Наталья Мальцева , 8 октября 2014 в 18:40

Злата Огнєвич, Володимир Ткаченко, Арсен Мірзоян та інші артисти взяли участь у благодійному концерті «Прийди на концерт - підтримай українську армію».

1-го жовтня у кіноконцертному залі Центрального будинку офіцерів Збройних сил України відбувся благодійний концерт під назвою «Прийди на концерт - підтримай українську армію».

Організували концерт Святошинська РДА та благодійний фонд «Творчі діти» за підтримки Української православної церкви Київського патріархату.

Основною метою дійства, як неодноразово наголошували ведучі концерту - Оксана Антонюк та Аліна Антропова, був збір благодійних пожертв для потреб військовослужбовців, що знаходяться на лікуванні в Центральному київському клінічному військовому госпіталі.

Впродовж концерту для глядачів виступали: Заслужений академічний ансамбль пісні і танцю Збройних сил України (художній керівник Дмитро Антонюк), з промовою виступила представник військового госпіталю Ольга Добровольська, Хор Київської Православної Богословної Академії, Олександр Павлік, дует «Нова врода», Ілларія, дует Анна-Марія, Арсен Мірзоян.

Справжньою родзинкою концерту став дитячий блок у виконанні творчих колективів Святошинського району: переможець міжнародних та всеукраїнських вокальних фестивалів і конкурсів Аліна Антропова, спортивно-хореографічний ансамбль «Візанова», Адріана й Мідея Наруцькі – володарі І премії Міжнародного конкурсу «Париж скликає друзів» (Франція) і І місця Міжнародного конкурсу «Сонце – Радість - Краса» (м. Несебр, Болгарія), ансамбль народної пісні музичної школи №23 – неодноразовий переможець конкурсів та фестивалів різного рівня, народний колектив художньої самодіяльності при спілці глухих «Голуба стрічка».

Акцію підтримала Злата Огнєвич, бронзовий призер пісенного конкурсу «Євробачення-2013», талант, що співає серцем. Пісня «Квіти України» у її виконанні та в супроводі заслуженого Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України викликала в залі справжні овації.

Взяв участь у благодійному заході й фіналіст першого сезону шоу «Х-фактор» та національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2014» відомий український співак Володимир Ткаченко з нещодавно написаною авторською піснею «Це моє життя». Виступ був дуже потужним та щирим. Кожна нота ніби підштовхувала замислитися, що ж насправді для кожного з нас є поняття «життя» та чому «є зміст у кожній дії...». [i]

Наприкінці концерту з промовою виступив організатор та директор благодійного фонду "Творчі діти" Олександр Антропов, який вже не вперше організовує благодійні акції на підтримку поранених військовослужбовців. Він подякував усім присутнім, усім тим, хто хоче миру у нашій державі, бажає, щоб Україна була сильною, заможною та незалежною країною та наголосив на тому, що такі акції у даний час є дуже актуальними. «Сьогодні увесь народ молиться за наших військових, за нашу перемогу і будь-яка підтримка дуже потрібна. Як ніколи, ми повинні бути сильні духом та продовжувати боротись за свою свободу» - сказав президент благодійного фонду «Творчі діти».

В цілому атмосфера концерту була дуже затишною та зворушливою, бо весь час зі сцени лунали українські народні та сучасні естрадні пісні патріотичного спрямування.

________________________________________

*джерела:управління у справах сім’ї, молоді та спорту Святошинської районної в місті

Києві державної адміністрації;

http://svyat.kievcity.gov.ua/news/9242.html;  фото - http://vk.com/dom.oficerov

Володимир Ткаченко, автор-виконавець, фіналіст першого сезону шоу «Х-фактор» та національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2014»

Володимир Ткаченко, автор-виконавець, фіналіст першого сезону шоу «Х-фактор» та національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2014»
Концерты, шоу, представления, дуэт «Анна-Мария» (Анна та Марія Опанасюк), Благотворительность, меценатство, социальная активность, Владимир Ткаченко, Злата Огневич (Zlata Ognevich), Саша Павлик (Александр), Шоу «Голос країни» (Голос Страны), Арсен Мірзоян, Арсен Бабурка, Арсен Мирзоян, вокальный телеконкурс «Х-Фактор» (X - фактор)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю