Сюда попадают новые материалы.
Когда материал набирает 10 лайков, он выходит на главную страницу.

Алена Че , 16 мая в 12:26 1

Дебютна відео-робота «Поговори зі мною» від групи «PIANO»

Днями львівська група «PIANO» презентувала свій дебютний відео кліп «Поговори зі мною». Про те, де і з якою метою його було знято, дізнаємося прямо зараз від вокалістки та автора пісень гурту Христини Головко. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Перейти к посту →

Алена Че , 16 мая в 09:17 0

ФІОЛЕТ презентував кліп на пісню «Тиша»

Спонтанно видана Фіолетом наприкінці 2016-го року «Тиша» отримала екранізацію від львівської команди «Stay in Focus», авторів інших кліпів гурту – на пісні «21 грам» та «Вечірній Львів».

Перейти к посту →

Лидия Маркова , 16 мая в 06:40 2

Фестиваль уличных танцев RGB-Fest Vol.4 в ТРЦ Караван

Фестиваль уличных танцев RGB-Fest Vol.4 в ТРЦ Караван

Перейти к посту →

Лидия Маркова , 16 мая в 06:27 5

В Києві відбудеться присвоєння другої дитячої премії «UKRAINIAN KIDS AWARDS» в області: мистецтво, мода, мод елінг та талант

В Києві відбудеться присвоєння другої дитячої премії «UKRAINIAN KIDS AWARDS» в області: мистецтво, мода, мод елінг та талант

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая в 20:17 1

Ила Салтовская: «Хочу показать, что работа может быть яркой и увлекательной»

Компания «LUMAX production» г. Харьков профессионально занимается производством фото- и видеопродукции. Основана в августе 2016 креативными людьми Вадимом Кара и Илой Салтовской. За это время компания успешно вышла на серьезный уровень и продолжает набирать обороты, не собираясь останавливаться на достигнутом. Сегодня мы поближе познакомимся с Илой.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 15 мая в 17:25 1

«Сінема Сіті» запрошує на перегляд сімейної анімації «Пташиний ульот».

Всиновлений при народженні і з дитинства вихований лелеками, юний горобець Річі впевнений, що він один з них. Але коли приходить час мігрувати до Африки, його сім'я змушена розповісти йому правду і залишити його одного в лісі, адже він не перелітний птах і не зможе перенести такий довгий переліт. Річард бажає довести всім, що він справжній лелека та вирішує відправитися на південь самостійно. Разом з ним до цієї подорожі вирушають його нові друзі: ексцентрична сова Ольга, у якої є уявний друг і Кікі - самозакоханий папуга, виспівуючий пісні в стилі «диско». Чи вдасться Річі домогтися свого і чи зможе він прийняти себе таким, яким він є насправді?

Перейти к посту →

Алена Че , 15 мая в 09:45 0

Анна Левицкая: «Городскую жизнь я ни на что не променяю»

Не так давно артистка и режиссёр продюсерского центра «Basso» (г. Одесса) Анна Левицкая приняла участие в реалити-эксперименте телеканала «ТЕТ» «Панянка-селянка». Именно с Анной мы сегодня познакомимся.

Перейти к посту →

Алена Че , 13 мая в 18:55 0

Анастасія Рязанцева: «Щоб досягти чогось у житті, потрібно рухатися у шаленому ритмі»

Нещодавно вихованка продюсерського центру «Стар тім» та модельного агентства «Ювента» (м. Івано-Франківськ) Анастасія Рязанцева стала володаркою титулу «Festival Model&Talent World Europe» на конкурсі «Festival Model&Talent World» (Туреччина). Саме з Анастасією ми сьогодні познайомимося.

Перейти к посту →

social.news , 12 мая в 14:53 0

Науковець з Донбасу відправить дітей у ігрову подорож континентами

Підприємець з Донбасу Оксана Русанова розпочала збір коштів на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» на запуск наукової гри для дітей. Наукова гра «Таємна експедиція» – проект настільної пізнавальної гри з дослідами та експериментами для малечі. Автори проекту планують запустити гру у продаж вже у вересні 2017 року.

Викладач Донецького національного університету Оксана Русанова через події на Донбасі була вимушена покинути власне місто. Проте вона продовжила займатися викладацькою діяльністю, більш того, почала займатися ще й з школярами та дошкільнятами.

«Таємна експедиція» розрахована як на дітей, так і на дорослих. Захоплюючі факти з різних культур та наукові експерименти відкриють навчання в ігровій формі. Представники семи аутентичних народів допоможуть дітям знайти географічні скарби на фініші та здійснити кругосвітню подорож. Головні персонажі: Туарег – воїн пустині Сахара, який оберігає скарби пустелі та ніколи не відкриває своє обличчя перед незнайомцями, нащадки Майя, котрі винайшли рецепт шоколаду з какао-бобів, Магнус – хоробрий вікінг, представник народу, що підкорював моря і океани і, насправді, першим відкрив Америку та інші.

«Для того, щоб наші діти навчалися і отримували задоволення, ми розробили настільну квест-гру, в якій є все, що так любить малеча. «Таємна експедиція» дозволяє весело проводити час, непомітно вивчати географію, дізнаватися безліч фактів про різні народи та їх культуру, проводити цікаві наукові експерименти, вирушати у захоплюючу подорож – і все це одночасно! Друзі, підтримайте наш проект на сайті «Спільнокошт»! Нам необхідно зібрати 60 000 гривень на дизайнерські послуги та поліграфічні роботи, виробництво ігрових фігур, закупівлю лабораторного обладнання для дослідів та виготовлення упаковки. Давайте разом зробимо захоплюючу українську настільну квест-лабораторію!», – розповіла куратор проекту Оксана Русанова.

У «Таємній експедиції» зібрані знання з географії, культурології, хімії та фізики, а всі кроки поєднані між собою в єдиний квест. Зберігачі – головні персонажі – дають учасникам завдання. Діти будуть займатися творчістю або проводити наукові експерименти. Після успішного виконання, гравці отримають ключ до наступного кроку і розпочнуть подорож континентами.

За підтримку проекту та внесені кошти кожний доброчинець отримає креативні подарунки від авторів гри: онлайн-листівку з персональним повідомленням від персонажів, паперовий міні-квест від героїв гри, сертифікат на відвідування будь-якого наукового заняття чи майстер-класу з курсів «Дитячої наукової лабораторії», наукову квест-гру «Таємна експедиція» та інше.

Основна мета гри – це надати можливість навчатися не тільки за допомогою традиційних освітніх методів, але й використовувати інтерактивні. Автори проекту хочуть донести, що навчатися граючись – легко, цікаво та ефективно.

Також, у рамках гри «Таємна експедиція» планується презентація цілої серії наукових ігор в категорії QuestLab, які доповнять колекцію фігур героїв та прокладуть нові маршрути на мапі Землі. Зовсім скоро будуть представлені – «Вулканічний квест», квести «Землі-легенди» та «Дорога відкриттів».

Нагадаємо, у лютому 2017 року в Києві за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Посольства Великої Британії в Україні відкрила свої двері перша Академія Краудфандингу для підприємців, які постраждали від конфлікту на Сході. Студентами Академії стали ВПО та жителі Донецької та Луганської областей. Експерти відібрали 12 найцікавіших та найперспективніших ідей бізнесів для запуску краудфандингових кампаній, одним з проектів стала наукова гра «Таємна експедиція».

Підтримати «Таємну експедицію» можна за посиланням:

https://biggggidea.com/project/naukova-kvest-gra-sekretna-ekspeditsiya/#

Ознайомитися з іншими проектами, які стартували на краудфандинговій платформі «Спільнокошт» у рамках Академії Краудфандингу: http://cfaukraine.biggggideapartners.com

Фото за посиланням:

http://fex.net/836492552080

Перейти к посту →

Алена Че , 12 мая в 13:38 0

Віктор Винник і «МЕРІ» записали пісню до «Дня Матері»

На початку травня відзначається свято «Дня Матері». Пісень про маму є безліч, мабуть у репертуарі кожного артиста є така пісня. Віктор Винник і «МЕРІ» тепер також мають пісню про маму.

Перейти к посту →