Алена Че

Алена Че , 13 октября 2017 в 21:49 44

Надія Гасюк: «Зараз вирішила повністю сконцентруватися на музиці»

Другий спільний трек проекту «Bakun» та співачки Надії Гасюк активно ротується на радіостанціях України, поширюється у соціальних мережах та на музичних інтернет-порталах і вже встиг припасти багатьом до смаку. Отже, настав час ближче познайомитися з Надією.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 октября 2017 в 21:23 0

Прем’єра відео «Ідеали» від гурту «Навігатор» та Віктора Винника

Днями львівський гурт «Навігатор» з фронтменом гурту «Мері» Віктором Винником презентували відео на спільну пісню «Ідеали». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена «Навігатора» Ореста Пруса.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 октября 2017 в 12:33 1

Юлия Лапа стала победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина»

Победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина» (организаторы Анна Гришина и Евгения Зырянова), стала Юлия Лапа. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября 2017 в 13:30 0

Премьера видео «In My Life» от «Midnight Daddies» и Olya Gram

На днях проект «Midnight Daddies» и певица Olya Gram представили новый совместный трек «In My Life» вместе с лирик-видео. Подробнее об этом, а также о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от Никиты Гончаренко и Димы Дымова.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября 2017 в 08:47 0

Прем’єра пісні «Фальшива любов» від гурту «Цвіт кульбаби»

Днями гурт «Цвіт кульбаби» презентував нову пісню «Фальшива любов» Докладніше про це, а також про подальші творчі плани та зміни у колективі дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 20:24 0

Прем’єра пісні «Цієї осені» від гурту «Патроничі»

28 вересня Івано-Франківський гурт «Патроничі» презентував нову пісню «Цієї осені». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фрондмена групи Андрія Гриньківа.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 18:39 1

Влада Поліно-Василенко поділилася враженнями від премії «Талановиті діти Прикарпаття»

Як уже відомо нам, ведучими гала-концерту премії «Талановиті діти Прикарпаття» (організатор Марися Томашевська) були Ростислав Ворох та Даша Чумакова з Івано-Франківська і Влада Поліно- Василенко з Києва. Сьогодні ми познайомимося з Владою.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября 2017 в 11:38 104

Одразу дві прем’єри від Хаса

Минулого тижня виконавець Хас представив вірус-відео «Любов у мегаполісі», а 3 жовтня побачила світ спільна робота з гуртом «Веремій» «Нічого не буде, як раніше». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Хаса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 20:54 3

Іванка Червінська та Gypsy Lyre презентували сингл та містичне відео «Летіла зозуля»

3 жовтня півфіналістка "Голосу країни-6" Іванка Червінська разом із гуртом Gypsy Lyre презентували свій новий сингл – власну версію народної пісні "Летіла зозуля".

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 16:41 1

Дебютний міні-альбом «P.S.» від гурту «VНОЧІ»

Днями дніпровський гурт «VНОЧІ» презентував дебютний міні-альбом «P.S.». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від засновниці, вокалістки та авторки пісень гурту Анни Яценко, заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября 2017 в 12:40 92

Прем’єра відео «Наче» від Тараса Гаврика

Львівський музикант, радіо та телеведучий Тарас Гаврик презентував новий сингл «Наче» та лірик-відео на нього. Докладніше про це та про інші творчі зміни дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:10 0

Ремикс на песню Киры Мазур «VITEROK» от «Midnight Daddies»

Remix «VITEROK» написан коллективом «Midnight Daddies» – тандем саунд-продюсеров и диджеев Димы Дымова и Никиты Гончаренко.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:09 0

Іванна Савюк: «Команду краще створювати з протилежними людьми»

Львівський гурт «Ladies' TRIO» в особі Іванни Савюк, Іванни Вівчарик та Ольги Верхоляк існує зовсім недовго, але, незважаючи на це, вже встиг заявити про себе не лише у рідному місті, а й далеко за його межами. Сьогодні ми познайомимося з учасницею гурту Іванною Савюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 0

В Киеве пройдет конкурс ярких исполнителей «LORDMUSIC TALENT 2017»

Студия звукозаписи и лэйбл «LordMusic», который уже не один год сотрудничает со многими артистами Украины и стран СНГ, ищет новых потенциальных звезд, талантливых и уникальных исполнителей любого возраста, с целью дальнейшего сотрудничества и покорения «музыкального Олимпа» отечественного шоу-бизнеса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:08 1

Відбулася премія «Юні таланти Прикарпаття» 2017

4 вересня 2017 року в обласній філармоніі Івано-Франківська за сприяння міського голови міста Івано-Франківська Руслана Марцінків і за допомогою організаціі топ -моделі, журналіста Марисі Томашевськоі , а також за участі Надзвичайного і Уповноваженого посла Норвегіі в Украіні Ole T. Horpestad відбулась премія вручення відзнак під назвою "Юні таланти Прикарпаття", і приурочена вона талановитим дітям Франківщини.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 октября 2017 в 14:02 21

Прем’єра відео «Світанкова пісня» від гурту «Малдіви»

До Дня вчителя львівський гурт «Малдіви» в особі старшокласниць Софії Калити та Каріни Сюсько презентував нове відео «Світанкова пісня». З Каріною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Софією.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 сентября 2017 в 19:15 61

Прем’єра відео «Мамо» від Яни Заплатинської

Днями юна співачка, телеведуча, вихованка телевізійного центру «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) Яна Заплатинська представила дебютне відео на пісню «Мамо». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 сентября 2017 в 11:55 34

Прем’єра відео «Де ти?» від Хельги

Нещодавно чернівецька співачка Хельга представила відео на авторську пісню «Де ти?». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 сентября 2017 в 08:40 0

Дебютне відео «Запали мене» від «Paulman»

Днями львівський танцювальний проект «Paulman» презентував своє дебютне відео «Запали мене». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від вокаліста та автора пісень проекту Павла Ільницького.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 сентября 2017 в 14:23 0

Ксанті презентувала новий хіт з неймовірним присмаком

Молода співачка Ксанті, що народилася в Україні та має грецьке походження, поєднала в собі не тільки запальний темперамент сонячної Греції, але й красу нашої країни.

Перейти к посту →