Алена Че

Алена Че , 25 июля в 11:08 0

Прем’єра пісні «Знак» від Христини Лугової

Днями співачка, автор власних пісень Христина Лугова презентувала нову пісню «Знак», Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, про те, чим вона особлива для виконавиці, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 21:27 57

Дебютна пісня «Пішаки» від Альони Рожанської

Нещодавно Альона Рожанська з селища Коцюбинське, що на Київщині, презентувала дебютну авторську пісню «Пішаки». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Альони. Заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 14:58 18

Пісня «Для тебе, моя мамо» від Кароліни Микитин

Микитин Кароліна, якій 10 років старанно займається у Вокальній школі Лани Данчук, любить співати веселі пісні.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 июля в 12:40 0

ПРЕМ'ЄРА! Віктор Винник і МЕРІ - «Назавжди»

Наприкінці минулого року у світ вийшла четверта студійна платівка Віктора Винника і «МЕРІ» - «Я з України». Так сталось, що кілька треків з неї ще не були оприлюднені, але музиканти виправились і раді презентувати слухачам пісню під претензійною назвою «Назавжди».

Перейти к посту →

Алена Че , 19 июля в 12:38 0

Позитивна пісня «Добрий ранок, Україно» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу презентувала позитивну авторську пісню «Добрий ранок, Україно». Про те, з якою метою вона була оприлюднена, а також про творчі плани та секрети бадьорих ранків дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 июля в 06:56 72

Елена Птиченко: «Я стремлюсь быть полезной разной зрительской аудитории»

Пройдя огромный телевизионный путь, узнав все стороны телевидения, журналист Елена Птиченко пришла к тому, чтобы делать что-то своё, и создала видео-блог о путешествиях. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Елены. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 июля в 12:25 1

Тетяна Андрієвська: «У кожній романтичній історії є своя родзинка»

Інколи підготовка до особистого свята може перерости у професійну діяльність. Так трапилося у житті засновниці весільного агентства «LizA» (м. Дрогобич) Тетяни Андрієвської. Саме з Тетяною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 июля в 21:31 4

Пісня «Літо» від гурту «Tange Irine»

Нещодавно гурт «Tange Irine» презентував нову пісню «Літо». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень групи Ірини Якубовської. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 июля в 19:40 46

Прем’єра відео «Selfie Party» від гурту «МалДіви»

Днями львівський гурт «МалДіви» в особі школярок Каріни Сюсько та Софії Калити презентував відео на авторську пісню «Selfie Party». Про те, як і де воно було зняте, дізнаємося прямо зараз від Каріни. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 июля в 00:54 38

Наталья Ворушило: «На своих конкурсах я всё делаю по классике»

Ровно год под своим брендом Наталья Ворушило организовывает и проводит сезонные конкурсы красоты всеукраинского масштаба, на которых каждая девушка может проявить свои способности в дефиле и, конечно, почувствовать себя принцессой. Именно с Натальей мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 июля в 11:33 0

Ірина Шабан поділилася враженнями від «Wonderland»

Нещодавно прикарпатська співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Cristal Voice» (м. Івано-Франківськ) Ірина Шабан та її в минулому вихованка, а нині колега Валентина Яремчук взяли участь у міжнародному фестивалі «Wonderland», що проходив у місті Батумі (Грузія), де зайняли 1-і місця. Сьогодні Ірина поділиться з нами своїми враженнями від цього заходу, а також розкаже про інші досягнення і плани.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 июля в 14:54 3

Гопники избили солиста группы MMDANCE

Настоящая драка развернулась между местной братвой и солистом группы MMDANCE - Евгением Приходько.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 июля в 15:20 35

Диана Сущенко стала победительницей конкурса «Мисс центральная Украина-2017»

28 июня в «Ostrov River Club» ( г. Днепр) проходил конкурс «Мисс центральная Украина-2017» (организаторы Анна Гришина и Евгения Зорянова). Сегодня мы познакомимся с победительницей этого конкурса Дианой Сущенко.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 июля в 17:37 12

Дебют Сони Баскиной в авторской песне Бибиковой Марины «Прийшла весна»

Ну,скорее всего надо начать с того,что песня «Прийшла весна» была написана весною 2017 года Бибиковой Мариной в школе ДДМШ№15(г.Днепр).

Перейти к посту →

Алена Че , 4 июля в 16:46 0

Марія Мартюк: «Ставлю за мету навчити чути ноти кожного, хто хоче співати»

Нещодавно співачка, автор пісень, викладач, учасниця музичного гурту «YakMa Band» Марія Мартюк взяла участь у християнському проекті «Kerygma project 2», спрямованого на відкриття нових талантів та можливість зреалізуватися. В рамках цього проекту побачило світ відео на її авторську пісню «Благослови мене». Саме з Марією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 июля в 12:29 54

Группа «Каблуками по Брусчатке»: «Прежде всего мы работаем над смыслом и атмосферой песни»

Для молодой группы «Каблуками по Брусчатке» летний сезон получился жарким. Помимо сольных концертов, магией своей музыки они делились на фестивалях, городских праздниках, народных гуляниях, на женском мото-пробеге, конкурсах красоты, и многих других ярких мероприятиях. Также парни успели презентовать свой дебютный клип на песню «Між землею й небесами». А прямо сейчас мы узнаем, как ребята вдохновляются на такую насыщенную работу, и чем помимо музыки увлекаются. А беседовать мы будем с фронтменом и по совместительству автором песен Станиславом Мельником, и автором аранжировок, ответственным за создание музыки, а также за виртуозную игру на трубе Владимиром Спасиченко.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 июля в 11:00 14

Лилия Юськевич: «Наши занятия всегда заканчиваются объятьями»

Самым маленьким воспитанникам продюсерского центра «Стар тим» (г. Ивано-Франковск) вокал и актёрское мастерство преподаёт Лилия Юськевич. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 июня в 21:48 0

Насичений подіями червень із Марієттою Вейс

Для Марієтти Вейс цей червень був дуже плідним. Вона презентувала нову пісню «Мамо», виступила у якості хедлайнера на «Ретрофесті» у Кам'янці-Подільському і отримала нагороду «Фаворит успіху». Детальніше про це та багато іншого – просто зараз від самої співачки.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 июня в 09:44 0

Богдан Нестор: «Призупинився як музикант, натомість росту як саундпродюсер»

Студія звукозапису «Virtuoso Records» вже 7 років діє у Львові, співпрацює як зі львівськими музикантами, так і з представниками інших міст. Сьогодні ми познайомимося з засновником студії, музикантом та саундпродюсером Богданом Нестором.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 июня в 09:26 0

Спільна пісня «Останні ночі без тебе» від гурту «Тінь сонця» та Христини Панасюк

Нещодавно співачка Христина Панасюк і гурт «Тінь сонця» презентували спільну пісню «Останні ночі без тебе». Про те, хто її автор, дізнаємося прямо зараз від Христини. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →