Алена Че

 Журналист из Днепра

Алена Че , 17 сентября 2017 в 21:06 18

Премьера песни «Тримай мою руку» от Arturro Mass

Совсем недавно певец, композитор Arturro Mass презентовал новую песню «Возьми мою руку» и её украиноязычную версию «Тримай мою руку». О том, как она была написана, а также о других творческих новостях узнаем прямо сейчас от самого исполнителя.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 сентября 2017 в 13:36 0

DJ FM та KiRA MAZUR запрошують на драйвову фанат-тусовку

Музичний джем і автограф-сесія з автентичною і яскравою співачкою KiRA MAZUR!

Перейти к посту →

Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:07 15

Христина Підлісецька: «З форматом своєї музики ми давно визначились, проте до співпраці завжди готові»

Християнський гурт «Кана» існує вже 12 років. За цей час він став відомим не лише в Україні, а і за її межами. Сьогодні ми ближче познайомимося з вокалісткою та автором пісень гурту Христиною Підлісецькою.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:07 0

Прем’єра відео «Festival song» від гурту «Патроничі»

В останній день літа гурт «Патроничі» з Івано-Франківська презентував відео «Festival song». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена гурту Андрія Гриньківа.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 сентября 2017 в 20:06 10

Футболісти грали - Наталя Мирна співала

10 вересня, в заключному матчі 8 ​туру чемпіонату України Динамо приймало Олександрію.Підбадьорювала наших футболістів українська співачка Наталя Мирна.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 сентября 2017 в 22:11 37

Прем’єра пісні «Не ревнуй» від Лани Данчук

Нещодавно співачка та педагог Лана Данчук з Прикарпаття презентувала нову пісню «Не ревнуй». Докладніше про це, а також про інші новини дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 8 сентября 2017 в 19:12 32

Прем’єра пісні «Дим» від Ірини Шабан

6 вересня співачка, композитор, педагог, засновниця вокальної школи «Crystal Voice» Ірина Шабан презентувала нову пісню «Дим». Докладніше про неї, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої Ірини.

Перейти к посту →

Алена Че , 7 сентября 2017 в 12:40 21

У ЛЬВОВІ ПРОЙДЕ ТАНЦЮВАЛЬНО-МУЗИЧНЕ ШОУ ВІД ТЕЛЕКАНАЛУ MUSIC BOX UA

DELUXE BIRTHDAY PARTY – подія осені №1! Адже, такого музично-танцювального шоу Львів ще не бачив! Це подія, яка не мала аналогів у клубному житті Львова.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 сентября 2017 в 17:31 30

Анна Афанасьєва: «Журналіст має бути цікавим до всього»

Журналістка та ведуча програм Дніпровського Обласного радіо Анна Афанасьєва працює близько року, та, незважаючи на це, вже встигла спробувати себе у різних амплуа і не збирається зупинятися на досягнутому. Саме з Анною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 сентября 2017 в 21:23 176

Прем’єра пісні «Вірні завжди» від Христини Панасюк і Фроста

Днями співачка, автор власних пісень та волонтер Христина Панасюк разом з офіцером морської піхоти Фростом презентували пісню «Вірні завжди». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Христини.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 сентября 2017 в 12:29 12

У ЛЬВОВІ ОБРАЛИ MISS XXL

Днями в найбільшому на Західній Україні нічному клубі та концерт-арені «MALEVICH», відбулося гучне дійство – конкурс краси MISS XXL, від відомого чоловічого глянцевого журналу.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 сентября 2017 в 13:12 0

Новий трек від Erômin - Птахи

Сучасна українська музика має бути актуальною - така мета у молодого співака Євгена Єрьоміна (Erômin). Яскравий та чуттєвий співак випустив новий реліз - пісню «Птахи». Сучасний саунд в комбінації з глибоким змістом створюють відчуття повноти життя і любові.Світла, трохи сумна, але дуже добра пісня не залишить нікого байдужим.

Перейти к посту →

Алена Че , 4 сентября 2017 в 13:11 0

Таня Кондратенко: «Лише авторський репертуар здатен якнайкраще розкрити виконавця»

Повернувшись з довготривалих поїздок за кордон співачка Таня Кондратенко одразу взялася за роботу над новими піснями. Докладніше про це дізнаємося від самої Тані, заодно й ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:04 1

Артём Кондратюк и Валентина Стэпова спели дуэтом

На международном фестивале «Пісенний спас» им. Владимира Шинкарука певец, автор собственных песен, преподаватель вокала Артём Кондратюк и Народная артистка Украины Валентина Стэпова спели дуэтом. Принимали участие в 2-х концертных днях. Подробнее об этом, а также о других творческих новостях и планах узнаем прямо сейчас от Артёма.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:03 5

Прем’єра пісні «Серце у вогні» від групи «Едвін Друд» та Ірини Якубовської

Днями група «Едвін Друд» та солістка групи «Tange Irine» Ірина Якубовська презентували спільну пісню «Серце у вогні». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ірини.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:03 6

Прем’єра пісні «Рано чи пізно» від гурту «Дикі серцем»

У День Незалежності нашої країни гурт «Дикі серцем» презентував нову пісню «Рано чи пізно». Докладніше про неї, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від фронтмена групи Романа Миляна.

Перейти к посту →

Алена Че , 2 сентября 2017 в 14:02 0

Мар’яна Трач: «Мені цікаво і самій дізнаватися про щось нове, і розповідати про це іншим»

12-річна Мар’яна Трач вже протягом 7 років займається у телевізійному центрі «Кадрики» ( керівник - Ірина Климович). За цей час вона встигла багато чого досягти. На рахунку Мар’яни понад 100 телепрограм, перемога у конкурсі краси, головні ролі у мюзиклах, записи авторських пісень. Саме з Мар’яною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 августа 2017 в 14:18 123

Кавер на пісню «Сік землі» від Іванки Червінської

Днями співачка Іванка Червінська оприлюднила кавер на пісню з репертуару Народної артистки України Ніни Матвієнко «Сік землі». Докладніше про це, а також про творчі плани виконавиці дізнаємося прямо зараз від неї самої.

Перейти к посту →

Алена Че , 29 августа 2017 в 15:19 2

Прем’єра пісні «За любов’ю» від гурту «Light Club Pro»

Нещодавно гурт «Light Club Pro» з міста Борислава (Львівська область) презентував нову пісню «За любов’ю». Про те, хто її автор, та, що хотілося донести в цій пісні, дізнаємося вже зараз від учасника гурту Ігоря Марчишина. А також, ближче познайомимся з Ігорем та його творчістю.

Перейти к посту →

Алена Че , 28 августа 2017 в 20:30 98

Прем’єра відео «Літній дощ» від TRACH

24 серпня співак Володимир Трач презентував нову пісню «Літній дощ» та відео на неї. Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самого виконавця.

Перейти к посту →