«Zоряна» (Зоряна)

Курганов Антон , 28 марта 2012 в 05:53

Zоряну переслідував незнайомець впродовж декількох днів

Недавно поп-рок співачка Zоряна піддалась емоційному стресу. Протягом двох днів її переслідував незнайомець , який постійно з`являвся у тих місцях, де дівчина знімала свій новий весняний кліп на пісню «Мохіто».

Режисер кліпу, Денис Гамзінов , який вже не вперше працює з Zоряною, цього разу заставив вийти на поле всю знімальну групу о п`ятій ранку, щоб зловити схід сонця і ранкові емоції самої Zоряни. А ще, під час зйомок, просто над головами всіх присутніх , на відстані 100 метрів від землі, пролетів величезний літак, який залишив незабутні враження надовго.

За словами Zоряни: « Вона навіть ризикувала життям, бігаючи по дорозі з друзями, і все заради крутих кадрів!» . І як поділилася з нами дівчина, основним меседжем цього відео є безтурботний і легкий настрій, така собі відео-таблетка, вмикаєш, дивишся кліп «Мохіто» і на лиці з`являється посмішкаJ»

А от чому за Zоряною постійно ходив незнайомець, ти зможеш побачити вже безпосередньо під час прем`єри кліпу «Мохіто» на українських телеканалах.

А пісню «Мохіто» можеш закачати тут: http://www.zoryana.com.ua/?module=audiobank

Фото звезд и знаменитостей, Съемки клипа, Денис Гамзинов (Денис Гамзінов), «Zоряна» (Зоряна)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю