а і за її межами. Сьогодні ми ближче познайомимося з вокалісткою та автором пісень гурту Христиною Підлісецькою.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:07 0

Прем’єра відео «Festival song» від гурту «Патроничі»

В останній день літа гурт «Патроничі» з Івано-Франківська презентував відео «Festival song». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Андрія Гриньківа.

Перейти к посту →