Алена Че

Алена Че , 1 июня в 12:16 0

Музичний фільм «Для тебе, мамо» від продюсерського центру «Стар тім»

У травні команда продюсерського центру «STAR TEAM» (м. Івано-Франківськ) презентувала музичний фільм «Для тебе, мамо». Докладніше про це дізнаємося від його режисера-постановника, викладача акторської майстерності Мар’яни Клюби.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 мая в 09:29 0

Катерина Соколова: «Мы знакомим слушателей с музыкой самых разных жанров»

Интернет-радио «Солянка» (г. Днепр) уже 2 года открывает меломанам украинских исполнителей, работающих в абсолютно разных жанрах. Сегодня мы познакомимся с руководителем и пиар-менеджером проекта Катериной Соколовой.

Перейти к посту →

Алена Че , 31 мая в 05:06 33

Новая песня «Принц» от Ольги Василюк

Не так давно певица и автор песен Ольга Василюк презентовала новую песню «Принц», которая уже успела зазвучать на радио, разлететься по просторам интернета и полюбиться слушателям. О том, как она была написана, узнаем прямо сейчас от самой Ольги. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 30 мая в 11:55 132

Віктор Винник, Василь Вірастюк та Олександр Усик разом заспівали пісню про прикордонників

Мета проекту – подякувати за службу військовим-прикордонникам, тим які зараз стоять на рубежі і боронять Україну і тим хто поклав своє життя за цілісність нашої країни.

Перейти к посту →

Алена Че , 26 мая в 16:25 48

Марта Рак: «Якщо виступаєш перед багаточисленною аудиторією, відчуваєш неабияку відповідальність»

3 червня у торговому центрі «Форум» (м. Львів) відбудеться автограф-сесія молодої співачки, учасниці багатьох престижних конкурсів Марти Рак. Саме з Мартою ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 мая в 20:22 4

Алла Бобрик: «Якщо я висвітлюю історію, мені цікаво, чим вона закінчиться»

Програми соціального спрямування, а також інформаційні сюжети на різні теми для слухачів Тернопільського Обласного Радіо готує талановита та чуйна журналістка Алла Бобрик. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 23 мая в 12:18 3

Один із хітів гурту «Скрябін» зазвучав по-новому

 21 травня, на концерті «Скрябін і друзі» в київському клубі SENTRUM українська співачка Наталя Мирна виконала композицію Андрія Кузьменка «Шампанські очі».

Перейти к посту →

Алена Че , 21 мая в 18:33 0

Милена Мельничук стала «Юной мисс мира-2017»

Обладательницей супер гран-при на конкурсе «Юная мисс мира-2017», который в начале мая проходил в Бодруме (Турция), стала преподаватель продюсерского центра успешных детей «Kids go» г. Житомир, Милена Мельничук. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 мая в 14:09 0

Владислав Качор: «Мы всячески стремимся к тому, чтобы наша радиостанция нравилась как студентам, так и преподавателям»

Радио «StudWave» Черновицкого Национального Университета имени Юрия Федьковича основано 3 года назад. За это время благодаря насыщенному эфиру и постоянному интерактиву полюбилось не только студентам и преподавателям высшеупомянутого ВУЗа, а и радиолюбителям из других городов Украины. Сегодня мы познакомимся с главным редактором радиостанции, её основателем и в прошлом ведущим Владиславом Качором.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 мая в 23:35 79

Галина Рудик зайняла 2-е місце у конкурсі «AlyoshaSongWithMe»

Нещодавно прикарпатська співачка, автор власних пісень, музичний керівник ІФНМУ, педагог вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Галина Рудик взяла участь у конкурсі «AlyoshaSongWithMe», організованому співачкою Alyosha та її продюсером Вадимом Лисицею. Журі конкурсу в складі Потапа, Позитива з гурту «Время и Стекло», а також, самих Alyosha та Вадима Лисиці нагородило Галину другим місцем у дорослій категорії, за що вона отримала можливість записати пісню на відомій столичній студії звукозапису «Foxxstudious». Сьогодні Галина поділиться своїми враженнями від конкурсу та розповість про успіхи своїх учнів.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 мая в 15:31 4

Премьера песни «Укол» от Ксанти

На днях певица Ксанти презентовала новую летнюю песню «Укол». О том, кто её автор, узнаем прямо сейчас от самой певицы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 мая в 15:26 0

Маргоша: «От жизни я стараюсь брать всё, что хочется»

Недавно певица из Одессы Маргоша выпустила дебютный альбом «Маяк» и видео на его заглавную песню. Подробнее обо всём этом узнаем прямо сейчас от самой певицы. Заодно и поближе с ней познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 мая в 12:26 1

Дебютна відео-робота «Поговори зі мною» від групи «PIANO»

Днями львівська група «PIANO» презентувала свій дебютний відео кліп «Поговори зі мною». Про те, де і з якою метою його було знято, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень гурту Христини Головко. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 мая в 09:17 0

ФІОЛЕТ презентував кліп на пісню «Тиша»

Спонтанно видана Фіолетом наприкінці 2016-го року «Тиша» отримала екранізацію від львівської команди «Stay in Focus», авторів інших кліпів гурту – на пісні «21 грам» та «Вечірній Львів».

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая в 20:17 1

Ила Салтовская: «Хочу показать, что работа может быть яркой и увлекательной»

Компания «LUMAX production» г. Харьков профессионально занимается производством фото- и видеопродукции. Основана в августе 2016 креативными людьми Вадимом Кара и Илой Салтовской. За это время компания успешно вышла на серьезный уровень и продолжает набирать обороты, не собираясь останавливаться на достигнутом. Сегодня мы поближе познакомимся с Илой.

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая в 09:45 0

Анна Левицкая: «Городскую жизнь я ни на что не променяю»

Не так давно артистка и режиссёр продюсерского центра «Basso» (г. Одесса) Анна Левицкая приняла участие в реалити-эксперименте телеканала «ТЕТ» «Панянка-селянка». Именно с Анной мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 мая в 18:55 0

Анастасія Рязанцева: «Щоб досягти чогось у житті, потрібно рухатися у шаленому ритмі»

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Стар тім» та модельного агентства «Ювента» (м. Івано-Франківськ) Анастасія Рязанцева стала володаркою титулу «Festival Model&Talent World Europe» на конкурсі «Festival Model&Talent World» (Туреччина). Саме з Анастасією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 мая в 13:38 0

Віктор Винник і «МЕРІ» записали пісню до «Дня Матері»

На початку травня відзначається свято «Дня Матері». Пісень про маму є безліч, мабуть у репертуарі кожного артиста є така пісня. Віктор Винник і «МЕРІ» тепер також мають пісню про маму.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 мая в 08:28 0

Христина Соломаха: «Працюючи над відео, завжди ставлю себе на місце глядачів»

Фотографа, відео-блогера, співзасновницю дизайн-маркету «OneDayShop» Христину Соломаху знають і люблять не лише у рідному Львові, а й далеко за його межами. Саме з Христиною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 мая в 11:06 0

Пісня «Два крила» від Юлії Бучацької

Нещодавно у програмі «Веселий гармидер» на радіо «Дзвони» (м. Івано-Франківськ) відбулася прем’єра пісні вихованки продюсерського центру «Стар тім», а також ведучої цієї програми Юлії Бучацької. Саме з Юлією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →