Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 7 февраля 2018 в 12:45 0

Макс Пташник презентує міні-альбом «Буденна непересічна драма»

31 січня львівський музикант Макс Пташник презентував свій 2-й міні-альбом «Буденна непересічна драма». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємось прямо зараз від Макса.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 февраля 2018 в 21:37 28

Премьера песни «Все буде гаразд» от Артёма Кондратюка

4 февраля украинский певец, автор собственных песен Артём Кондратюк презентовал новое позитивное творение «Все буде гаразд». О том, как оно было написано, а также о других творческих достижениях и планах узнаем прямо сейчас от Артёма.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 февраля 2018 в 20:38 4

Максим Сарафінчан : «Пісні Кузьми лунають у нас протягом року»

2 лютого на центральній площі міста Чернівці та 4 лютогов пабі PUBLIC відбулися концерти на честь пам’яті Кузьми Скрябіна. Пісні Кузьми виконували артисти продюсерського центру «Talant Music». Докладніше про це дізнаємося від організатора концерту, засновника продюсерського центру, члена асоціації творчої спілки діячів України Максима Сарафінчана, заодно і ближче з ним познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 февраля 2018 в 21:17 3

Премьера трека «My World» от Саши Варцаба и ди-джея DΔGΔZ

4 февраля состоялась премьера трека «My World» украинского певца Саши Варцаба и ди-джея из Бостона  DΔGΔZ. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от Саши.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 февраля 2018 в 10:50 44

Христина Букатчук: «Будь-яку тему можна полюбити і добре висвітлювати»

Слухачі радіо «Карпати» знають Христину Букатчук не тільки як хорошу журналістку, а і як талановиту поетесу. Саме з Христиною ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 17:31 1

Прем’єра відео «Доля» від Артема КАЯ

Наприкінці січня співак, автор власних пісень Артем КАЙ презентував відео на пісню «Доля». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця, а заодно й ближче з ним познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 17:27 0

На білоруському відборі «Євробачення» заспівали українською

Співачка Тетяна Піскарьова розмістила на своїй сторінці у Facebook відеофрагмент виступу, на якому вона разом з переможцем "Х-Фактору" Дмитром Бабаком бере участь у білоруському відборі на "Євробачення" з україномовною піснею.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 12:08 40

Музыкальная сказка «Стражи новогодних желаний» от театра песни «Аматерас»

В ДДМШ№15 состоялся показ музыкальной сказки «Стражи новогодних желаний» театра песни «Аматерас». Режиссер -постановщик, автор сценария преподаватель ДДМШ№15 Бибикова Марина Александровна.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 февраля 2018 в 11:01 16

Пісня гурту «Zion» - «Твоя Любов» увійшла до альбому «Сіль» від Музичного курсу by Ceciliarec

Нещодавно проект «Музичний курс by Ceciliarec», який займається підтримкою молодих християнських виконавців, випустив альбом «Сіль», який є підсумком праці навчального року для 9 гуртів з цілої України. У цій збірці можна знайти і пісню «Твоя Любов» львівського гурту «Zion». Сьогодні ми познайомимось з співзасновником та вокалістом групи, автором пісні Юрієм Вовком.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 января 2018 в 13:13 45

Прем’єра пісні «Щастя моє» від Олега Чигера

29 січня прикарпатський співак та педагог Олег Чигер презентував нову пісню «Щастя моє». Докладніше про це, а також про деякі творчі плани дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 января 2018 в 12:17 0

ТРК «Карпати» запустив телерубрику «Майстер-клас»

Нещодавно стартувала рубрика «Майстер-клас» від ТРК «Карпати». Її ведучими є відомі в Івано-Франківську журналістки Юлія Март та Мар’яна Джердж. З Мар’яною ми вже знайомі. Сьогодні ж познайомимося з Юлією.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 января 2018 в 13:48 0

Мини-экшн «Утікти від неї. Франц Фердинанд» от группы «Буду»

Не так давно группа «Буду» презентовала видео «Утікти від неї. Франц Фердинанд», которое по праву можно считать мини-экшном. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от вокалистки группы Анны Коханчик, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 января 2018 в 13:07 0

Прем'єра пісні «Наш час» від Erômin

Erômin (Євген Єрьомін) - яскравий представник українського поп-модерну 21 століття, послідовник Метамодерну - стану, коли ви можете чесно відчувати задоволення від усього. Де світ і культура як один загальний потік змістів, які є частинами загальної істини.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 января 2018 в 17:19 0

Ірина Руденко: «У блозі я показую свої основні захоплення»

На ютуб-каналі Ірини Руденко з Києва можна дізнатися про книжкові новинки та побачити найкрасивіші місця, якими дівчині доводилося мандрувати. Також Ірина показує, як зробити гарні мобільні фото. Саме з Іриною ми сьогодні познайомимось.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 23:46 250

Христина Панасюк презентувала альбом «Ангели»

18 січня у свій День народження співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк презентувала 3-й за рахунком альбом «Ангели». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 15:58 34

Премьера видео «Делай меня любовь» от Индиры

26 января певица Индира представила видео на песню «Делай меня любовь». Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Индиры, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 января 2018 в 09:38 11

Прем'єра відео «Лист Святому Миколаю» від вихованців продюсерського центру «STAR TEAM»

Дитячий гурток тележурналістики ПЦ «STAR TEAM» як завжди дивує. Цього разу до справжнього свята дитинства діти підготували аж 2 святкові ролики. Так, як охочих виявилося більше, ніж планували.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 января 2018 в 19:41 19

Прем’єра пісні «Синочку сину» від Лани Данчук

Нещодавно прикарпатська співачка та педагог Лана Данчук презентувала нову пісню «Синочку сину». Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 января 2018 в 12:44 0

Конкуренти мало не зірвали концерт Ірини Федишин

Ірина Федишин з головним різдвяним шоу країни "Україна колядує" 2018 завітала до столиці.У Жовтневому палаці відбувся великий різдвяний концерт співачки, що перетворився на гранд-шоу. Артистка презентувала колядки у сучасній обробці, а також улюблені хіти та нові пісні з фантастичними постановками номерів, масштабними декораціями, світловим шоу та колоритними костюмами. Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою і співачка змінила сім образів. Був запланований не лише запис концерту, а й прямий ефір на 5-му каналі.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 января 2018 в 20:42 1

Певица Алина Башкина представила песню «Отпусти печаль» и арт-видео к ней в формате 3D

Автором слов и музыки выступила сама Алина. Эта песня открывает невероятно насыщенный творческими экспериментами год и является своеобразным рубежом между прошлым и будущим. Предыдущие работы певицы "Кохаю " и "Вільна" были записаны в стиле поп-денс. В этих песнях слушатели успели полюбить Алину Башкину, как стильную и драйвовую исполнительницу. В новом сингле "Отпусти печаль" Алина раскрывается как глубокая и драматическая певица.

Перейти к посту →