Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 26 ноября 2017 в 14:47 0

Олександр Тирон: «Завдяки радіо ми не просто споживаємо готову картинку, а розвиваємо власну уяву…»

Щосереди о 18.00 на студентському «Радіо 412» виходить в ефір авторський проект Олександра Тирона та Анни Дорожко «Всюди люди». У ньому ведучі та їхні гості діляться досвідом стосовно того, як недорого та цікаво мандрувати Україною та світом. Сьогодні ми ближче познайомимося з Олександром.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 ноября 2017 в 22:33 48

Прем’єра пісні «Не забудь» від «Ladies' trio»

Днями львівський колектив «Ladies' trio» презентував авторську пісню «Не забудь». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від учасниці колективу Іванни Вівчарик, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 ноября 2017 в 13:22 0

Прем’єра відео «Добрий ранок, Україно» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу презентувала довгоочікуване відео на пісню «Добрий ранок, Україно». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 ноября 2017 в 12:20 0

У Львові місцеві зірки та красуні продефілювали в одязі відомого бренду

Нещодавно в торгово – розважальному комплексі Victoria Gardens відкрився найбільший в Західній Україні магазин брендового одягу RESERVED.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 ноября 2017 в 12:17 15

MISS BEAUTY AUTUMN 2017

15 ноября 2017 в Киеве в концертном холле MONTE RAY состоялся Всеукраинский конкурс красоты MISS BEAUTY AUTUMN 2017, в котором приняло участие 10 девушек из разных городов Украины. Основателем и организатором конкурса красоты выступила Наталья Ворушило.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 ноября 2017 в 09:05 1

Олеся Чаус стала победительницей конкурса «Z-фактор»

18 ноября в День рождения ТРЦ «Караван» (г. Днепр) проходил вокальный конкурс «Z-фактор», в котором приняли участие дети разного возраста. Сегодня мы познакомимся с победительницей конкурса 12-летней Олесей Чаус.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 ноября 2017 в 16:48 0

Вихованки продюсерського центру «Кадрики» увійшли до книги «Гордість України»

Нещодавно у Києві була презентована книга «Гордість України», у якій розповідається про найталановитіших дітей нашої країни. До цієї книги увійшли і історії вихованок телевізійного центру «Кадрики» (керівник- Ірина Климович) Соломії Цекіт та Яни Заплатинської. З Яною ми вже знайомі, а от з Соломією познайомимося прямо зараз.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 ноября 2017 в 13:25 0

Прем’єра пісні «Світ тепла» від Юлії Рипновської

Днями співачка, автор пісень, керівник школи естрадного мистецтва «Karparation» Юлія Рипновська презентувала нову пісню «Світ тепла». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 ноября 2017 в 13:54 1

Прем’єра відео «Моїй матусі» від Наталії Онищук

Днями юна прикарпатська співачка та автор пісень Наталія Онищук презентувала відео на пісню «Моїй матусі». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 ноября 2017 в 21:55 0

Прем’єра пісні «Дощем» від гурту «АССА»

Днями гурт «АССА» презентував нову пісню «Дощем». Про те, як вона була написана, про творчі плани гурту дізнаємося прямо зараз від солістки та авторки пісень Тетяни Власової. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 ноября 2017 в 12:02 0

Прем’єра пісні «Не для тебе» від ді-джея Маляра та Едні

Днями ді-джей Маляр (Ярослав Малихін) та співачка Едні (Надія Гасюк) випустили спільний трек «Не для тебе». Докладніше про це дізнаємося просто зараз від Едні. Едні, розкажіть, будь ласка, як була написана пісня «Не для тебе»?

Перейти к посту →

Алена Че , 13 ноября 2017 в 12:44 0

Ознобишина Стефания получила гран-при на фестивале Pod jednym Niebem

«Дружеская встреча» - да, да, именно так назвала одна из участниц украино-польский международный фестиваль Pod jednym Niebem. Почти 100 участников посетили данное мероприятие. Были участники из Польши, Грузии, России и Украины. Судьи строго оценивали выступления как малышей, так и взрослых конкурсантов.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 ноября 2017 в 23:05 15

MISS BEAUTY AUTUMN 2017 в Киеве

15 ноября в среду в 20,00 в заведении MONTE RAY, что находится по адресу г. Киев, ул. Прорезная, 8, состоится Всеукраинский конкурс красоты MISS BEAUTY AUTUMN 2017 в котором примут участие девушки из разных городов Украины в 3 разных образах, которых оценят медийные члены жюри.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 ноября 2017 в 17:17 49

Марічка Цигилик: «Я цілком комфортно почуваю себе у тексті»

З театральними та кіноновинками читачів львівських медіа знайомить студентка 2-го курсу Школи журналістики Українського Католицького Університету Марічка Цигилик. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 ноября 2017 в 21:22 102

Премьера видео «Прагни життя» от коллектива «GENERAL VOICE»

Значимый коллектив для Херсона и области "GENERAL VOICE", открывший немало талантливых артистов, в этом году отмечает своё 5-летие. О том, как он был создан, о сюрпризах к юбилею и о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от руководителя КОЛЛЕКТИВА заслуженного деятеля искусств Украины Алексея Пономарёва.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 ноября 2017 в 16:29 75

Відбувся сольний концерт гурту «МалДіви»

5 листопада у найбільшому клубі Західної України «Малевич» (м. Львів) відбувся сольний концерт гурту «МалДіви» «Вечірка Selfie Party у стилі Halloween». Сьогодні своїми враженнями від цього дійства та творчими планами поділиться учасниця гурту Каріна Сюсько.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 ноября 2017 в 21:43 0

Shvets зайнялася коханням зі слухачами

Тендітна, але пристрастна співачка Shvets розпалила фантазію слухачів новим танцювальним треком «Захопили танці».

Перейти к посту →

Алена Че , 8 ноября 2017 в 11:52 0

Прем’єра пісні «Намалюй» від LUKA

Днями співак, автор власних пісень LUKA (Андрій Лучанко) презентував нову позитивну пісню «Намалюй». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 ноября 2017 в 22:27 86

Анна Єкименко-Поліщук: «Книжковий блог має бути суто про книги»

З червня минулого року на ютуб-каналі «Color Life» двічі на тиждень можна побачити цікаві огляди книжкових новинок українських та зарубіжних авторів. Сьогодні ми познайомимося з засновницею цього каналу Анною Єкименко-Поліщук.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 ноября 2017 в 14:14 0

Прем'єра пісні «Полетіла» від Маріанни Ільків

Відома українська співачка Маріанна Ільків (м. Львів) випустила нову запальну пісню «Полетіла». Пісня вже звучить на просторах інтернету.

Перейти к посту →