Джефф Бриджес (Jeff Bridges)

Вадим Слобожанский , 7 января 2011 в 01:08

В прокат виходить новий фільм від культових режисерів братів Коенів – «СПРАВЖНЯ МУЖНІСТЬ»

Епатажні брати Коени взялися підкорити Дикий-Дикий Захід. Екранізація відомого роману про землю, жорстокість якої створювала всі умови для формування суворого покоління зі своєю мораллю, законами та засобами встановлення справедливості. Саме справедливості та помсти прагне 14-літня дівчина, яка шукає вбивцю батька. Справедливості та законності прагнуть рейнджер і шериф, які допомагають дівчині у пошуках...

За словами актора Джефа Бріджеса, «коли Коени вперше розповіли про ідею зняти СПРАВЖНЮ МУЖНІСТЬ, я сказав: «Ха-ха, невже вони знімають те кіно? Чому вони це роблять знову?», а вони відповіли: «Ми не робимо рімейк, ми робимо екранізацію романа Чарльза Портіса». То ж я прочитав книгу і моментально зрозумів, що вони хочуть зробити. Це ідеальний матеріал для Коенів. А знаючи, що Коени ніколи не зроблять вестерн у його загальному розумінні, слід чекати багатьох сюрпризів».

У ролях: Джеф Бріджес, Метт Деймон, Джош Бролін та дебютантка Хейлі Стейнфелд. Продюсери: брати Коени та Стівен Спілберг.

Фото звезд и знаменитостей, Фильмы, клипы, кинокартины, Анонси, афіша, запрошення, Смотреть, скачать клип, видео, Кинопремьеры, новые фильмы, Мэтт Дэймон (Matt Damon), Трейлер, тизер, семплер (Trailer, teaser), Джефф Бриджес (Jeff Bridges), Джош Бролин (Josh Brolin)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю