Алена Че

Алена Че , 8 мая 2017 в 20:26 0

Прем’єра пісні «Ти вільна» від DI

Нещодавно співачка, автор пісень, викладач продюсерського центру «Стар тім» (м. Івано-Франківськ) DI презентувала нову пісню «Ти вільна». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Діани. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 мая 2017 в 20:10 0

Прем’єра відео «Бред Пітт» від Андріани

Днями співачка Андріана презентувала новий відео кліп на пісню «Бред Пітт». Про те, як була написана пісня, як було знято відео, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Андріани.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 мая 2017 в 14:33 0

Ляна Мицько: «Втілювати свої ідеї мені цікаво там, де я народилась і живу»

Вже протягом 8 років журналіст та організатор культурних заходів Ляна Мицько та її течія «Лінія втечі» робить творче життя Львова цікавим та різноманітним. Саме з Ляною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 мая 2017 в 19:32 11

Сербська народна пісня «Duni mi, duni» від Іванки Червінської

Днями співачка, учасниця 6-го сезону телепроекту «Голос країни» Іванка Червінська представила у своєму виконанні сербську народну пісню «Duni mi, duni». Докладніше про це, а також про інші творчі новини та плани дізнаємося прямо зараз від самої Іванки.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 мая 2017 в 16:36 0

У Львові відкриють найбільшу в Західній Україні концерт-арену

Malevich: concert arena & night club має усі можливості стати одним із найбільших концерт-арен та нічних клубів Східної Європи у центрі Львова. Відкриється заклад 19 та 20 травня, концертами українського гурту O.Torvald та європейськими зірками групою Fly Project.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 мая 2017 в 00:16 36

Володимир Оліярник: «Моя журналістська діяльність розпочалася і триває на радіо»

22 квітня на радіо «Львівська хвиля» стартував оновлений «Суботній марафон» з Артуром Бобриком та Володимиром Оліярником. Замість мандрівної рубрики «Вздовж і впоперек» з’явилися дві нових: «Музичний батл», завдяки якій слухачі мають можливість познайомитися з не розкрученою музикою, та «Аперетив», у якій можна почути різноманітну позитивну інформацію та виграти цікаві призи у літературній забавці. З Артуром ми кілька місяців тому зустрічалися на сторінках нашого видання. Сьогодні ж познайомимося з Володимиром.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 мая 2017 в 20:30 61

Оптимістична пісня «Нове життя» від Алли Івашиної

Нещодавно співачка, автор власних пісень, журналістка, ведуча різноманітних заходів Алла Івашина презентувала оптимістичну пісню «Нове життя». Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Алли.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 мая 2017 в 14:09 0

Тізер V.O.N.A від Arturro Mass

Виконавець Arturro Mass у своїх соц.мережах опубліковав тізер та фото зі зйомок нової відеороботи на пісню V.O.N.A.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 мая 2017 в 11:25 0

Нова пісня «Уява» від Юлії Борозненко

Днями співачка, бандуристка, автор пісень, учасниця 7-го сезону телепроекту каналу «1+1» «Голос країни» Юлія Борозненко представила нову пісню «Уява». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Юлії. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 апреля 2017 в 10:38 0

Анна Аксьонова: « Голоси радіоведучих мене завжди заспокоюють»

Днями зовсім випадково налаштувалася на «Дніпровське обласне радіо» і була приємно вражена. По-перше, ефір став значно жвавішим; по-друге, серед ведучих з’явилося багато молоді. Сьогодні ми познайомимося з журналісткою інформаційної служби, ведучою ранкового ефіру, програм «Мистецький альбом» та «Художнє слово» Анною Аксьоновою.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 апреля 2017 в 16:08 0

Прем’єра пісні «Запали мене» від «Paulman»

Днями львівський проект «Paulman» презентував нову авторську пісню «Запали мене». Про те, як вона була написана, а також про подальші творчі плани дізнаємося прямо зараз від вокаліста та автора пісень проекту Павла Ільницького.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля 2017 в 22:09 34

Тетяна Буркацька: «У будь якому колективі я звикла бути лідером»

На конкурсі «Голос ІФНМУ 2017» (Івано Франківський Національний Медичний Університет) 2-е місце посіла Тетяна Буркацька. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля 2017 в 21:17 0

Роксолана Бегар: «Гарний музичний смак виховували у мені з раннього дитинства»

Студентка Київського Національного Педагогічного Університету імені Михайла Драгоманова Роксолана Бегар активно розвивається у декількох творчих напрямках: грі на скрипці, академічному вокалі та літературі. Саме з Роксоланою ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля 2017 в 20:42 211

Марта Адамчук: «Завдяки Голосу країни я змінила ставлення до себе…»

Цієї весни співачка, автор власних пісень Марта Адамчук взяла участь у 7-му сезоні телепроекту каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від даного проекту та найближчими творчими планами.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля 2017 в 20:40 92

Христина Біляковська: «Поруч зі мною лише ті люди, якими я захоплююся»

Дуже часто лідерські якості проявляються з самого дитинства. Яскраве підтвердження цього- історія львівської журналістки, організатора та ведучої різноманітних заходів, поетеси Христини Біляковської. Якраз сьогодні ми з нею познайомитись

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля 2017 в 14:25 1

Анна Милославская: «Меня всегда вдохновляет домашний уют…»

Дизайнер кофейных игрушек из Днепра Анна Милославская заявила о себе совсем недавно, но, несмотря на это, о её работах знают в разных городах Украины, а также за пределами страны. Именно с Анной мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 апреля 2017 в 11:26 0

Мирослава Храплевска поделилась впечатлениями от участия в телепроекте «Панянка-селянка»

Недавно модель, организатор конкурсов красоты из Днепра Мирослава Храплевска приняла участие в телепроекте канала «ТЕТ» «Панянка-селянка». Сегодня она поделится с нами своими впечатлениями от данного реалити-эксперимента и расскажет о других достижениях.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 апреля 2017 в 10:30 0

Прем’єра пісні «Зачарована весною» від Ангеліни Кравець

Днями у програмі «Веселий гармидер» на радіо «Дзвони» відбулась прем’єра пісні 10 річної Ангеліни Кравець з Івано-Франківська «Зачарована весною». Саме з Ангеліною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 апреля 2017 в 09:03 0

Маріанна Киретів: «Я надихаюся перевтіленням своїх клієнтів»

Студія «Marianna_K_Group» (м. Львів) існує близько року, та, незважаючи на це, про неї вже встигли дізнатися. Вона надає послуги з візажу, фото та репортажної зйомки. Сьогодні ми познайомимося з засновницею студії Маріанною Киретів.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 апреля 2017 в 19:36 88

Песня «Не рятуй мене» от Артёма Кондратюка

На днях певец, автор собственных песен, Артём Кондратюк представил украиноязычный вариант своей авторской песни «Не жалей меня» «Не рятуй мене» и снятое на него Lyric Video. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самого Артёма.

Перейти к посту →