Сюда попадают новые материалы.
Когда материал набирает 10 лайков, он выходит на главную страницу.

Елена Гончарова , 21 апреля в 17:06 1

В кузнице талантов встречали абитуриентов

Перейти к День открытых дверей факультета «Музыкального искусства» Киевской академии эстрадного и циркового искусства сверкал талантами. На встречу пришли и звездные преподаватели, и талантливейшие студенты, и перспективные абитуриенты.посту →

Вадим Слобожанский , 21 апреля в 15:19 0

«Сінема Сіті» запрошує на показ історичної драми «Обітниця»

1914 рік. Перша Світова війна набирає обертів. Велика Османська імперія терпить крах, а Константинополь на очах занурюється у хаос. Студент-медик Мікаель Богосян у місті проїздом. Він має намір розвивати сучасну медицину у рідному селі на півдні Туреччини, де турецькі мусульмани та вірменські християни століттями мирно живуть пліч-о-пліч.

Фотокореспондента Кріса Майєрса до Константинополю привела не стільки робота, скільки полум’яне почуття до вірменської художниці Ані. Мікаель також зачарований Аною, але суперництво між чоловіками сходить нанівець, коли Імперія починає жорстоко переслідувати національні меншини. Обіцянки даються і порушуються… Але однієї не можна не дотриматися – обіцянки вижити й розповісти світові правдиву історію.

Перейти к посту →

Зоя Светлакова , 21 апреля в 14:20 0

Показ коллекции Aina Gasse FW 2017/18

В лофт-пространстве студии G 13 состоялся долгожданный показ коллекции Aina Gasse FW 2017/18, которая до этого уже заслужила самые лестные отзывы на показе в Милане в рамках международной выставки Pitti Super.

Алена Че , 21 апреля в 09:03 0

Маріанна Киретів: «Я надихаюся перевтіленням своїх клієнтів»

Студія «Marianna_K_Group» (м. Львів) існує близько року, та, незважаючи на це, про неї вже встигли дізнатися. Вона надає послуги з візажу, фото та репортажної зйомки. Сьогодні ми познайомимося з засновницею студії Маріанною Киретів.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 20 апреля в 16:18 0

Кінотеатр “Оскар« починає показ бойовика «Таємний агент»

Згідно із сюжетом, терористична група планує масштабну біологічну атаку на Лондон. Їм вдається захопити агента ЦРУ і отримати доступ до секретної інформації, яка ставить під загрозу життя всіх жителів мегаполісу. Щоб запобігти трагедії, команда досвідчених агентів продумує план звільнення колеги та порятунку Лондона.

Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 20 апреля в 08:34 0

Микрозаймы онлайн для любителей быстрого разрешения проблем

Как показывает практика, наличие денег в постоянном доступе не гарантирует быстрого разрешения бытовых и хозяйственных вопросов. Перейти к посту →

Владимир Владимиров , 20 апреля в 08:20 0

Приди и посмотри, как расцветает «Тоннель любви»

Стратегию развития популярного туристического объекта «Тоннель любви», что в старинном поселке Клевань Ровенской области, презентовали на днях. Перейти к посту →

YELLOW TAXI BAR , 19 апреля в 16:13 0

CHILL OUT! 21.04! 20:00! МУЗИКА! ПИВО! БУРГЕРИ!

Перейти к посту →CHILL OUT! 21.04! 20:00! Спокуса смаку, музики та голосу... Бронюй стіл прямо зараз! Пропустити таке - змарнувати п'ятницю;)

Вадим Слобожанский , 19 апреля в 16:00 0

Кінотеатр «Планета кіно» починає показ фантастичного комедійного екшну «ВАРТОВІ ГАЛАКТИКИ 2»

Міжгалактичний блокбастер повертається! Цього разу банда космічних волоцюг має з’ясувати всі деталі біографії свого ватажка Зоряного Лицаря. Їхня крутість найвищого рівня - винятково сміливі, безумовно дотепні, схильні до авантюр і легкого криміналу (особливо єнот). Вони вразять вас знову у фантастичному екшні від MARVEL.

Перейти к посту →

Вадим Слобожанский , 19 апреля в 15:56 0

Кінотеатр «Оскар» запрошує на показ трилеру «Пастка»

Несподіваний і напружений трилер від творців франшизи «Астрал». Кріс отримує запрошення погостювати від батьків своєї дівчини. Згодом хлопець з’ясовує, що вечірка в заміському маєтку перетворюється на моторошне дійство. Гості поводяться дивно, а господарі практикують гіпноз. Їм потрібна нова жертва – він.

Перейти к посту →