«Zоряна» (Зоряна)

Курганов Антон , 5 июня 2012 в 07:06

Zоряна призналася, що відпочивала на Канарах в компанії геїв

Нещодавно поп-рок співачка Zоряна презентувала на каналі М1 кліп «Мохіто» і під час інтерв`ю призналася, що відпочивала на Канарах в компанії хлопців нетрадиційної сексуальної орієнтації.

Ця тема не пройшла повз увагу ведучого «Guten Morgen» Вадима і він попросив дівчину детальніше розповісти, що і як !

Як виявилося, Zоряна і не знала, що саме місце, де вона відпочивала з друзями в Гранд Канарії, вважається місцем геїв, з їхніми прапорами, клубами, кафе і т.д.

«Коли ми в інтернеті дивилися, куди поїхати, то такої пікантної інформації про цю місцинку не знайшли. Вперше почувалася, як дівчина, не в центрі уваги ))) Хоча насправді я на це і не зважала. Просто хотіла відпочити, поплавати в океані, поніжитися на пісочку, щоб набратися нових сил перед початком нового концертного сезону» - поділилася враженнями дівчина.

А поки новий кліп «Мохіто» активно ротується на українських телеканалах та в соціальних мережах , Zоряна вже готує літній ремікс на цю пісню разом з Dj Gvozdini.

Фото звезд и знаменитостей, Звезды отдыхают, Смотреть, скачать клип, видео, Фото ню, эротика, откровенные, «Zоряна» (Зоряна), Dj Gvozdini

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю