Алена Че

Алена Че , 27 апреля в 20:42 211

Марта Адамчук: «Завдяки Голосу країни я змінила ставлення до себе…»

Цієї весни співачка, автор власних пісень Марта Адамчук взяла участь у 7-му сезоні телепроекту каналу «1+1» «Голос країни». Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від даного проекту та найближчими творчими планами.

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля в 20:40 92

Христина Біляковська: «Поруч зі мною лише ті люди, якими я захоплююся»

Дуже часто лідерські якості проявляються з самого дитинства. Яскраве підтвердження цього- історія львівської журналістки, організатора та ведучої різноманітних заходів, поетеси Христини Біляковської. Якраз сьогодні ми з нею познайомитись

Перейти к посту →

Алена Че , 27 апреля в 14:25 1

Анна Милославская: «Меня всегда вдохновляет домашний уют…»

Дизайнер кофейных игрушек из Днепра Анна Милославская заявила о себе совсем недавно, но, несмотря на это, о её работах знают в разных городах Украины, а также за пределами страны. Именно с Анной мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 25 апреля в 11:26 0

Мирослава Храплевска поделилась впечатлениями от участия в телепроекте «Панянка-селянка»

Недавно модель, организатор конкурсов красоты из Днепра Мирослава Храплевска приняла участие в телепроекте канала «ТЕТ» «Панянка-селянка». Сегодня она поделится с нами своими впечатлениями от данного реалити-эксперимента и расскажет о других достижениях.

Перейти к посту →

Алена Че , 24 апреля в 10:30 0

Прем’єра пісні «Зачарована весною» від Ангеліни Кравець

Днями у програмі «Веселий гармидер» на радіо «Дзвони» відбулась прем’єра пісні 10 річної Ангеліни Кравець з Івано-Франківська «Зачарована весною». Саме з Ангеліною ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 21 апреля в 09:03 0

Маріанна Киретів: «Я надихаюся перевтіленням своїх клієнтів»

Студія «Marianna_K_Group» (м. Львів) існує близько року, та, незважаючи на це, про неї вже встигли дізнатися. Вона надає послуги з візажу, фото та репортажної зйомки. Сьогодні ми познайомимося з засновницею студії Маріанною Киретів.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 апреля в 19:36 88

Песня «Не рятуй мене» от Артёма Кондратюка

На днях певец, автор собственных песен, Артём Кондратюк представил украиноязычный вариант своей авторской песни «Не жалей меня» «Не рятуй мене» и снятое на него Lyric Video. Подробнее об этом узнаем прямо сейчас от самого Артёма.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 апреля в 16:19 1

Новое видео «Вільна» от Алины Башкиной

Совсем недавно певица Алина Башкина представила новое видео на авторскую песню «Вільна».О том, как была написана песня, как было снято видео, и о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от самой Алины.

Перейти к посту →

Алена Че , 14 апреля в 13:00 38

Айдан Мамедова: «Коли довго нічого не роблю, починаю шкодувати про змарнований час»

Переможницею конкурсу «Голос ІФНМУ-2017» (Івано-Франківський Національний Медичний Університет) стала студентка 4-го курсу, вихованиця продюсерського центру «Стар тім» (викладач Ірина Батюк) Айдан Мамедова (JenAyLee). Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 апреля в 14:27 0

Денис Черечеча: «За будь-яких обставин потрібно робити добрі справи»

На конкурсі «Днепр войс» авторську пісню «Делай добро» представили музиканти гурту «Desters» в особі братів Дениса та Романа Черечеча. Саме з Денисом ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 апреля в 11:34 119

Юлия Запорожец: «Сначала я слышу звуки, которые создают определённую атмосферу»

Этой весной певица, пианистка, композитор, поэтесса, лауреат международных конкурсов по композиции, фортепиано, вокалу, основательница группы «JULINOZA» Юлия Запорожец из Одессы приняла участие в 7-м сезоне телепроекта канала «1+1» «Голос країни». Сегодня она поделится своими впечатлениями от шоу и расскажет нам о себе.

Перейти к посту →

Алена Че , 12 апреля в 09:17 0

Прем’єра пісні «Сансара» від Олега Солов’я

Львівський виконавець Олег Соловей презентував нову авторську пісню «Сансара» Про те, як вона була написана, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самого Олега.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 апреля в 19:46 44

Анастасия Войтюк: «Наш коллектив компактный, весёлый, интерактивный»

Кузьму Скрябина и его творчество ценят не только поклонники поп и рок-музыки, а и представители других жанров. Яркий пример этого- львовский фолк-коллектив «Troye Zillia», неоднократно выступавший на концертах памяти Кузьмы, сделавший кавера на «Дельфіни» и «Сам собі країна» (на «Сам собі країна» также был снят видеоклип). Сегодня мы познакомимся с вокалисткой коллектива Анастасией Войтюк.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 апреля в 01:46 15

Сказка «О потерянном времени» от театра песни Аматерас

29 марта 2017 года теаар песни «Аматерас» показал на международном фестивале «Чародей собирает друзей» музыкальную сказку «О потерянном времени». Режиссер - постановщик - руководитель театра Бибикова Марина Александровна.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля в 20:50 19

Олеся Гілюк поділилася враженнями від проекту «Чотири весілля»

Талановита вокалістка з Чернівецької області не так давно взяла участь у проекті телеканалу «1+1» «Чотири весілля» і здобула у ньому перемогу. Сьогодні вона поділиться з нами своїми враженнями від цього шоу і від поїздки до Туреччини, яка стала її призом.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля в 17:56 40

Сергей Заваленко: «На данном этапе мне гораздо интереснее процесс написания музыки»

Электронный проект «Zavala Ʌ Kondurakiy» в лице ди-джея из Одессы Сергея Заваленко и вокалистки Виктории Кондуракий из Червонограда (Львовская область) активно набирает обороты. Их дебютный клип «Погляд» ротируется на всеукраинских музыкальных телеканалах, пользуется успехом в интернете. А не так давно ребята выпустили новый трек «Океан». Сегодня мы поближе познакомимся с Сергеем.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля в 12:01 0

Ксения Бридж: «Вокал не имеет ограничений»

Обладательницей грант-при конкурса «Днепр войс-2017», организованного активными студентами города, стала Ксения Бридж. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 апреля в 11:45 0

СВІТЛО І ТІНЬ У НОВОМУ КЛІПІ ГРУПИ NAVKOLO KOLA

Гурт Navkolo Kola презентує новий кліп на пісню «Світла і Темна». Композиція увійшла до дебютного альбому «Океан», реліз якого відбувся у вересні минулого року.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 апреля в 22:31 23

Надія Скиданович: «Музика здатна вплинути на слухача, змінити «погоду душі»

Співачка, бандуристка, педагог Дитячої Школи Мистецтв імені Бориса Кудрика (м. Рогатин, Івано-Франківська область) Надія Скиданович активно розвиває своїх учнів, сама розвивається творчо. І вона, і її вихованці постійно записують нові пісні, беруть участь у різноманітних конкурсах. Саме з Надією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 5 апреля в 10:46 0

Світлана Земба: «Мені цікаво спілкуватися з тими, хто ще не став відомими»

Мешканців Тернополя і області щовечора знайомить з цікавими людьми, надає безліч пізнавальної та корисної інформації на різні теми та розважає якісною українською музикою молодіжне радіо «Лад». Сьогодні ми познайомимося з журналісткою цієї радіостанції Світланою Зембою.

Перейти к посту →