Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 21 июня 2017 в 20:12 1

Максим Баль поделился впечатлениями от «Караван талант фест»

18 июня состоялся очередной отборочный тур «Караван талант фест», организованного ТРЦ «Караван» (г. Днепр). В нём приняли участие вокалисты, танцоры и артисты оригинального жанра из города и области. Побывал на данном мероприятии и певец, автор песен Максим Баль (коллектив «Паззлы дождя» г. Никополь). Сегодня он поделится с нами своими впечатлениями.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 июня 2017 в 08:36 5

Премьера песни «Ворожка» от Лены Дарк

На днях певица Лена Дарк перезентовала новую песню «Ворожка». О том, кто её автор, а также о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от самой Лены.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 июня 2017 в 22:37 0

Літній трек «Танцюй» від «Zavala Ʌ Kondurakiy»

Нещодавно дует «Zavala Ʌ Kondurakiy» представили новий 3-й за рахунком трек «Танцюй». Про те, як він був написаний, дізнаємося від вокалістки проекту Віки Кондуракій. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 июня 2017 в 10:41 21

Відбулася феєрична естрадна вистава «Назустріч літу»

14 червня 2017р в актовій залі ІФНТУНГ відбулась феєрична естрадна вистава «Назустріч літу» за участю вокальної школи «Crystal Voice» (керівник Ірина Шабан), танцювальних студій DSS (керівник Вікторія Семенюк) та «Лібра» (керівник Лілія Глива), студентів Інституту мистецтв Прикарпатського університету імені Василя Стефаника.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 июня 2017 в 17:32 49

Новая песня «Я Хочу Знов Танцювати» от Дениса Мусаева

На днях певец, автор песен Денис Мусаев презентовал новую песню «Я Хочу Знов Танцювати». О том, как она была написана, а также о творческих планах и недавних достижениях узнаем прямо сейчас от самого Дениса.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 июня 2017 в 10:23 1

Максим Баль: «Наш коллектив собирался как пазл»

Коллектив «Паззлы Дождя» из Никополя (Днепропетровская область) существует чуть больше года. За это время он уже успел заявить о себе на многих студенческих и городских мероприятиях Никополя и Днепра. Сегодня мы познакомимся с одним из основателей коллектива, автором и исполнителем Максимом Балем, он же Ifreet.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 июня 2017 в 15:43 0

Український рок-гурт «НАТОЛІЧ» анонсував вихід другого студійного альбому з «живою» інтерактивною обкладинкою

Днями було оприлюднено новий, другий студійний альбом гурту НАТОЛІЧ - «Аmon-Ra». Про це музиканти повідомили на офіційних сторінках соціальних мереж з посиланням на iTunes та Google Play для завантаження.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 июня 2017 в 14:25 90

Ника Трубловская: «Украинцы впечатляют своей открытостью»

Молодая украинская группа «COCOS» успешно набирает обороты. На счету у девушек альбом «Instagram», а также они активно выступают в разных городах нашей страны. Сегодня мы познакомимся с вокалисткой группы Никой Трубловской.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 июня 2017 в 10:36 70

Віктор Винник і «МЕРІ» презентували нове відео на пісню «Чому болиш?..»

На початку літа Віктор Винник і «МЕРІ» презентували нове відео на пісню «Чому болиш?..». Пісня стала першим оприлюдненим синглом з майбутнього вже п’ятого за ліком альбому музикантів.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 июня 2017 в 09:57 0

Ксения Бридж стала победительницей недели в шоу «Караоке на Майдані»

4 июня певица из Днепра Ксения Бридж приняла участие в телепроекте канала «СТБ» «Караоке на Майдані», стала победительницей недели. Сегодня она поделится с нами своими впечатлениями от данного проекта, а также расскажет о дальнейших творческих планах.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 июня 2017 в 22:03 1

Яна Єжак стала «Першою принцесою» на конкурсі «Міні світ краси України 2017»

На конкурсі «Міні світ краси України 2017», що нещодавно пройшов у Чернівцях, титул «Перша принцеса України» у віковій категорії від 11 до 14 років здобула 11-річна вихованка вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Яна Єжак. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 июня 2017 в 12:22 0

Володимир Мельник: «Хороший журналіст повинен знаходити підхід до кожного»

1-го червня на радіо «Львівська хвиля» відбулися прем’єри нового дитячого проекту «Не такі як Всі» та чергового сезону розважальної програми «Фантазії на асфальті». До всього цього має безпосереднє відношення ведучий ефіру Володимир Мельник. Саме з ним ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 июня 2017 в 04:10 147

Песня «Это не больно» от Кристины Никурадзе и Влада Ульянича

Совсем недавно певец, автор собственных песен Влад Ульянич и хенд мейд дизайнер, организатор и ведущая мероприятий в сфере фешен Кристина Никурадзе презентовали совместную песню «Это не больно». О том, как получился такой дуэт, узнаем прямо сейчас от Кристины. Также она расскажет нам о своих творческих планах.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 июня 2017 в 11:28 0

Анна Лисенко-Гурська: «Якщо набридає читати, я починаю писати»

Вже більше року книголюб, поетеса та письменниця з Тернополя Анна Лисенко-Гурська змімає авторський відео-блог, у якому ділиться враженнями про прочитані книги, а також роздумами на різні теми. Саме з Анною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 июня 2017 в 16:39 64

Премьера видео «Ніби яд» от Scarlett

5 июня певица Scarlett представила видео на новую песню «Ніби яд». О том, как была написана песня, как было снято видео, узнаем прямо сейчас от самой певицы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 июня 2017 в 18:26 51

Дебютная украиноязычная песня «Ти маєш рацію» от группы «MARLEN»

Совсем недавно группа «MARLEN» презентовала дебютную украиноязычную песню «Ти маєш рацію». О том, как она была написана, а также о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от вокалистки группы Янины Жеман.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 июня 2017 в 15:38 2

Українська співачка, Наталя Мирна, ​відкрила спекотний сезон новою піснею «Морозиво»

Через образ морозива Наталя налаштовує всіх на позитив.

«Літня дієта: морозиво кожен день, а у випадку ускладнення проблемами збільшуємо дозу та слухаємо мою нову пісню «Морозиво»! Добрий настрій гарантовано:)» - говорить сама співачка.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 июня 2017 в 14:58 0

Фіолет презентує перший сингл з майбутнього альбому

В останній день весни Фіолет презентував «Романтику» - дебютний сингл з нового альбому гурту. Цього разу музиканти працювали в творчому тандемі з відомим українським саунд-продюсером Артуром Данієляном (Бумбокс, Тартак, ТНМК, СКАЙ, Без Обмежень та ін.).

Перейти к посту →

Алена Че , 1 июня 2017 в 22:02 0

Відбувся перший акустичний концерт Тараса Гаврика

21 травня у Львові відбувся перший акустичний концерт музиканта, радіо та телеведучого Тараса Гаврика. Докладніше про нього, а також про інші творчі проекти дізнаємося прямо зараз від самого Тараса.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 июня 2017 в 16:10 0

Вікторія Остафійчук: «Перед мікрофоном мені значно комфортніше, аніж перед камерою»

Програми «Скриня замовлень», «Прибулець в ефірі» та «Студменю» на радіо «Студвей», заснованому у Чернівецькому Національному Університеті імені Юрія Федьковича, веде студентка філологічного факультету (кафедра журналістики) Вікторія Остафійчук. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →