Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 7 марта 2017 в 10:44

Юлія Чікель та Андрій Лахнов започаткували проект «Відкриваємо карти»

У лютому на радіо «Західний полюс» (м. Івано-Франківськ) стартував новий проект Юлії Чікель та Андрія Лахнова «Відкриваємо карти». Він виходить щонеділі о 18.35. Його учасниками є представники абсолютно різних сфер діяльності, які мають певні досягнення і бажають поділитися з іншими секретами свого успіху. Докладніше про проект дізнаємося прямо зараз від Юлії.

Юліє, розкажіть будь ласка, як виникла ідея створити проект «Відкриваємо карти»?

Насправді спонтанно. Справа в тому, що з моїм теперішнім спів ведучим Андрієм Лахновим ми знайомі досить давно, неодноразово проводили разом фестивалі і концерти. Андрієві було цікаво, як працює радіо. Він кілька разів приходив до мене на ефіри. Наші розмови виходили змістовними і невимушеними. Почувши їх, директор радіостанції Володимир Георгійович Фомін запропонував нам зробити щось спільне. Так, власне, і виникла ідея створити проект «Відкриваємо карти». Чесно кажучи, довго думали над назвою. Перебрали безліч варіантів. На одному навіть зупинилися, але вже при записі анонсу зрозуміли, що поспішили. І тут, немов вистріл, у голові промайнуло словосполучення «Відкриваємо карти». Одразу зрозуміла, це саме те, що потрібно.Родзинкою програми є подарунок від наших гостей слухачу, що перший додзвониться.

До Вас на ефіри приходять абсолютно різні люди. Скажіть, як Ви готуєтеся до інтерв’ю: складаєте список питань заздалегідь чи дієте експромтом?

У нас на ефірі побували різні люди: музиканти, спортсмени, засновниця відомого косметичного бренду, інстаграмери, бізнесмени. Кожна розмова індивідуальна й особлива. Шаблонного списку питань, які ми ставимо усім гостям, у нас немає, оскільки запитувати хочеться й потрібно про різне. Проте ми намагаємося бути максимально обізнаними у біографії наших гостей. Готуючись до інтерв’ю, ми або знаходимо якомога більше інформації про свого майбутнього героя або запрошуємо його на каву за кілька днів до виходу програми, говоримо про життя та діяльність, а потім, так би мовити, повторюємо цю розмову в ефірі.

Вашими гостями обов’язково мають бути мешканці Прикарпаття?

Не обов’язково. Ми завжди раді познайомитися як з цікавими земляками, так і з мешканцями інших регіонів України.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю