Алена Че , 24 декабря 2017 в 22:59

Юлія Бедрик: «Завжди знаходжу час на читання»

Завжди приємно бачити те, що підлітки з російськомовних регіонів нашої країни прагнуть досконало володіти українською. От якраз із таких буктюберка, авторка каналу «UkrBooks» Юлія Бедрик з Одещини. Саме з Юлією ми сьогодні познайомимося.

Юліє, для початку розкажіть, будь ласка, як виникла ідея створити власний ютуб-канал?

Незважаючи на те, що я мешкаю у російськомовному містечку Татарбунари (Одеська область), мені завжди хотілося спілкуватися українською. Саме тому я і вирішила створити канал. На мою думку, це стимулює вдосконалювати мову, оскільки на камеру слід говорити грамотно. Довго думала над тематикою каналу і врешті вирішила: якщо я люблю читати, то чому б не знімати відео про книги.

А як на це відреагувало Ваше оточення?

Позитивно. Мої друзі мене підтримують. Багато хто з них хоче знятися у моєму відео. Користуючись нагодою, щиро всім за це дякую.

На яку цільову аудиторію розраховані Ваші відео?

Коли починала знімати відео, думала, що ними зацікавляться насамперед підлітки, але згодом помітила, що їх дивляться і люди більш старшого віку. Зараз я не зосереджуюся на певній віковій категорії. Знімаю для всіх, кому це цікаво.

Ви знімаєте відео про все Вами прочитане чи є книги, які залишаються за кадром?

Я знімаю відео майже про всі прочитані мною книги. За кадром залишаються лише ті, про які я не можу говорити без емоцій. Нещодавно почала знімати про твори українських класиків, адже це зовсім не нудно, як багато кому здається.

Звідки у Вас така любов до читання?

Як і у більшості підлітків, все почалося з «Гаррі Поттера». Захопившись цією серією книг, я почала читати і інші твори.

Знаю, що буктюбери дружать між собою. Ви спілкуєтесь з кимось із своїх колег?

Так. У жовтні на львівському «Форумі видавців» я особисто познайомилась з Анею Лисенко-Гурською з каналу «AnnikaBlog», Анею Єкименко-Поліщук з каналу «Color Life by Anna», Натою Панченко з каналу «Nata&Books», Іриною Зеленчук з каналу «Imagination» та Ілоною Буц з каналу «Book Park» . Зараз ми активно спілкуємося у соціальних мережах, обмінюємося враженнями стосовно прочитаного.

Вам хотілося б зняти з кимось із дівчат спільне відео?

Так, але дівчата живуть у різних містах України, тому це технічно складно. У своєму ж регіоні поки що не знайшла однодумців.

А з кимось із улюблених письменників мали нагоду зустрітися?

На тому ж таки «Форумі видавців» брала автографи у Мар’яни Савки, Івана Драча та Івана Малковича. Поспілкуватися, на жаль, не вдалося, але, гадаю, все ще попереду.

Чим Ви по життю займаєтеся?

Я навчаюся у гімназії. Зараз у 10-му класі. З вибором майбутньої професії ще не визначилася, проте знаю точно, що вона буде гуманітарною.

Ви берете участь у творчому житті школи?

Так. Я пишу твори, вірші, складаю сценарії, подаю свої роботи на різноманітні конкурси. Словом, беру активну участь в усьому, що пов’язано з написанням.

Які Ви любите фільми та музику?

Один або декілька улюблених фільмів виокремити не можу, оскільки вважаю, що у кожному жанрі є щось варте уваги. З музики завжди подобався легкий рок, а нещодавно почала слухати італійський поп. Гадаю, це пов’язано з милозвучністю італійської мови.

Ви- прихильниця активного чи пасивного відпочинку?

Насправді більш пасивного, але від активного також не відмовляюся. Де б я не була, завжди знаходжу час на читання, адже, як Ви вже зрозуміли, безмірно люблю це діло.

Book Haul #4 | Книжкові покупки: Вересень, Жовтень, Листопад

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю