Алена Че

Алена Че , 2 сентября в 14:02 0

Мар’яна Трач: «Мені цікаво і самій дізнаватися про щось нове, і розповідати про це іншим»

12-річна Мар’яна Трач вже протягом 7 років займається у телевізійному центрі «Кадрики» ( керівник - Ірина Климович). За цей час вона встигла багато чого досягти. На рахунку Мар’яни понад 100 телепрограм, перемога у конкурсі краси, головні ролі у мюзиклах, записи авторських пісень. Саме з Мар’яною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 августа в 14:18 113

Кавер на пісню «Сік землі» від Іванки Червінської

Днями співачка Іванка Червінська оприлюднила кавер на пісню з репертуару Народної артистки України Ніни Матвієнко «Сік землі». Докладніше про це, а також про творчі плани виконавиці дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 августа в 15:19 2

Прем’єра пісні «За любов’ю» від гурту «Light Club Pro»

Нещодавно гурт «Light Club Pro» з міста Борислава (Львівська область) презентував нову пісню «За любов’ю». Про те, хто її автор, та, що хотілося донести в цій пісні, дізнаємося вже зараз від учасника гурту Ігоря Марчишина. А також, ближче познайомимся з Ігорем та його творчістю.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 августа в 20:30 97

Прем’єра відео «Літній дощ» від TRACH

24 серпня співак Володимир Трач презентував нову пісню «Літній дощ» та відео на неї. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 августа в 12:47 0

Василина Величко стала переможницею «Міс ХХЛ-2017» у Львові

Переможницею конкурсу «Міс ХХЛ-2017» у Львові стала модель Василина Величко. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 августа в 10:39 53

Світлана Наконечна: «Долаючи труднощі ми відкриваємо себе з іншого боку»

Журналістку та ведучу весіль Світлану Наконечну знають не лише у Тернополі, де вона живе і працює, а і за його межами. Саме зі Світланою ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 августа в 21:42 144

Віталій Сиротяк: «Значно краще, коли поруч людина, разом з якою можна посміятися…»

Ведучий денного ефіру на радіо «Львівська хвиля» Віталій Сиротяк працює лише кілька місяців та, незважаючи на це, вже встиг полюбитися слухачам. Саме з Віталієм ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 августа в 12:31 0

Прем’єра соціально-мистецької відеороботи присвяченої Дню Незалежності України - «Історія успіху»

До Дня Незалежності талановиті діти Львова спільно з співачкою Маріанною Ільків та телеведучим Ростиславом Пелехом підготували українцям музичний подарунок!

Перейти к посту →

Алена Че , 21 августа в 20:24 0

Премьера трека «Відключи тайм» от проекта «Midnight Daddies» и Оли Gram

Не успели поклонники тандема «Midnight Daddies» в лице Никиты Гончаренко и Димы Дымова насладиться их дебютным видеоклипом, как ребята уже презентовали новый, совместный с певицей Олей Gram трек «Відключи тайм». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от Димы, заодно и поближе с ним познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 августа в 08:55 0

Гурт Rock-H (Рокаш) видав яскраве атмосфене відео, зняте в Мукачівському замку

Кліп музиканти присвятили фестивалю «Варишське пиво», який відбудеться в Мукачеві 14-17 вересня, адже пісня «Пийме, хлопці» стане гімном цього фестивалю.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 августа в 11:25 1

«Паззлы Дождя» выступили в Марганце

19 августа коллектив «Паззлы Дождя» из города Никополя принял участие в мероприятии ART Picnic 2017, который проходил в городе Марганец.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 августа в 22:21 0

Прем’єра пісні «Вечірній Київ» від гурту «Тобі Здалося»

Днями гурт «Тобі Здалося» презентував нову пісню «Вечірній Київ». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень гурту Іванни Попович, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 августа в 15:26 1

Катерина Недеснова: «Я щаслива, що маю змогу дати слово тим, кому його ніхто не давав»

Завдяки двохвилинним відео проекту «Ромб» ми маємо змогу дізнатися про безліч сильних особистостей і надихнутися їхніми історіями. Сьогодні ми познайомимося з координатором проекту в Україні, журналісткою Катериною Недесновою.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 августа в 16:54 0

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ MISS XXL

Легендарний чоловічий глянцевий журнал XXL представляє щорічний національний конкурс краси MISS XXL. Щороку масштабний відбір проходить у 6-ти містах України: Львів, Одеса, Харків, Дніпро, Вінниця, Черкаси. Сотні красунь претендуть на головний титул і можливість з'явитися на сторінках найпопулярнішого чоловічого видання країни.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 августа в 20:21 21

Ольга-Стефанія Калиновська: «Мені значно цікавіше відтворювати картинку за допомогою звуків»

Слухачі радіо «Буковина-ФМ» про творче життя рідного краю і не тільки дізнаються завдяки програмам відділу культурно-мистецьких і просвітницьких програм радіостанції. Частину з них готує та веде талановита журналістка Ольга-Стефанія Калиновська. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 августа в 10:13 1

Премьера видео «Полный плюс» от Ариеллы

На днях певица Ариелла презентовала новое видео «Полный плюс». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 августа в 13:08 74

Прем’єра пісні «Номер один» від Мії

Днями співачка Мія презентувала нову пісню «Номер один», яка стала свого роду дебютом для виконавиці. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої Мії.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 августа в 22:40 104

Каріна Бойчук: Я надихаюся, коли люди задоволені моєю роботою»

Глядачів телеканалу «Правда ТУТ Львів» з культурно-мистецькими подіями міста та області, щодня ознайомлює програма «LVIVART» і сьогодні ми познайомимося з редактором та журналістом цього телепроекту – Каріною Бойчук.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 августа в 13:31 29

София Повод стала победительницей «Мини-мисс Лемберг-2017»

На конкурсе «Мини –мисс Лемберг-2017» победительницей в старшей возрастной категории стала София Повод из Херсона. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 августа в 12:58 1

Дебютное видео «Небо» от электронного проекта «Midnight Daddies»

Совсем недавно электронный дуэт «Midnight Daddies» в лице Никиты Гончаренко и Дмитрия Дымова презентовал дебютное видео на трек «Небо». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от Никиты. Заодно и поближе с ним познакомимся.

Перейти к посту →