Алена Че

Алена Че , 31 июля в 11:32 0

Діана Малікова стала переможницею конкурсу «Міс західна Україна»

22 липня у «OSTROV River Club» (Дніпропетровська область) відбувся черговий регіональний відбірковий тур на міжнародний конкурс краси і таланту «Miss Eurasia», що проходитиме в Анталії, «Міс західна Україна» (організатори- Анна Гришина та Євгенія Зирянова). Сьогодні ми познайомимося з його переможницею Діаною Маліковою.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 июля в 15:36 0

Нова пісня «Зозуля» від сестер Роспоп

Нещодавно сестри Оксана та Ольга Роспоп презентували нову авторську пісню «Зозуля». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від Оксани. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 июля в 09:08 0

Відео «Давай» від гурту «Біла Вежа»

Днями гурт «Біла Вежа» презентував нове відео на пісню «Давай». Про те, як воно було знято, про те, як була написана пісня, про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від лідера гурту Максима Іващенка. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 июля в 15:01 96

Прем’єра відео «На дев’ятому поверсі» від Володимира Трача та Нанни

На початку тижня Володимир Трач та Нанна презентували нове спільне відео «На дев’ятому поверсі». Про те, як воно було знято, дізнаємося прямо зараз від Володимира. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 июля в 18:46 1

Новая песня «Бавити» от Dariia

На днях певица Dariia представила новую танцевальную песню «Бавити». О том, как она была написана, узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля в 20:54 71

Молодий український гурт «Monochromea» випустив своє перше lyrics video на пісню «Відчиняй вікно».

Вже деякий час команда хотіла побачити електронні версії своїх творів і нарешті ремікс на ще не випущену офіційно пісню про те, що треба приймати зміни, які приносить з собою життя зробив друг колективу Sithhartha.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля в 16:20 37

Ірина Ладика: «Теоретичні знання я одразу закріплюю на практиці»

Студентка 2-го курсу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Ладика у сфері журналістики порівняно недавно, та, незважаючи на це, розвивається досить активно. Саме з Іриною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля в 11:08 0

Прем’єра пісні «Знак» від Христини Лугової

Днями співачка, автор власних пісень Христина Лугова презентувала нову пісню «Знак», Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, про те, чим вона особлива для виконавиці, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 21:27 57

Дебютна пісня «Пішаки» від Альони Рожанської

Нещодавно Альона Рожанська з селища Коцюбинське, що на Київщині, презентувала дебютну авторську пісню «Пішаки». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Альони. Заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля в 14:58 18

Пісня «Для тебе, моя мамо» від Кароліни Микитин

Микитин Кароліна, якій 10 років старанно займається у Вокальній школі Лани Данчук, любить співати веселі пісні.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 июля в 12:40 0

ПРЕМ'ЄРА! Віктор Винник і МЕРІ - «Назавжди»

Наприкінці минулого року у світ вийшла четверта студійна платівка Віктора Винника і «МЕРІ» - «Я з України». Так сталось, що кілька треків з неї ще не були оприлюднені, але музиканти виправились і раді презентувати слухачам пісню під претензійною назвою «Назавжди».

Перейти к посту →

Алена Че , 19 июля в 12:38 0

Позитивна пісня «Добрий ранок, Україно» від Наталі Папазоглу

Днями співачка Наталя Папазоглу презентувала позитивну авторську пісню «Добрий ранок, Україно». Про те, з якою метою вона була оприлюднена, а також про творчі плани та секрети бадьорих ранків дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 июля в 06:56 72

Елена Птиченко: «Я стремлюсь быть полезной разной зрительской аудитории»

Пройдя огромный телевизионный путь, узнав все стороны телевидения, журналист Елена Птиченко пришла к тому, чтобы делать что-то своё, и создала видео-блог о путешествиях. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самой Елены. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 июля в 12:25 1

Тетяна Андрієвська: «У кожній романтичній історії є своя родзинка»

Інколи підготовка до особистого свята може перерости у професійну діяльність. Так трапилося у житті засновниці весільного агентства «LizA» (м. Дрогобич) Тетяни Андрієвської. Саме з Тетяною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 июля в 21:31 3

Пісня «Літо» від гурту «Tange Irine»

Нещодавно гурт «Tange Irine» презентував нову пісню «Літо». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень групи Ірини Якубовської. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 июля в 19:40 45

Прем’єра відео «Selfie Party» від гурту «МалДіви»

Днями львівський гурт «МалДіви» в особі школярок Каріни Сюсько та Софії Калити презентував відео на авторську пісню «Selfie Party». Про те, як і де воно було зняте, дізнаємося прямо зараз від Каріни. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 июля в 00:54 35

Наталья Ворушило: «На своих конкурсах я всё делаю по классике»

Ровно год под своим брендом Наталья Ворушило организовывает и проводит сезонные конкурсы красоты всеукраинского масштаба, на которых каждая девушка может проявить свои способности в дефиле и, конечно, почувствовать себя принцессой. Именно с Натальей мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 июля в 11:33 0

Ірина Шабан поділилася враженнями від «Wonderland»

Нещодавно прикарпатська співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Cristal Voice» (м. Івано-Франківськ) Ірина Шабан та її в минулому вихованка, а нині колега Валентина Яремчук взяли участь у міжнародному фестивалі «Wonderland», що проходив у місті Батумі (Грузія), де зайняли 1-і місця. Сьогодні Ірина поділиться з нами своїми враженнями від цього заходу, а також розкаже про інші досягнення і плани.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 июля в 14:54 3

Гопники избили солиста группы MMDANCE

Настоящая драка развернулась между местной братвой и солистом группы MMDANCE - Евгением Приходько.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 июля в 15:20 29

Диана Сущенко стала победительницей конкурса «Мисс центральная Украина-2017»

28 июня в «Ostrov River Club» ( г. Днепр) проходил конкурс «Мисс центральная Украина-2017» (организаторы Анна Гришина и Евгения Зорянова). Сегодня мы познакомимся с победительницей этого конкурса Дианой Сущенко.

Перейти к посту →