Алена Че , 17 марта 2017 в 13:22

Юлія Горюнова: «Моя душа завжди лежала до всього українського»

Після тривалого перебування за кордоном співачка, учасниця 3-го сезону телепроекту каналу «1+1» «Голос країни» Юлія Горюнова нещодавно повернулася в Україну і продовжує розвиватися творчо. Її не так давно презентована пісня «Я знаю» та ремікс на неї звучать на радіостанціях країни і за кордоном. Про те, як ця пісня була написана, а також про інші творчі плани дізнаємося прямо зараз від самої Юлії. Заодно і ближче з нею познайомимося.

Юліє, розкажіть будь ласка, як була написана пісня «Я знаю»?

Пісня «Я знаю» була написана ще у 2014-му році. Так сталося, що я втратила назавжди близьку людину. Це стало для мене великим потрясінням. Я замкнулася в собі. Та коли почалися в Україні воєнні дії, зрозуміла, що не лише у мене горе. Захотілося поділитися з іншими своїми думками й переживаннями, підтримати людей. Все це і вилилося у пісню «Я знаю». До речі, до неї я не лише написала текст і музику, а і зробила аранжування. Вперше виконала «Я знаю» на концерті для майбутніх воїнів у місті Новоград-Волинський (Житомирська область). Записала пісню на студії у листопаді 2015-го року. Мою роботу високо оцінив клавішник гурту «Океан Ельзи» Мілош Єліч, що мене безумовно потішило, адже це був мій дебют у якості аранжувальника. Восени минулого року пісня потрапила в ротацію українських радіостанцій, а нещодавно був презентований ремікс на неї. Зараз і оригінал і ремікс можна почути на всеукраїнських радіостанціях а також в Америці.

Чи буде знято кліп на цю пісню?

Так. Кліп в планах, але зараз рано про це говорити.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новими піснями. Найближчим часом планую потішити прихильників свіжими синглами.

Відомо, що 2 роки Ви пропрацювали у Сеулі. Скажіть про це кілька слів.

Коли почалися воєнні дії на сході України, ми з гуртом «Тартіла», у якому я тоді співала, стали шукати можливість заробити гроші на розвиток власної творчості. І от якимось чином на нас вийшли представники компанії «Самсунг» і запропонували роботу у Південній Кореї. Ми погодилися. Виступали там на різноманітних заходах, виконували всесвітньо відомі англомовні хіти та пісні корейською мовою. Південна Корея — це дуже розвинута країна. Перебування в ній змінило мій світогляд.

Чи не плануєте включити у свій репертуар пісні корейською мовою?

Ні. Незважаючи на те, що родом я з російськомовного міста Ізюм (Харківська область), моя душа завжди лежала до всього українського. Ще у дитинстві я прочитала «Кобзар» Тараса Григоровича Шевченка, і це на мене дуже вплинуло. Всі свої пісні я пишу виключно українською мовою.

А чи знайомі з українською культурою жителі Південної Кореї?

Так. У Південній Кореї зараз модні українські вишиванки та віночки. До речі, вони стали трендом сезону «Весна-літо- 2016». А ще жителі цієї країни цікавляться футболом і слідкують за кар’єрним зростанням Андрія Шевченка. Приємно було дізнатися, що українських дівчат корейці вважають найгарнішими в світі.

Багато українських меломанів дізналися про Вас завдяки телепроекту «Голос країни». Чи підтримуєте зв’язок з учасниками свого сезону та своїм «зірковим тренером»?

З деякими учасниками своєї команди підтримую зв’язок, проте регулярно спілкуватися не виходить, адже кожен зайнятий своїми справами. Нещодавно побувала на зустрічі вихідців з «Голосу країни», яку організував мій «зірковий» тренер Святослав Вакарчук. Він зібрав майже всіх учасників своїх команд за всі сезони, у яких був тренером. Спілкування вийшло дуже теплим.

А за 7-м сезоном «Голосу країни» слідкуєте?

Ні. Я не слідкувала за жодним сезоном «Голосу країни». На це не було ані змоги, ані часу.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Я всерйоз займаюся фітнесом. Це, як відомо, допомагає слідкувати за своїм тілом. Також поглиблено вивчаю англійську та корейську мови. А ще мене цікавлять моделінг та акторська

майстерність. Деякий час відвідувала акторську студію «Саквояж» (м. Київ). Під час перебування у Сеулі стала обличчям однієї компанії.

А як Ви ставитеся до конкурсів краси?

Ставлюся нормально, проте сама не брала в них участі. Якось не знаходилось на це часу.

Які Ви любите книги та фільми?

Любов до книг батьки мені прищепили ще у ранньому дитинстві. Вже у 4 роки я читала казки своїм друзям по дитсадку. Перечитала багато різноманітної літератури. Зараз моєю улюбленою книгою є Рей Бредбері «451 градус за Фаренгейтом», при чому, саме в українському перекладі. На мій погляд, цей роман у точності відображає все те, що зараз з нами відбувається. Дивлюся переважно автобіографічні фільми. Один з улюблених- «Ганді»1982 року з Беном Кінгслі у головній ролі. Цей фільм сильно вплинув на мене. У ньому присутня життєва філософія.

Ви - прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Найкращий відпочинок для мене- це зміна обстановки та діяльності.

Юлія Горюнова - Я знаю (Ти)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю