Дмитрий Павленко , 8 декабря 2009 в 18:13

Запорізька «Хорта» покаже спалення Рея Бредбері

10 грудня в рамках арт-проекту «КРАЩІ ЛЮДИ» запорізький гурт Хорта представить у столиці свій новий відео кліп на пісню «Життя Продовжується». У київському клубі «Docker’s ABC» група Андрія Лободи покаже сучасне бачення твору Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом».

«Ми розробляли відразу три варіанти сценарію. У нас були спортивний сюжет – «аля Роккі», соціальний – «діти-жебраки», ну, і «антиутопічний», який кінець кінцем і був реалізований. Для людей, які читають не складе особливих труднощів провести паралелі з книгою Рея Бредбері «451 градус за Фаренгейтом». Щоправда, кліп вийшов більш жорстким за книгу. Все ж 3 трупи за 3 хвилини екранного часу. Але думаю, ми дуже добре передали атмосферу тоталітарного суспільства, в якому читання книг прирівнюється до найсерйозніших злочинів» - розповів лідер групи Хорта Андрій Лобода.

Окрім нового кліпу група Хорта влаштує презентацію свого оновленого офіційного сайту, та представить нову пісню «Кращі Люди», що присвячена однойменному благодійному арт-проекту, який рік тому об’єднав непопсових українських музикантів, журналістів, рекламістів та волонтерів. Мета проекту «КРАЩІ ЛЮДИ» - стимулювання розвитку сучасного вітчизняного мистецтва, популяризація донорства крові та допомога онкохворим дітям.

В другому сезоні проект «КРАЩІ ЛЮДИ» перетворюється на постійно діючий «клуб подій та прем’єр». Під час кожного концерту організатори представлятимуть нові відео-кліпи, пісні, концертні програми та неординарні творчі проекти українських непопсовиків.

Так, 10 грудня окрім презентацій від запорізької Хорти, відбудеться прем’єра акустичної програми «Minimal» співачки Юлії Лорд, та представлення трейлера живого концерту рок-групи The Pollock, що найближчим часом буде виданий на DVD.

Найближчі непопсові події Києва:

08 грудня – клуб 44 – QARPA (ex-Фактично Самі) - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

09 грудня – клуб Бінго – група «Ляпис Трубецкой» - концертна презентація нового альбому «Культпросвет».

10 грудня - клуб Docker’s ABC – THE POLLOCK та ULIA LORD - виступ в благодійному арт-проекті КРАЩІ ЛЮДИ.

22 грудня – клуб 44 – The Вйо - виступ в рамках арт-проекту «Майстер-Клас».

Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Фильмы, клипы, кинокартины, Съемки клипа, Группа «Ляпис Трубецкой» (гурт «Ляпіс Трубєцкой»), Анонси, афіша, запрошення, «QARPA band», Юлія Лорд (Uлия ЛорD), «The Вйо» (Зевйо), «Хорта», группа «THE POLLOCK» (ThePollock)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю