Сюда попадают новые материалы.
Когда материал набирает 10 лайков, он выходит на главную страницу.

Just C.A.F.E Караоке , 23 декабря 2016 в 17:50 0

FASHION WEEKEND В JUST CAFE | 17.12.2016

Перейти к посту →

Алена Че , 23 декабря 2016 в 17:14 0

Хореографические коллективы из Павлограда выступили в Одессе

С 16 по 18 декабря г. Одесса посетили два хореографических коллектива г. Павлоград-театр танца «ЛиК» и Хореографический центр « Контрасты» (руководитель Людмила Оксень). Дети ездили на XX международный фестиваль-конкурс творчества «Crystal Fest Odessa».

Перейти к посту →

Кsena , 23 декабря 2016 в 16:44 2

Популярные артисты исполнили мечты талантливых детей-сирот со всей Украины

В Национальной опере Украины состоялась церемония награждения победителей XI Международного конкурса-фестиваля талантливых детей-сирот «Щасливі Долоні».

Перейти к посту →

Компания "Квартал-Концерт" , 23 декабря 2016 в 14:44 7

Dan Balan, ROMAN BONDARCHUK и Toyota C-HR на Life-style вечеринке во FREEDOM Event Hall

Вечер был ярким и впечатляющим: «Автосамит на Столичном» презентовал новинку Toyota C-HR, Dan Balan выступил с грандиозным концертом, а ROMAN BONDARCHUK анонсировал трюк с исчезновением автомобиля.

Алена Че , 23 декабря 2016 в 12:57 0

Новое видео «Хмарки» от группы «Давня казка»

Совсем недавно луцкая группа «Давня казка» презентовала новое видео на песню «Хмарки». О том, что музыканты хотели донести с его помощью, а также о дальнейших творческих планах группы узнаем прямо сейчас от лидера «Давньої казки» Евгения Чепиля.

Перейти к посту →

PR advice , 23 декабря 2016 в 11:56 0

Народні прикмети та весільні обряди хочуть внести до списку нематеріальної спадщини ЮНЕСКО

До Національного реєстру нематеріальної культурної спадщини України як найяскравіші елементи від Київщини збираються внести обряди привітання, героїчні епоси, літописання, виконавські мистецтва, святкові обряди, традиційні ремесла та народні прикмети щодо погоди. Створення робочої групи по підготовці елементів до списку ухвалили на з’їзді краєзнавців та етнографів у Вишгороді, що проводився в рамках проекту «Всесвітня спадщина ЮНЕСКО в руках молоді».

Перейти к посту →

Кsena , 22 декабря 2016 в 16:08 3

В Украине появился добрый и трепетный новогодний гимн

 В День Святого Николая — в первый в череде зимних праздников, состоялась премьера клипа украинской певицы VLADA «Наш новий рiк».

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 22 декабря 2016 в 15:20 1

«Сінема Сіті» запрошує на показ комедії «Новорічний корпоратив»

Коли його сестра, що водночас є і головою компанії, погрожує закрити його підрозділ, керівник підрозділу влаштовує грандіозний новорічний корпоратив, щоб задобрити свого найбільшого клієнта - єдине що може врятувати його відділ від закриття. Проте, як це часто буває з вечірками, все виходить з-під контролю...

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 22 декабря 2016 в 14:50 0

«Сінема Сіті» запрошує на показ молодіжного екшну «Автомонстри»

Що такого має статися, щоб нудне життя маленького містечка перевернулося з ніг на голову? Цього не знає хлопець Тріпп, який захоплено збирає Монстр-Трак з уламків старих авто, допоки… Після катастрофи на буровій вишці з-під землі не з’являється дивовижне створіння, яке знається на швидкості. О, так! Вони разом створять найпотужнішого автозвіра і доведуть усім, чого варті!

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 22 декабря 2016 в 14:47 1

Кінотеатр Планета-кіно IMAX запрошує на показ фантастичного бойовика «Assassin's Creed: Кредо вбивці»!

Завдяки революційній технології, яка розблоковує його генетичну пам'ять, Каллум Лінч (Майкл Фассбендер) відтворює події із життя свого предка Агілара, який жив в Іспанії у 15 столітті. Каллум усвідомлює, що є членом таємничого секретного товариства «Вбивць», та накопичує неймовірні знання й навички, аби в наші дні протистояти могутній та жорстокій організації «Тамплієрів».

Перейти к посту →