Богдан Ковальчук , 3 марта 2012 в 11:28

Зима довкола і… в серці: гурт «HighWay» презентував кліп, сповнений відчаю

Відомий український музичний колектив «HighWay», що зовсім нещодавно потішив шанувальників іронічно-«стьобним» кліпом на трек «Звалюю», вирішив не робити довгих перерв і на початку нинішнього року представив чергове своє музичне відео – «Падаєм вниз».

Новий трек колективу, на відміну від попереднього, назвати гумористичним або життєрадісним неможливо. Хлопці обрали дуже серйозну тему – стосунки, які забрали в тебе багато часу і зусиль, але ось раптом ти починаєш розуміти: це не те, чого ти прагнув і шукав, одначе змінити щось запізно. Тож лишається шкодувати за минулим, в якому все довкола здавалось яскравим і життєствердним, а нині ж вже немає місця захопленню одне одним, палкої пристрасті, дзвінкам серед ночі; буденність і далі робить двох людей черствими, все більш байдужими до «другої половинки».

За словами учасника «HighWay» Сергія Дідуха, така філософсько-лірична тематика пісні невипадкова. «Кожний із нас, гадаю, відчував щось подібне хоча б раз у житті. Це жахливий стан, він вганяє тебе у глибоку депресію, ти перетворюєшся на такого собі аморфного нещасного, якому вже байдуже, - каже він. – У нашій пісні ми показали те, що відчувають, либонь, тисячі людей довкола».

Текст пісні сповнений образності, але водночас і реалізму. В кожному рядку – сильна емоційність, ба, навіть відчай. «Метафоричність кліпу можна пояснити так: ви купляєте квитки на хибний рейс, який виявляється геть «не тим» - утім, як і самі стосунки. Ваш літак входить у страшне піке і несеться до землі… Хочеться повернути все назад, але вже пізно», - пояснює образність нового твору вокаліст «HighWay» Стас Чорний.

Кліп вийшов відповідним – «холодним», чорно-білим, але й емоційним. Музиканти передали у відео всю безвихідь, яка полонить людину. Режисером нового музичного відео став Андрій Приймаченко, який уже, до речі, не перший рік працює із хлопцями.

Цього разу «HighWay» вирішили не запрошувати акторів для участі у зйомках – тематика надто вже особиста. «Якщо у «Звалюю» ми «стібалися» з цілою купою людей поряд, то «Падаєм вниз» - це значно більш інтимна річ», - говорить Стас.

За словами учасників гурту, відео знімалося впродовж 4 днів на сильному морозі, а, оскільки за сюжетом хлопці мали бути лише в сорочках, штанях та ще й босими, робота була надзвичайно складною. «Від холоду і снігу ноги німіли, - розповідає учасник групи Михайло Балан. – Ми бігали босоніж у мінус п’ятнадцять, а ще й верхнього одягу немає. У кліпі цього не видно, але ми добряче намерзлися».

Утім, за словами музикантів, навіть складні умови вартували кінцевого результату. «Хай ми довго працювали, нехай і перемерзли, використали багато додаткових технічних засобів, але кінцевий продукт вийшов чудовим», - вважає Сергій Дідух.

Порівняно з попередніми роботами, «HighWay» помітно виріс у плані музики. Вона стала серйознішою та глибшою. «Дорослішаємо ми – дорослішає й наше світосприйняття, відтак і наша музика. Це зовсім не означає, що більше не буде веселих і життєрадісних пісень, - каже Михайло. – Однак таким, як раніше, «HighWay», мабуть, уже не буде ніколи».

Богдан «Хмара» Ковальчук, "Молоде радіо".

Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Смотреть, скачать клип, видео, «HighWay», Михайло Балан, Стас Чорний, Сергій Дідух

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю