Алена Че

Алена Че , 14 апреля 2017 в 16:19 1

Новое видео «Вільна» от Алины Башкиной

Совсем недавно певица Алина Башкина представила новое видео на авторскую песню «Вільна».О том, как была написана песня, как было снято видео, и о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от самой Алины.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 апреля 2017 в 13:00 38

Айдан Мамедова: «Коли довго нічого не роблю, починаю шкодувати про змарнований час»

Переможницею конкурсу «Голос ІФНМУ-2017» (Івано-Франківський Національний Медичний Університет) стала студентка 4-го курсу, вихованиця продюсерського центру «Стар тім» (викладач Ірина Батюк) Айдан Мамедова (JenAyLee). Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 апреля 2017 в 14:27 0

Денис Черечеча: «За будь-яких обставин потрібно робити добрі справи»

На конкурсі «Днепр войс» авторську пісню «Делай добро» представили музиканти гурту «Desters» в особі братів Дениса та Романа Черечеча. Саме з Денисом ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 апреля 2017 в 11:34 119

Юлия Запорожец: «Сначала я слышу звуки, которые создают определённую атмосферу»

Этой весной певица, пианистка, композитор, поэтесса, лауреат международных конкурсов по композиции, фортепиано, вокалу, основательница группы «JULINOZA» Юлия Запорожец из Одессы приняла участие в 7-м сезоне телепроекта канала «1+1» «Голос країни». Сегодня она поделится своими впечатлениями от шоу и расскажет нам о себе.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 апреля 2017 в 09:17 0

Прем’єра пісні «Сансара» від Олега Солов’я

Львівський виконавець Олег Соловей презентував нову авторську пісню «Сансара» Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого Олега.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 апреля 2017 в 19:46 44

Анастасия Войтюк: «Наш коллектив компактный, весёлый, интерактивный»

Кузьму Скрябина и его творчество ценят не только поклонники поп и рок-музыки, а и представители других жанров. Яркий пример этого- львовский фолк-коллектив «Troye Zillia», неоднократно выступавший на концертах памяти Кузьмы, сделавший кавера на «Дельфіни» и «Сам собі країна» (на «Сам собі країна» также был снят видеоклип). Сегодня мы познакомимся с вокалисткой коллектива Анастасией Войтюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 апреля 2017 в 01:46 15

Сказка «О потерянном времени» от театра песни Аматерас

29 марта 2017 года теаар песни «Аматерас» показал на международном фестивале «Чародей собирает друзей» музыкальную сказку «О потерянном времени». Режиссер - постановщик - руководитель театра Бибикова Марина Александровна.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля 2017 в 20:50 19

Олеся Гілюк поділилася враженнями від проекту «Чотири весілля»

Талановита вокалістка з Чернівецької області не так давно взяла участь у проекті телеканалу «1+1» «Чотири весілля» і здобула у ньому перемогу. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від цього шоу і від поїздки до Туреччини, яка стала її призом.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля 2017 в 17:56 40

Сергей Заваленко: «На данном этапе мне гораздо интереснее процесс написания музыки»

Электронный проект «Zavala Ʌ Kondurakiy» в лице ди-джея из Одессы Сергея Заваленко и вокалистки Виктории Кондуракий из Червонограда (Львовская область) активно набирает обороты. Их дебютный клип «Погляд» ротируется на всеукраинских музыкальных телеканалах, пользуется успехом в интернете. А не так давно ребята выпустили новый трек «Океан». Сегодня мы поближе познакомимся с Сергеем.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля 2017 в 12:01 0

Ксения Бридж: «Вокал не имеет ограничений»

Обладательницей грант-при конкурса «Днепр войс-2017», организованного активными студентами города, стала Ксения Бридж. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля 2017 в 11:45 0

СВІТЛО І ТІНЬ У НОВОМУ КЛІПІ ГРУПИ NAVKOLO KOLA

Гурт Navkolo Kola презентує новий кліп на пісню «Світла і Темна». Композиція увійшла до дебютного альбому «Океан», реліз якого відбувся у вересні минулого року.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 апреля 2017 в 22:31 23

Надія Скиданович: «Музика здатна вплинути на слухача, змінити «погоду душі»

Співачка, бандуристка, педагог Дитячої Школи Мистецтв імені Бориса Кудрика (м. Рогатин, Івано-Франківська область) Надія Скиданович активно розвиває своїх учнів, сама розвивається творчо. І вона, і її вихованці постійно записують нові пісні, беруть участь у різноманітних конкурсах. Саме з Надією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 апреля 2017 в 10:46 0

Світлана Земба: «Мені цікаво спілкуватися з тими, хто ще не став відомими»

Мешканців Тернополя і області щовечора знайомить з цікавими людьми, надає безліч пізнавальної та корисної інформації на різні теми та розважає якісною українською музикою молодіжне радіо «Лад». Сьогодні ми познайомимося з журналісткою цієї радіостанції Світланою Зембою.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 марта 2017 в 23:32 33

Нова пісня «А я тебе вітаю» від Діани Бігун

Нещодавно співачка та викладач вокалу у продюсерському центрі «Стар Тім» (м. Івано-Франківськ) Діана Бігун презентувала нову пісню «А я тебе вітаю». Про те, хто її автор, і не тільки про це дізнаємося прямо зараз від самої Діани.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 марта 2017 в 10:46 0

Дебютна пісня «Веснянка» від Маріанни Черкасець

26 березня у рубриці «Новий хіт» проекту каналу «СТБ» «Караоке на Майдані» свою дебютну авторську пісню «Веснянка» презентувала молода виконавиця Маріанна Черкасець. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 марта 2017 в 11:54 0

Андрій Чемес: «Радіо є одним з найшвидших методів передачі інформації»

17 березня у Львові відбувся вже 3-й за рахунком «SKOVORODA Fest», на якому були презентовані новий весняний сезон першого україномовного мандрівного Radio SKOVORODA та колекція мерчу від творчої команди «Supafresh». Сьогодні ми познайомимося з співорганізатором заходу, співзасновником радіостанції Андрієм Чемесом.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 марта 2017 в 02:05 19

Дебютная украиноязычная песня «VONA» от Arturro Mass

Не так давно автор-исполнитель из Днепра Arturro Mass презентовал дебютную украиноязычную песню «VONA». Эта работа уже зазвучала в эфире радиостанций, разлетелась по просторам интернета и понравилась слушателям. О том, как она была написана, а также о других творческих новостях узнаем прямо сейчас от самого Arturro Mass.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 марта 2017 в 13:36 53

Ростислав Пелех «Свої таланти необхідно розвивати»

В рамках шоу «Доброго ранку, Львове» на ТРК «Львів» нещодавно стартувала рубрика «Зірковий калейдоскоп», у якій представники українського шоу-бізнесу під час світських подій розповідають про своє життя, діляться думками. Детальніше про рубрику дізнаємося зараз від її автора та ведучого Ростислава Пелеха. Також він поділиться з нами іншими творчими новинами та планами.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 марта 2017 в 21:34 32

Промо-ролик телепрограммы «Подружки».

Уже как 5 лет в городе Ивано-Франковске развивается молодежный всеукраинский проект "Подружки". Это современное ток-шоу, которое с 2015-го года стало выходить на каналах одной из франковских теле-радио- компаний. Ведущими проекта являются ученицы центра эстетического воспитания при Национальном Университете имени В. Стефаныка , которым руководит топ-модель и журналист-международник Марыся Томашевская.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 марта 2017 в 19:34 17

Lumara.Urban:«Просто роблю з того, що є і ціную те, що маю»

Нещодавно співачка, автор власних пісень, організатор найрізноманітніших заходів Lumara.Urban (Лумара Урбан) презентувала новий відео кліп «Вітер змін». Про те, як він був знятий, дізнаємося прямо зараз від самої Лумари. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →