Шоу «Голос країни» (Голос Страны)

Руслан Павленко , 23 июня 2011 в 21:39

З шоу «Голос Країни» вибули перші учасники

Під спів Андрія Сухарєва та Івана Ганзери у шоу «Голос країни» плакали усі зіркові тренери

Вчора, 19 червня, в ефірі телеканалу «1+1» пройшов перший епізод вокальних баталій «Один на один», переповнений емоціями. За правилами проекту кожен зірковий тренер має розділити вокалістів своєї команди на пари, кожна з яких на музичному рингу спільно виконає пісню і після виступу лише тренер вирішує, хто продовжить участь у шоу, а хто залишає проект. Руслана Лижичко, Стас П’єха, Діана Арбєніна та Олександр Пономарьов з допомогою своїх дрім-тім приймали нелегкі рішення, управляючи долями вокалістів власних команд на шоу «Голос країни».

Ольга Шаніс та Дарина Сінічкіна

Першими на музичний ринг ступили Ольга Шаніс та Дарина Сінічкіна з команди Стаса П′єхи. Він обрав для них композицію Beyonce – Honestly, і це виявилася улюблена пісня учасниць новоствореного дуету. З самого початку Стас думав, що Дарина володіє сильнішим голосом, але на репетиціях був здивований наскільки потужно і гарно цю пісню виконує Ольга Шаніс. Навіть Костянтин Меладзе відмітив, що Дарина Сінічкіна поступається своїй суперниці. Дрім-тім Стаса, Ілля Зудін та Зіраддін Рзаєв, порадили Дарині співати більш агресивно. Стас П′єха знімав відео співу учасниць на мобільний під час репетицій і поділився, що від перегляду в нього пробігають «мурашки по шкірі». Після виступу учасниць на рингу всі тренери відмітили їх надзвичайно гарне виконання і перевагу Ольги. Стас П′єха вирішив, що участь у шоу має продовжити Ольга Шаніс.

Дмитро Теймуразов та Сергій (Джозепе) Юрченко

Зірковий тренер Олександр Пономарьов для вокального двобою обрав досвідченого співака Сергія (Джозепе) Юрченка та молодого вокаліста Дмитра Теймуразова. Всі учасники команди зазначили, що Сергій сильний суперник, але і йому не завадила допомога учасників дрім-тіма. Ніколо Петраш також відмітив професіоналізм Сергія. На репетиціях він почувався досить впевнено та навіть давав поради супернику. Перед виходом на ринг Дмитро дуже хвилювався, він навіть почав погано себе почувати. Це не добре позначилося на виконанні, але всі тренери одноголосно його підтримали. Олександр Пономарьов віддав свій голос на користь Дмитра Теймуразова, він продовжить участь у шоу.

Ліка Бугаева та Ольга Нека

Однаково сильних за вокальними даними учасниць вирішила поставити у дует Діана Арбєніна. Ліка Бугаева та Ольга Нека мали по новому заспівати пісню Олени Свиридової – «Будет так всегда». Основний акцент Діана зробила на емоційній подачі цієї композиції і вимагала від вокалістів чуттєвого виконання. У дівчат через експресивність не пройшла вдало жодна репетиція але перед виходом на ринг вони почувалися спокійно. А Ользі дрім-тім навіть порекомендував помовчати деякий час, щоб накопичити енергію перед вокальним двобоєм. Під час виступу Діана Арбєніна постійно знаходилася поруч з рингом і співала разом з учасницями. Та коли зіркові тренери висловлювали думки з приводу вокального двобою одностайності не було. Діана Арбєніна надала перевагу Ліці Бугайовій, вона отримує шанс змагатися за звання «Голосу країни» у наступному етапі.

Роман Стоколос та Ірина Рошкулець

Ще одна пара з команди Стаса П′єхи – Роман Стоколос та Ірина Рошкулець виконували пісню «Лунная мелодия». Після настанов та репетицій вони ступили на музичний ринг і зазвучали там як справжній дует. Стас П′єха відмітив, що у своєму виборі керується лише професійним чуттям. На його думку Роман Стоколос почувався на рингу впевненіше за суперницю, тому саме він продовжує участь у шоу. Діані Арбєніній здалося, що Ірина закохана у Стаса, через те, як вона дивилася на нього під час виступу. Ні Стас, ні Ірина здогадки Діани не спростовували.

Уляна Рудакова та Василь Логай

Прийшла черга представити своїх підопічних Руслані Лижичко. Дует Уляна Рудакова та Василь Логай з її команди, виконували пісню Валерія Меладзе та Ані Лорак – «Верни мою любовь». На репетиціях суперники не проявляли по особливому свої вокальні здібності. Але на рингу виклались на всі 100 відсотків, що й відмітили зіркові тренери. Руслана віддала свій голос на користь Василя Логая, він і продовжує участь у шоу.

Анна і Мария Опанасюк та Дарина Мінєєва

З команди Олександра Пономарьова на ринг вийшли одразу 3 вокалістки.Сестри-близнята Анна та Мария Опанасюк зустрілися у вокальному двобої з Дариною Мінєєвою. Більшість учасників команди відмітили сестер Опаносюк як сильних суперників, не тільки через вокальні дані, а й тому, що вони вже є дуетом і досить комфортно почуваються на сцені. Проте після виступу учасниць Олександр Пономарьов вирішив, що участь у шоу повинна продовжити Дарина Мінєєва.

Вікторія Рихлюк і Євгенія Червоножко

Наступною парою з команди Руслани Лижичко стали Вікторія Рихлюк і Євгенія Червоножко. Євгенія - дівчина Романа Стоколоса, учасника команди Стаса П′єхи. Зіраддін Рзаєв, провидець з дрім-тіму Стаса, передрік Роману розлучення з Євгенією після проекту.

Вікторія та Євгенія виконали запальну пісню Katty Perry – Firework. Руслана відмітила, що не може визначитися, спів котрої з учасниць їй подобається більше. Зіркові тренери не виказали одностайності з приводу вокального двобою учасниць. Руслана була на боці Євгенії Червоножко, яка переходить до наступного етапу.

Андрій Сухарєв та Іван Ганзера

Найнеочікуваніший дует Діани Арбєніної, не тільки для самих учасників, а й усіх зіркових тренерів, Андрій Сухарєв та Іван Ганзера, викликав сльози на очах у всієї аудиторії.

На репетиціях Діана зі своїм дрім-тім відмітили, що хлопці надзвичайно гарно співають, але зовсім не змагаються. Вони виконували пісню Валерія Меладзе – «Не тревожь мне душу, скрипка». Іван розповів Діані та її дрім-тім, що вибір композиції дуже вдалий, що він усім серцем відчуває її і через це боїться втратити увагу глядачів. Проте Сергій Галанін та Євген Ступка відмітили це як позитивний момент і головну особливість вокаліста.

Андрій Сухарєв зізнався Діані та дрім-тіму, що пісня не дуже зручна для його вокалу, хоча виконував її чудово. Сергій Галанін звернув увагу вокаліста на його запозичену манеру співу і порадив проявити власну під час виконання.

На першій репетиції Івану не вдалося заспівати через хвилювання. Перед виходом на двобій учасники поводилися не як суперники, Андрій постійно супроводжував свого опонента. На ринг Івана Діана вивела сама (оскільки він має вади зору і не може пересуватися самостійно).

Всі зіркові тренери були вражені блискучим виконанням пісні дуетом. Руслана висловила думку про те, що голоси Андрія Сухарєва та Івана Ганзери повинні залишитись в проекті, хоча б у порядку винятку.

Стас П′єха сказав, що цей виступ вийшов за всі можливі кордони оцінок та суджень і подякував вокалістам за казку, яку вони подарували своїм виступом. А Олександр Пономарьов розповів, що цей виступ він запам'ятає назавжди.

Діана Арбєніна так і не змогла прийняти рішення і попросила надати їй право винятку у музичного продюсера Костянтина Меладзе.

Ведучий запросив на музичний ринг Костянтина, який визнав, що це дійсно унікальний момент. Пісня, яку виконували Іван та Андрій була написана паном Меладзе, він відмітив її складність, як гарно її заспівав дует. І як би важко не було, але за правилами один з виконавців має залишити проект.

Від можливості створити дует із двох сильних вокалістів Діана Арбєніна відмовилась. Вона не могла стримати сліз, їй довелося зробити вибір. В цей момент сльози були на очах у всіх зіркових тренерів і ведучого. Діана надала право продовжувати участь у проекті Івану Ганзері.

Андрій Сухарєв щиро зрадів за суперника, на його думку, для Івана ця перемога набагато важливіша.

За результатами епізоду «Один на один» у командах зіркових тренерів залишилося по 12 учасників, шоу залишили 8 вокалістів. Хто отримає шанс змагатися за звання «Голосу країни» у наступному етапі дивіться у неділю о 20:00 на телеканалі «1+1».

Нагадаємо, головний приз проекту «Голос країни» - унікальний шанс для вокаліста вийти на світовий рівень та розпочати професійну музичну кар’єру - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу Universal Music Group.

Фото звезд и знаменитостей, Телевиденье, Конкурсы, соревнования, награды, Смотреть, скачать клип, видео, дуэт «Анна-Мария» (Анна та Марія Опанасюк), Шанис (Ольга Шаніс, Шандрик), Роман Стоколос, Ольга Нека, Шоу «Голос країни» (Голос Страны), Дарина Сінічкіна, Василь Логай, Диана Арбенина (Діана Арбєніна), Дмитро Теймуразов, Сергій (Джозепе) Юрченко, Лика Бугаева (Ліка Бугайова), Ірина Рошкулець, Уляна Рудакова, Дарина Мінєєва, Євгенія Червоножко, Вікторія Рихлюк, Андрій Сухарєв, Іван Ганзера

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю