Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 1 июня 2017 в 13:09 0

Прем'єра треку: Ivan NAVI - «Тимчасовий Релакс»

Номінант музичної премії Yuna2017 в категорії «Відкриття року» Ivan NAVI продовжує створювати якісну українську танцювальну музику і спеціально до літа презентує композицію «Тимчасовий релакс».

Перейти к посту →

Алена Че , 1 июня 2017 в 12:16 0

Музичний фільм «Для тебе, мамо» від продюсерського центру «Стар тім»

У травні команда продюсерського центру «STAR TEAM» (м. Івано-Франківськ) презентувала музичний фільм «Для тебе, мамо». Докладніше про це дізнаємося від його режисера-постановника, викладача акторської майстерності Мар’яни Клюби.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 мая 2017 в 09:29 0

Катерина Соколова: «Мы знакомим слушателей с музыкой самых разных жанров»

Интернет-радио «Солянка» (г. Днепр) уже 2 года открывает меломанам украинских исполнителей, работающих в абсолютно разных жанрах. Сегодня мы познакомимся с руководителем и пиар-менеджером проекта Катериной Соколовой.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 мая 2017 в 05:06 34

Новая песня «Принц» от Ольги Василюк

Не так давно певица и автор песен Ольга Василюк презентовала новую песню «Принц», которая уже успела зазвучать на радио, разлететься по просторам интернета и полюбиться слушателям. О том, как она была написана, узнаем прямо сейчас от самой Ольги. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 мая 2017 в 11:55 132

Віктор Винник, Василь Вірастюк та Олександр Усик разом заспівали пісню про прикордонників

Мета проекту – подякувати за службу військовим-прикордонникам, тим які зараз стоять на рубежі і боронять Україну і тим хто поклав своє життя за цілісність нашої країни.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 мая 2017 в 16:25 48

Марта Рак: «Якщо виступаєш перед багаточисленною аудиторією, відчуваєш неабияку відповідальність»

3 червня у торговому центрі «Форум» (м. Львів) відбудеться автограф-сесія молодої співачки, учасниці багатьох престижних конкурсів Марти Рак. Саме з Мартою ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 мая 2017 в 20:22 4

Алла Бобрик: «Якщо я висвітлюю історію, мені цікаво, чим вона закінчиться»

Програми соціального спрямування, а також інформаційні сюжети на різні теми для слухачів Тернопільського Обласного Радіо готує талановита та чуйна журналістка Алла Бобрик. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 мая 2017 в 12:18 3

Один із хітів гурту «Скрябін» зазвучав по-новому

 21 травня, на концерті «Скрябін і друзі» в київському клубі SENTRUM українська співачка Наталя Мирна виконала композицію Андрія Кузьменка «Шампанські очі».

Перейти к посту →

Алена Че , 21 мая 2017 в 18:33 0

Милена Мельничук стала «Юной мисс мира-2017»

Обладательницей супер гран-при на конкурсе «Юная мисс мира-2017», который в начале мая проходил в Бодруме (Турция), стала преподаватель продюсерского центра успешных детей «Kids go» г. Житомир, Милена Мельничук. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 мая 2017 в 14:09 1

Владислав Качор: «Мы всячески стремимся к тому, чтобы наша радиостанция нравилась как студентам, так и преподавателям»

Радио «StudWave» Черновицкого Национального Университета имени Юрия Федьковича основано 3 года назад. За это время благодаря насыщенному эфиру и постоянному интерактиву полюбилось не только студентам и преподавателям высшеупомянутого ВУЗа, а и радиолюбителям из других городов Украины. Сегодня мы познакомимся с главным редактором радиостанции, её основателем и в прошлом ведущим Владиславом Качором.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 мая 2017 в 23:35 79

Галина Рудик зайняла 2-е місце у конкурсі «AlyoshaSongWithMe»

Нещодавно прикарпатська співачка, автор власних пісень, музичний керівник ІФНМУ, педагог вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Галина Рудик взяла участь у конкурсі «AlyoshaSongWithMe», організованому співачкою Alyosha та її продюсером Вадимом Лисицею. Журі конкурсу в складі Потапа, Позитива з гурту «Время и Стекло», а також, самих Alyosha та Вадима Лисиці нагородило Галину другим місцем у дорослій категорії, за що вона отримала можливість записати пісню на відомій столичній студії звукозапису «Foxxstudious». Сьогодні Галина поділиться своїми враженнями від конкурсу та розповість про успіхи своїх учнів.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 мая 2017 в 15:31 4

Премьера песни «Укол» от Ксанти

На днях певица Ксанти презентовала новую летнюю песню «Укол». О том, кто её автор, узнаем прямо сейчас от самой певицы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 мая 2017 в 15:26 0

Маргоша: «От жизни я стараюсь брать всё, что хочется»

Недавно певица из Одессы Маргоша выпустила дебютный альбом «Маяк» и видео на его заглавную песню. Подробнее обо всём этом узнаем прямо сейчас от самой певицы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 мая 2017 в 16:42 108

Оксана Цимбаліст: «Слідкуйте за мною на сцені»

Цієї весни вокалістка групи «The Glass», актриса Львівського Драматичного Театру імені Лесі Українки Оксана Цимбаліст взяла участь у телепроекті каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться своїми враженнями від даного шоу, а також розкаже нам про себе.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 мая 2017 в 12:26 1

Дебютна відео-робота «Поговори зі мною» від групи «PIANO»

Днями львівська група «PIANO» презентувала свій дебютний відео кліп «Поговори зі мною». Про те, де і з якою метою його було знято, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень гурту Христини Головко. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 мая 2017 в 09:17 0

ФІОЛЕТ презентував кліп на пісню «Тиша»

Спонтанно видана Фіолетом наприкінці 2016-го року «Тиша» отримала екранізацію від львівської команди «Stay in Focus», авторів інших кліпів гурту – на пісні «21 грам» та «Вечірній Львів».

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая 2017 в 20:17 1

Ила Салтовская: «Хочу показать, что работа может быть яркой и увлекательной»

Компания «LUMAX production» г. Харьков профессионально занимается производством фото- и видеопродукции. Основана в августе 2016 креативными людьми Вадимом Кара и Илой Салтовской. За это время компания успешно вышла на серьезный уровень и продолжает набирать обороты, не собираясь останавливаться на достигнутом. Сегодня мы поближе познакомимся с Илой.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая 2017 в 09:45 0

Анна Левицкая: «Городскую жизнь я ни на что не променяю»

Не так давно артистка и режиссёр продюсерского центра «Basso» (г. Одесса) Анна Левицкая приняла участие в реалити-эксперименте телеканала «ТЕТ» «Панянка-селянка». Именно с Анной мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 мая 2017 в 18:55 0

Анастасія Рязанцева: «Щоб досягти чогось у житті, потрібно рухатися у шаленому ритмі»

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Стар тім» та модельного агентства «Ювента» (м. Івано-Франківськ) Анастасія Рязанцева стала володаркою титулу «Festival Model&Talent World Europe» на конкурсі «Festival Model&Talent World» (Туреччина). Саме з Анастасією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 мая 2017 в 13:38 0

Віктор Винник і «МЕРІ» записали пісню до «Дня Матері»

На початку травня відзначається свято «Дня Матері». Пісень про маму є безліч, мабуть у репертуарі кожного артиста є така пісня. Віктор Винник і «МЕРІ» тепер також мають пісню про маму.

Перейти к посту →