Сюда попадают новые материалы.
Когда материал набирает 10 лайков, он выходит на главную страницу.

Калмыкова Ксения , 21 октября в 20:12 0

« Патриотическая живопись, преемственность поколений, традиций 20-30 х годов 20 века »

Перейти к посту →Художник современник, имея собственное мнение запечатлел через призму современного искусства события современной истории, происходящие в нашей стране, это останется в памяти и передастся будущему поколению.

Евгений , 20 октября в 18:52 0

Как подключиться к агрегаторам такси?

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 20 октября в 13:34 0

Влияние тренировок и спортивной диеты на качество жизни

Вот уже несколько месяцев я придерживаюсь спортивной высокобелковой диеты и практикую тренировки для наращивания мышечной массы и для развития силы.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 октября в 15:23 0

Сергій Притула вирішив спробувати себе в ролі секс-тренера у стрічці «Секс і нічого особистого»

Відомий шоумен Сергій Притула вирішив спробувати себе в неочікуваній для фанів ролі – секс-тренера! Спершу він з’явився на постері фільму «Секс і нічого особистого», а сьогодні сипле жартами у новому трейлері. Фільм знято Star Media за підтримки Держкіно України.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 октября в 15:20 0

Творці фільму повідомили про вихід українського трейлеру стрічки «МАЙБУТНІЙ КОРОЛЬ».

Алекс вважає себе звичайним нікчемою, поки випадково не стає володарем таємничого Меча у Камені – Ескалібура. Тепер він має об’єднати друзів і ворогів у команду лицарів і разом з легендарним чарівником Мерліном (Стюарт) стати на бій зі злою чаклункою Морґаною (Ферґюсон). На карту поставлено майбутнє всього світу, тож Алекс має стати великим вождем, про що ніколи навіть не мріяв.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 октября в 15:10 0

Цієї зими на кіноглядача чекає українська комедія «Продюсер»

Комедія «Продюсер», на яку з нетерпінням чекає вся Україна, стане повнометражним дебютом режисера Сергія Вейна (Serge Vane). Незважаючи на свою молодість, Сергій вже є знаковою фігурою в українській індустрії музичних відео, де він показав себе справжнім інноватором, який не боїться сміливих експериментів. Яскравий приклад — відеокліп «Crown» для Alloise, який став першим в Україні та Європі сферичним відео у форматі віртуальної реальності (технологія 360°VR).

Перейти к посту →

Alina Novitska , 19 октября в 12:47 0

25 років — вік, коли навіть банки змінюють логотип

Нова айдентика банку «Південний»

Перейти к посту →

Alina Novitska , 19 октября в 11:55 0

Вперше за 25 років UFC® обрав партнером український горілчаний бренд

UFC — найвідоміша в світі організація зі змішаних бойових мистецтв. Шалений успіх першого одноденного бою перетворив бренд на глобального лідера MMA. Штаб-квартира UFC розташована у Лас-Вегасі, а бої проходять по всьому світу. Лідеру українського горілчаного ринку Nemiroff вдалося підняти Україну на цей рівень — у якості першого за 25 років історії партнера UFC у категорії Official Vodka Partner,

MediaPress , 19 октября в 09:03 0

Топ-блогера Лизу Анохину приняли в культовую поп-группу Open Kids

Именно таков сюжет вайна - юмористического видео, который сняли популярный юный блогер Лиза Анохина и участницы культовой поп-группы Open Kids, в видео также приняли участие такие звезды интернет-пространства, как Лилия Абрамова (Татарка FM) и Рахим Абрамов.

Перейти к посту →

Юлия Соколова , 18 октября в 16:42 0

Александр Ягодка: 10 причин для будущих абитуриентов в пользу решения стать юристом

Перейти к посту →