Алена Че , 4 ноября 2017 в 02:53

Юлік: «Хочу, щоб українських ді-джеїв знали так само добре, як артистів»

26 жовтня у нічному клубі «Малевич» (м. Львів) музикант, колишній учасник гурту «Дзідзьо» Юлік (Назарій Гук) дебютував у якості ді-джея. Про його враження від цього заходу дізнаємося прямо зараз від нього самого, заодно й ближче з ним познайомимося.

Юліку, для початку поділіться з нами враженнями від свого дебютного сету.

Враження чудові. Атмосфера того вечора була драйвовою, саме такою, якої мені напередодні бракувало. Щодо сету, то він став для мене свого роду іспитом. Судячи з відгуків, склав я його добре.

Чому Ви вирішили спробувати себе у якості ді-джея?

Просто у мене виникло бажання внести щось своє у вітчизняну електронну музику. Коли став ближче знайомитися з даною сферою, зрозумів, що в нашій країні чимало ді-джеїв, які роблять якісні авторські треки, але не просувають їх в маси. На жаль, діджеїнг і шоу-бізнес в Україні рухаються паралельними шляхами. Я вважаю, ситуацію потрібно змінювати, адже хочеться, щоб українських ді-джеїв знали так само добре, як артистів.

Ви навчалися у школі ді-джеїв?

Ні. Мені допомагали друзі, які вже не один рік є ді-джеями.

Над чим Ви зараз працюєте?

Працюю над новим матеріалом: створюю ремікси, а також шукаю пісню, у роботі над якою я би міг виступити у якості саундпродюсера.

Розкажіть, як давно Ви почали займатися музикою?

Музика прийшла в моє життя ще у дитинстві. Справа в тім, що мій тато- музикант, і він часто брав мене з собою на різноманітні заходи. У 6 років я пішов до класу фортепіано музичної школи імені Соломії Крушельницької. Пізніше я проживав в Італії, де навчався у Неапольській консерваторії. Повернувшись в Україну я почав співпрацювати з уже, на жаль, покійним Владіславом Левицьким та гуртом «Друзі» засновником якого був Михайло Хома, більш відомий, як Дзідзьо.

Також декілька років Ви грали у складі гурту «Дзідзьо». Зараз продовжуєте співпрацю?

Так. Нещодавно ми з Дзідзьо презентували римейк на пісню Владіслава Левицького «Шеф». Також мене можна побачити у фільмі «Дзідзьо контрабас», який Дзідзьо презентував на початку осені.

Після виходу цього фільму Ви замислюєтесь про те, аби розвивати себе як актор?

Насправді у фільмі я грав самого себе і ніколи не вважав, що я- актор. Однак Дзідзьо мені казав: «Коли вийде фільм, захочеться продовження». Як виявилося, він був правий. Зараз акторська діяльність мені цікава, тому з радістю розгляну всі пропозиції.

У Вас є хобі, не пов’язані з музикою?

Так. Це кулінарія. Люблю готувати різні страви європейської кухні, але все ж таки віддаю перевагу італійській. Далися в знаки роки проживання у цій країні.

А про участь у кулінарних телешоу ніколи не думали?

Думав не тільки про участь у телешоу, а й про те, щоб вести кулінарний блог. Та на все це зараз не вистачає часу.

Які Ви любите книги та фільми?

Як і більшість, дивимося разом з дружиною «Гру престолів». А взагалі віддаю перевагу американським та українським комедіям. Фільмів про проблеми не люблю, оскільки такого і у житті вистачає. Читаю професійну музичну літературу, психологію. Словом, обираю ті книги, які можуть чомусь навчити.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Напевно, все ж таки пасивного. Люблю здійснювати гастро-тури різними країнами або відпочивати душею і тілом біля моря.

Ваша дружина має якесь відношення до творчості?

Так. Вона- візажист. Щодо музики, то моя дружина не має відношення до неї, але, незважаючи на це, завжди мене надихає.

Vladislav Levitskiy - Шеф (JULIK Remix feat DZIDZIO)

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю