Алена Че

Алена Че , вчера в 21:05 6

Прем’єра пісні «А мені все мало» від Ірини Зінковської

Днями співачка, автор пісень, педагог, заслужена артистка України Ірина Зінковська презентувала нову пісню «А мені все мало». Докладніше про це, а також про інші творчі новини дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября в 21:01 0

Прем’єра пісні «Height» від Ерії та Марії Еріксон

Нещодавно співачки та автори пісень Ерія та Марія Еріксон представили спільну пісню «Height». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Ерії.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября в 11:46 0

Гурт Rock-H (Рокаш) зняв свій перший кліп у Києві

Від темношкірої венери до платинової білявки - гурт Rock-H показав у своєму кліпі усі відтінки української краси.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября в 11:44 0

До Дня Української Армії Віктор Винник і МЕРІ презентують пісню та кліп про Добровольців

На Покрову Україна вшановуватиме свою Армію. Це свято особливо важливе в час визвольної війни, яку наша країна веде на сході.

За роки збройного протистояння з ворогом українськими артистами було написано багато пісень на воєнну тематику, щоправда зараз інтерес до таких пісень помітно поменшав. Лідер групи МЕРІ Віктор Винник вважає, що така ситуація є неправильною, оскільки війна не закінчилась, ми повинні пам’ятати про це і усіляко підтримувати наших захисників.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября в 11:05 0

Олеся Гаренко: «Інформування- це найголовніша місія журналіста»

Кожного суботнього ранку на 9-му каналі виходить програма «Пані та панове», яка знайомить телеглядачів з цікавими особистостями Дніпра і не тільки. Її ведучими є талановиті журналістки Ольга Владімірова та Олеся Гаренко. Сьогодні ми познайомимося з Олесею.

Перейти к посту →

Алена Че , 20 октября в 11:01 0

У Львові відкриють найбільший в Західній Україні магазин RESERVED

28 жовтня в торгово-розважальному комплексі Victoria Gardens відкриється найбільший в Західній Україні магазин брендового одягу RESERVED.

Перейти к посту →

Алена Че , 19 октября в 10:09 67

Прем’єра відео «Любов і Добро» від Оксани Сливки та Віктора Барчука

Днями Оксана Сливка та Віктор Барчук презентували спільне відео «Любов і Добро». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Оксани.

Перейти к посту →

Алена Че , 18 октября в 20:23 56

Прем’єра відео «Кольоровими» від Ліа

Днями співачка Ліа презентувала нову позитивну пісню «Кольоровими» та зняте на неї лірик-відео. Докладніше про це, а також про творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці.

Перейти к посту →

Алена Че , 17 октября в 07:42 19

Прем’єра пісні «Материнське серце» від Альони Карат

Нещодавно співачка, автор-виконавець власних пісень, заслужена артистка естрадного мистецтва України Альона Карат презентувала пісню «Материнське серце». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від самої виконавиці, заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 октября в 21:49 44

Надія Гасюк: «Зараз вирішила повністю сконцентруватися на музиці»

Другий спільний трек проекту «Bakun» та співачки Надії Гасюк активно ротується на радіостанціях України, поширюється у соціальних мережах та на музичних інтернет-порталах і вже встиг припасти багатьом до смаку. Отже, настав час ближче познайомитися з Надією.

Перейти к посту →

Алена Че , 11 октября в 21:23 0

Прем’єра відео «Ідеали» від гурту «Навігатор» та Віктора Винника

Днями львівський гурт «Навігатор» з фронтменом гурту «Мері» Віктором Винником презентували відео на спільну пісню «Ідеали». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фронтмена «Навігатора» Ореста Пруса.

Перейти к посту →

Алена Че , 10 октября в 12:33 1

Юлия Лапа стала победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина»

Победительницей конкурса «Мисс Восточная Украина» (организаторы Анна Гришина и Евгения Зырянова), стала Юлия Лапа. Именно с ней мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября в 13:30 0

Премьера видео «In My Life» от «Midnight Daddies» и Olya Gram

На днях проект «Midnight Daddies» и певица Olya Gram представили новый совместный трек «In My Life» вместе с лирик-видео. Подробнее об этом, а также о дальнейших творческих планах узнаем прямо сейчас от Никиты Гончаренко и Димы Дымова.

Перейти к посту →

Алена Че , 9 октября в 08:47 0

Прем’єра пісні «Фальшива любов» від гурту «Цвіт кульбаби»

Днями гурт «Цвіт кульбаби» презентував нову пісню «Фальшива любов» Докладніше про це, а також про подальші творчі плани та зміни у колективі дізнаємося прямо зараз від лідера групи Василя Марущака.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября в 20:24 0

Прем’єра пісні «Цієї осені» від гурту «Патроничі»

28 вересня Івано-Франківський гурт «Патроничі» презентував нову пісню «Цієї осені». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від фрондмена групи Андрія Гриньківа.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября в 18:39 1

Влада Поліно-Василенко поділилася враженнями від премії «Талановиті діти Прикарпаття»

Як уже відомо нам, ведучими гала-концерту премії «Талановиті діти Прикарпаття» (організатор Марися Томашевська) були Ростислав Ворох та Даша Чумакова з Івано-Франківська і Влада Поліно- Василенко з Києва. Сьогодні ми познайомимося з Владою.

Перейти к посту →

Алена Че , 6 октября в 11:38 100

Одразу дві прем’єри від Хаса

Минулого тижня виконавець Хас представив вірус-відео «Любов у мегаполісі», а 3 жовтня побачила світ спільна робота з гуртом «Веремій» «Нічого не буде, як раніше». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від Хаса, заодно й ближче з ним познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября в 20:54 3

Іванка Червінська та Gypsy Lyre презентували сингл та містичне відео «Летіла зозуля»

3 жовтня півфіналістка "Голосу країни-6" Іванка Червінська разом із гуртом Gypsy Lyre презентували свій новий сингл – власну версію народної пісні "Летіла зозуля".

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября в 16:41 1

Дебютний міні-альбом «P.S.» від гурту «VНОЧІ»

Днями дніпровський гурт «VНОЧІ» презентував дебютний міні-альбом «P.S.». Докладніше про це дізнаємося прямо зараз від засновниці, вокалістки та авторки пісень гурту Анни Яценко, заодно і познайомимося з нею.

Перейти к посту →

Алена Че , 3 октября в 12:40 92

Прем’єра відео «Наче» від Тараса Гаврика

Львівський музикант, радіо та телеведучий Тарас Гаврик презентував новий сингл «Наче» та лірик-відео на нього. Докладніше про це та про інші творчі зміни дізнаємося прямо зараз від Тараса.

Перейти к посту →