Алена Че

Алена Че , 31 октября 2017 в 21:35 14

Премьера песни «Табу» от Саши Варцаба

27 октября певец Саша Варцаба презентовал новую песню «Табу» Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самого исполнителя, заодно и поближе с ним познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 октября 2017 в 20:52 1

Премьера видео «Зупини» от Марты

После творческой паузы певица Марта презентовала видео на авторскую песню «Зупини». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 октября 2017 в 14:32 1

Дебютное видео «Невыё» от OMUT

Совсем недавно автор и исполнитель OMUT (Дмитрий Сысоев) презентовал дебютное видео «НеВыЁ». Подробнее об этом, а также о других творческих новостях и планах узнаем прямо сейчас от артиста.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 октября 2017 в 12:46 43

Марія Сенишин: «Радіо завжди буде моїм натхненником»

Щочетверга о 18.00 на радіо «412», заснованому студентами магістерської програми з медіа-комунікацій Українського Католицького Університету (м. Львів) виходить програма «28 клавіш», у якій ведучі Марія Сенишин та Анатолій Шульгат зачитують та обговорюють листи видатних особистостей. Сьогодні ми ближче познайомимося з Марією.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 октября 2017 в 15:18 57

Прем’єра пісні «Ти і я» від Edny та Glova

Днями співачка Edny (Надія Гасюк) та ді-джей Glova презентували спільну пісню «Ти і Я». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Edny.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 октября 2017 в 20:49 0

Прем’єра відео «Літаки» від гурту «Женя і Катя»

Нещодавно гурт «Женя і Катя» презентував відео на пісню «Літаки». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самих виконавців.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 октября 2017 в 09:36 0

Прем’єра відео «Зупини час» від Христини Панасюк

У жовтні співачка, автор пісень та волонтер Христина Панасюк відвідала з концертами Іспанію, де виступала для української діаспори, а повернувшись презентувала пісню «Зупини час» та зняте на неї відео. Докладніше про все це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 октября 2017 в 21:10 0

Премьера сингла «Meaning of life» от Laliko

Певица Laliko на днях выпустила новый англоязычный сингл - Meaning of life. Данная лирическая композиция войдёт в альбом, который должен выйти уже в этом году.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 октября 2017 в 20:53 0

Прем’єра пісні «Запалимо світ» від гурту «Хочу ЩЕ»

Нещодавно львівський гурт «Хочу ЩЕ» презентував нову мотивуючу пісню «Запалимо світ». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки гурту Наталі Чабан, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 октября 2017 в 20:43 0

Меланія Подоляк: «Головною своєю рисою я вважаю відповідальність»

У жовтні онлайн-радіо «Radio 412», засноване студентами магістерської програми з медіакомунікацій Українського Католицького Університету (м. Львів) розпочало новий сезон. Докладніше про це дізнаємося від директорки та ведучої радіостанції Меланії Подоляк, заодно й ближче з нею познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 октября 2017 в 16:26 0

Прем’єра пісні «Height» від Ерії та Марії Еріксон

Нещодавно співачки та автори пісень Ерія та Марія Еріксон представили спільну пісню «Height». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ерії.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 октября 2017 в 16:25 0

Марина Круть поділилася враженнями від шоу «Караоке на Майдані»

22 жовтня гурт «Круть» взяв участь у рубриці «Новий хіт» проекту телеканалу «СТБ» «Караоке на Майдані», представив авторську пісню «Я піду за тобою». Сьогодні своїми враженнями від цього шоу та творчими планами з нами поділиться вокалістка, автор пісень гурту, бандуристка Марина Круть.

Перейти к посту →

Алена Че , 22 октября 2017 в 11:25 118

Прем’єра пісні «А мені все мало» від Ірини Зінковської

Днями співачка, автор пісень, педагог, заслужена артистка України Ірина Зінковська презентувала нову пісню «А мені все мало». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:46 0

Гурт Rock-H (Рокаш) зняв свій перший кліп у Києві

Від темношкірої венери до платинової білявки - гурт Rock-H показав у своєму кліпі усі відтінки української краси.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:44 0

До Дня Української Армії Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню та кліп про Добровольців

На Покрову Україна вшановуватиме свою Армію. Це свято особливо важливе в час визвольної війни, яку наша країна веде на сході.

За роки збройного протистояння з ворогом українськими артистами було написано багато пісень на воєнну тематику, щоправда зараз інтерес до таких пісень помітно поменшав. Лідер групи МЕРІ Віктор Винник вважає, що така ситуація є неправильною, оскільки війна не закінчилась, ми повинні пам’ятати про це і усіляко підтримувати наших захисників.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:05 0

Олеся Гаренко: «Інформування- це найголовніша місія журналіста»

Кожного суботнього ранку на 9-му каналі виходить програма «Пані та панове», яка знайомить телеглядачів з цікавими особистостями Дніпра і не тільки. Її ведучими є талановиті журналістки Ольга Владімірова та Олеся Гаренко. Сьогодні ми познайомимося з Олесею.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября 2017 в 11:01 0

У Львові відкриють найбільший в Західній Україні магазин RESERVED

28 жовтня в торгово-розважальному комплексі Victoria Gardens відкриється найбільший в Західній Україні магазин брендового одягу RESERVED.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 октября 2017 в 10:09 75

Прем’єра відео «Любов і Добро» від Оксани Сливки та Віктора Барчука

Днями Оксана Сливка та Віктор Барчук презентували спільне відео «Любов і Добро». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Оксани.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 октября 2017 в 20:23 61

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 октября 2017 в 07:42 19

Прем’єра пісні «Материнське серце» від Альони Карат

Нещодавно співачка, автор-виконавець власних пісень, заслужена артистка естрадного мистецтва України Альона Карат презентувала пісню «Материнське серце». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →