Риз Уизерспун (Reese Witherspoon)

Вадим Слобожанский , 18 февраля 2011 в 01:50

На екрани кінотеатрів виходить фільм «Звідки ти знаєш?» з романтичної точки зору

Найприродніше і найважливіше питання, яке ми багато разів ставимо одне одному і самим собі – звідки ти знаєш? Звідки ти знаєш, що це справжні почуття, як упізнати справжню любов, як відчути, що людина поруч – та, яку ти шукаєш? Любовний трикутник змусив Лізу спитати про це саму себе і шукати життєво важливі відповіді. Двоє чоловіків боротимуться за її прихильність, то ж її відповіді для них не менш важливі.

Різ Візерспун, Оуен Вілсон, Пол Радд і Джек Ніколсон грають головні ролі у новій комедії ЗВІДКИ ТИ ЗНАЄШ, режисером і автором сценарію якої виступив Джеймс Л. Брукс. Фільм розкриває питання «Звідки ти знаєш?» з романтичної точки зору.

Все своє життя, починаючи від самого дитинства, Ліза (Візерспун) була одержима спортом. Коли її несподівано видаляють з команди, вона втрачає все, що мало для неї цінність в житті. Ліза змушена почати жити звичайним життям. В цьому новому житті вона зустрічає Метті (Вілсон) – ключового пітчера вищої бейсбольної ліги. На ділі він виявляється самозакоханим жіночим угодником із яскраво вираженим нарцисизмом і завдатками кодексу честі.

Особливе місце в цій історії відводиться іншому чоловіку. Джордж Медісон (Радд) – прямолінійний бізнесмен, якого пов’язують непрості відносини із його батьком Чарльзом (Ніколсон). Джордж вступає у гру, будучи звинуваченим у фінансовому злочині, хоча насправді він не зробив нічого протизаконного. Не дивлячись на те, що йому загрожує серйозний строк у в’язниці, Джордж зберігає честь, принциповість і негаснучий оптимізм. Можливо, саме ці якості не дозволяють йому з’їхати з глузду.

До того, як вона почала будувати стосунки із Метті, Ліза зустрічалася з Джорджем. Їхнє останнє побачення стало для обох найгіршим із можливих – її щойно викинули із команди, а його щойно визнали винним. Коли земля йде з-під ніг, саме час усвідомити, що у обох в житті було щось прекрасне і дивовижне.

Columbia Pictures представляє фільм студії Gracie Films КАК ЗНАТЬ режисера Джеймса Л. Брукса. В головних ролях: Різ Візерспун, Оуен Вілсон, Пол Радд, Джек Ніколсон і Кетрін Хан. Автор сценарію і режисер: Джеймс Л. Брукс. Продюсери: Джеймс Л. Брукс, Паула Вайнштейн, Лоренс Марк і Джулі Анселл. Виконавчі продюсери: Джон Д. Шофілд і Ричард Сакай. Оператор: Януш Камінскі. Художник-постановник: Жанін Оппуолл. Монтажер: Річард Маркс, A.C.E. і Трейсі Уадмор-Сміт, A.C.E. Костюмер: Шей Канліфф. Композитор: Ханс Циммер.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Джек Николсон (Jack Nicholson), Риз Уизерспун (Reese Witherspoon), Кинопремьеры, новые фильмы, Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Оуэн Уилсон (Owen Wilson), Пол Радд (Paul Rudd)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю