Студентська республіка

Чувычин Евгений , 30 сентября 2009 в 20:45

Згадай літо, або пляжна фотосесія «Першої леді-2009»

Журі вже давно прийняло своє рішення, переможці нагороджені, але саме зараз, у оксамитовий сезон, на сайті Студреспубліки ви можете подивитися пляжну фотосесію учасниць конкурсу “Перша леді-2009”!

Нагадаю, що “Перша леді” - це єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси серед студенток, який проходить в рамках мульти-фестивалю “Студентська республіка”. Цього року у конкурсі прийняло участь 18 красунь з більшості регіонів України, а також із Росії, які вибороли право приймати участь у національному етапі, перемігши в регіональних конкурсах. Переможницею стала 20-ти річна студентка Тернопільського національного економічного університету Ірина Чайківська, яка стала першою володаркою перехідної золотої діадеми.

Хочеться відмітити, що конкурс ще... не закінчився! Адже буде продовжуватися в форматі цілорічної соціально-благодійної програми під назвою «Місія доброї волі», де номінантки офіційних титулів "Першої леді-2009" відвідають регіони України з метою пропагування добра та милосердя. У цих візитах буде передбачено зустрічі з органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємцями для привернення їхньої уваги до проблем того чи іншого регіону згідно тих соціально-благодійних проектів, які презентували конкурсантки.

А тепер трошки згадаємо сонце, літо, пляж... Як відомо, у рамках конкурсу була проведена традиційна пляжна фотосессія (фотографи Максим Мотайло та Василь Шмігель). Пропонуємо Вам ще раз поринути у дивовижну атмосферу Студреспубліки та знову познайомитися з найкрасивішими студентками України та близького зарубіжжя. Тримайтеся!

Конкурсы, соревнования, награды, Студентська республіка, Конкурс красоты, конкурси краси

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю