Алена Че

Алена Че , 28 февраля 2017 в 16:24 1

Новая песня «Життя одне» от Дениса Мусаева

Не так давно певец, автор собственных песен Денис Мусаев презентовал творение «Життя одне», которая станет началом нового проекта. О том, какого именно, а также о других новостях узнаем прямо сейчас от самого Дениса.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 февраля 2017 в 09:37 0

Группа Pringlez решила сменить не только название, но и концепцию своего творчества

MARUV – новое имя коллектива, которое подразумевает уход от привычных мотивов и привнесение чего-то совершенно иного в звучание.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля 2017 в 17:58 12

Алина Бенционова запустила программу для женщин «Худеем весело»

Неделю назад телеведущая, тренер по зумба-фитнесу, владелица танцевальной студии Алина Бенционова совместно с диетологом и психологом запустила новую программу для женщин «Худеем весело» в эфире харьковского телевидения. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Алины.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля 2017 в 16:26 4

Украинская певица представила неизвестный трек Кузьмы Скрябина 

20 февраля, украинская исполнительница Наталья Мирная опубликовала в Сети трогательную песню «Хотілось весни». 

Лирическая баллада получила вторую жизнь спустя более 15 лет. В свое время композицию «Хотілось весни» для Натальи написал лидер группы «Скрябин» Андрей Кузьменко. 

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля 2017 в 16:12 0

Пісня на соціальну тематику «Утікай» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу представила нову авторську пісню «Утікай», у якій порушила дуже важливу для кожної жінки тему. Про те, як і чому пісня була написана, а також про інші творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої Наталі.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 февраля 2017 в 09:50 222

Андрій Великий: «Своє хобі я перетворив на професію»

Новий будний день слухачі «Львівської хвилі» розпочинають з ранковим шоу «Все й одразу», увечері по вівторках і четвергах знайомляться з цікавими особистостями завдяки ток-шоу «Наживо», цілодобово слухають якісну вітчизняну та зарубіжну музику. До всього цього докладає руку ведучий прямого ефіру і музичний редактор радіостанції Андрій Великий. І як, з’ясувалося, не єдиним радіо живе сьогодні відомий шоу-мен. Саме з Андрієм ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 февраля 2017 в 14:56 86

Довгоочікувана пісня «Спи мій солдате» від Галини Рудик

Днями відбулась інтернет-прем’єра нової довгоочікуваної пісні від співачки та педагога з Івано-Франківська Галини Рудик «Спи, мій солдате». Про те, як вона була написана, а також про свої успіхи у викладацькій діяльності нам розповість сама Галина.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 февраля 2017 в 13:34 0

Відео Марії Панчишин на пісню «Скрябіна» «Сука-війна»

Пропонуємо переглянути відео «Сука-війна»,автор Марія Панчишин.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 февраля 2017 в 09:12 56

Светлана Германова: «В процессе создания музыки важна не скорость, а качество»

Этой осенью группа «Навколо кола» выпустила дебютный альбом «Океан». О том, как он был написан, узнаем прямо сейчас от вокалистки и автора текстов группы Светланы Германовой, заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 февраля 2017 в 16:29 54

Віктор Винник: «Я і досі вважаю себе просто хлопцем з гітарою»

Днями гурт «МЕРІ» презентував нову проникливу пісню «Чому болиш?..». Про те, коли вона була написана, і про те, чи буде знято на неї кліп, дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Віктора Винника, заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 февраля 2017 в 09:27 1

Яна Галамай: «Якщо твір цікавий, жанр не має значення»

12-річна вихованка студії «Львівська фортуна» (керівник Руслана Калина) Яна Галамай активно розвивається творчо. На її рахунку головні ролі у мюзиклах, участь у різноманітних конкурсах, диск з колядками. Саме з Яною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 февраля 2017 в 11:17 0

Анна Климовець перемогла у двох категоріях на конкурсі «Король и королева красоты. Зима-2017»

На всеукраїнському конкурсі «Король и королева красоты. Зима-2017», організованому студією моди і телебачення «Ника» (керівник Вікторія Котелевська), що 12 лютого пройшов у Дніпрі, у старшій категорії «Профессионалы» та у номінації «Вокал» перемогла 12-річна Анна Климовець з Луцька. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 22 февраля 2017 в 15:00 6

Творение «Мёртвое море» от Ваагна Петросяна

19 февраля в социальных сетях была представлена новая песня «Мёртвое море», написанная известным автором, руководитель Музыкальной Лаборатории «Song Set Group» Ваагном Петросяном. Данное творение выставлено на продажу, поэтому всех исполнительниц, желающих пополнить свой репертуар песней с глубоким смыслом, просим обратить на него внимание. Сегодня о песне, а также о других творческих достижениях и планах расскажет начинающая исполнительница Ликерия Налимова, вокал которой звучит в демоверсии «Мёртвого моря».

Перейти к посту →

Алена Че , 22 февраля 2017 в 11:47 0

Дмитро Боровський: «Пісня має викликати максимум емоцій»

Молодий вінницький рок-гурт «ACROSS THE ROAD» уже добре знають як у рідному місті, так і у інших регіонах України. На його рахунку 2 альбоми та безліч найрізноманітніших концертів та виступів. Сьогодні ми познайомимось з вокалістом і автором пісень гурту Дмитром Боровським.

Перейти к посту →

Алена Че , 22 февраля 2017 в 10:11 20

Уляна Маляр започаткувала авторський телепроект «АRT.ПерсонА»

Нещодавно в ефірі телеканалу «Вежа» стартував авторський проект тележурналіста і співачки Уляни Маляр. Докладніше про нього дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 февраля 2017 в 16:17 0

Ярослав Захарчук: «Многое в моей жизни зависит от настроения»

Каждый четверг, пятницу и субботу ресторан «Султан палац» (г. Львов) приглашает всех желающих на вечеринки в восточном стиле. Сегодня мы познакомимся с арт-директором и ди-джеем данного заведения Ярославом Захарчуком (интервью переведено с украинского).

Перейти к посту →

Алена Че , 21 февраля 2017 в 14:09 0

Видео «Sugar Whisper» от Laliko

Певица Laliko выпустила свое дебютное официальное видео на песню «Sugar Whisper» , с которой попала в полуфинал нацотбора Евровидение 2017.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 февраля 2017 в 22:01 22

Яна Чайковська: «Коли дзвонить будильник, треба одразу вставати»

Як уже відомо нашим читачам, безліч мешканців Львова і області розпочинають свій будній день з шоу "Доброго ранку, Львове", що виходить на « ТРК Львів». Сьогодні ми познайомимося з ведучою цього проекту Яною Чайковською. Перейти к посту →

Алена Че , 19 февраля 2017 в 18:15 0

Прем'єра відео: Наталка Карпа - «Плюс один»

14 лютого, у День усіх закоханих співачка Наталка Карпа презентувала нове відео «Плюс один». Про те, де воно було зняте, хто автор пісні та про своє ставлення до Дня святого Валентина нам розповість сама співачка.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 февраля 2017 в 22:56 0

Про кохання ніколи не рано і не пізно говорити. Про нього слід говорити дорослим і маленьким.

До Дня святого Валентина учні продюсерського центру «Star Team» зняли відеоролик. Презентована робота – це творчий задум співачки, телеведучої, викладача тележурналістики Уляни Маляр та керівника «Star Team» Ірини Батюк.

Перейти к посту →