Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 9 августа 2017 в 19:56 0

Премьера песни «Звук» от трио «Black Jam»

Не так давно семейное трио «Black Jam» в лице Эммы, Омара и Рауля Хамза презентовали новую песню «Звук». О том, кто её автор, а также о других творческих новостях узнаем прямо сейчас от Эммы.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 августа 2017 в 16:44 0

Немного секса от LYUBIMOVа

Украинский музыкант, актер и просто красавчик LYUBIMOV, покоривший сердца женщин своим бархатным голосом, представляет новою горячую композицию «SEX», которая претендует стать самым жарким хитом этого лета.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 августа 2017 в 16:29 0

SHVETS зажигает ночь новым танцевальным треком

Легкий, пронизывающий, манящий и невероятно горячий… и все это о новом треке «Запалюємо ніч» от SHVETS.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 августа 2017 в 16:11 26

Ліля Ваврін озвучила оголошення для львівських трамваїв

Нещодавно стало відомо, що оголошення у львівських трамваях будуть звучати голосом співачки та радіоведучої Лілі Ваврін. Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Лілі.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 августа 2017 в 13:14 0

Роксолана Гришко поділилася враженнями від гастролей у Польщі

Нещодавно вихованки «Вокальної школи Лани Данчук» (м. Тисмениця, Івано-Франківська область) Роксолана Гришко, Уляна задунайчук та Анастасія Молочняк разом зі своїм викладачем побували з концертами у Польщі. Сьогодні своїми враженнями від поїздки поділиться Роксолана, а також вона розповість нам про себе.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 августа 2017 в 21:05 0

Наталка Карпа зізналась у вірності на березі Індійського океану

В перші дні серпня співачка Наталка Карпа презентувала нове відео на пісню «Вірна». Про те, як воно було зняте і як була написана пісня, а також про творчі плани співачки, дізнаємося з перших уст від самої Наталки.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 августа 2017 в 10:49 112

Премьера песни «Люди (Хто марнує час)» от DIMA LIBRA

Совсем недавно певец, автор собственных песен DIMA LIBRA презентовал новую песню «Люди (Хто марнує час)». О том, что исполнитель хотел донести с её помощью, узнаем прямо сейчас от самого Димы. Заодно и поближе с ним познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 августа 2017 в 08:42 0

Мар’яна Солодовченко: «У співпраці я, на щастя, не обмежена»

Львівський відео-проект «За хвилину», який знімає короткі звіти про культурні події міста, існує лише півроку, але за цей час про нього вже встигли дізнатися не тільки у Львові, а і за його межами. Сьогодні ми познайомимося з автором проекту, режисером Мар’яною Солодовченко.

Перейти к посту →

Алена Че , 1 августа 2017 в 16:32 5

Світлана Безпалюк стала переможницею конкурсу «МІНІ МІС ТА МІСТЕР ЛЕМБЕРГ 2017»

Снігур Світлана.9 років.Живе в прекрасному місті Лева.Займається художньою гімнастикою.Здобула багато перемог.Сильна,ніжна,життєрадісна дитина.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 июля 2017 в 11:32 0

Діана Малікова стала переможницею конкурсу «Міс західна Україна»

22 липня у «OSTROV River Club» (Дніпропетровська область) відбувся черговий регіональний відбірковий тур на міжнародний конкурс краси і таланту «Miss Eurasia», що проходитиме в Анталії, «Міс західна Україна» (організатори- Анна Гришина та Євгенія Зирянова). Сьогодні ми познайомимося з його переможницею Діаною Маліковою.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 июля 2017 в 15:36 0

Нова пісня «Зозуля» від сестер Роспоп

Нещодавно сестри Оксана та Ольга Роспоп презентували нову авторську пісню «Зозуля». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від Оксани. Заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 июля 2017 в 09:08 0

Відео «Давай» від гурту «Біла Вежа»

Днями гурт «Біла Вежа» презентував нове відео на пісню «Давай». Про те, як воно було знято, про те, як була написана пісня, про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від лідера гурту Максима Іващенка. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 июля 2017 в 15:01 97

Прем’єра відео «На дев’ятому поверсі» від Володимира Трача та Нанни

На початку тижня Володимир Трач та Нанна презентували нове спільне відео «На дев’ятому поверсі». Про те, як воно було знято, дізнаємося прямо зараз від Володимира. Заодно і ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 июля 2017 в 18:46 1

Новая песня «Бавити» от Dariia

На днях певица Dariia представила новую танцевальную песню «Бавити». О том, как она была написана, узнаем прямо сейчас от самой исполнительницы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля 2017 в 20:54 68

Молодий український гурт «Monochromea» випустив своє перше lyrics video на пісню «Відчиняй вікно».

Вже деякий час команда хотіла побачити електронні версії своїх творів і нарешті ремікс на ще не випущену офіційно пісню про те, що треба приймати зміни, які приносить з собою життя зробив друг колективу Sithhartha.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля 2017 в 16:20 37

Ірина Ладика: «Теоретичні знання я одразу закріплюю на практиці»

Студентка 2-го курсу Львівського національного університету імені Івана Франка Ірина Ладика у сфері журналістики порівняно недавно, та, незважаючи на це, розвивається досить активно. Саме з Іриною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 июля 2017 в 11:08 0

Прем’єра пісні «Знак» від Христини Лугової

Днями співачка, автор власних пісень Христина Лугова презентувала нову пісню «Знак», Про те, що хотілося донести за допомогою цієї пісні, про те, чим вона особлива для виконавиці, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля 2017 в 21:27 57

Дебютна пісня «Пішаки» від Альони Рожанської

Нещодавно Альона Рожанська з селища Коцюбинське, що на Київщині, презентувала дебютну авторську пісню «Пішаки». Про те, як вона була написана, дізнаємося прямо зараз від самої Альони. Заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 июля 2017 в 14:58 18

Пісня «Для тебе, моя мамо» від Кароліни Микитин

Микитин Кароліна, якій 10 років старанно займається у Вокальній школі Лани Данчук, любить співати веселі пісні.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 июля 2017 в 12:40 0

ПРЕМ'ЄРА! Віктор Винник і МЕРІ - «Назавжди»

Наприкінці минулого року у світ вийшла четверта студійна платівка Віктора Винника і «МЕРІ» - «Я з України». Так сталось, що кілька треків з неї ще не були оприлюднені, але музиканти виправились і раді презентувати слухачам пісню під претензійною назвою «Назавжди».

Перейти к посту →