Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Алена Че , 12 июня 2017 в 22:03

Яна Єжак стала «Першою принцесою» на конкурсі «Міні світ краси України 2017»

На конкурсі «Міні світ краси України 2017», що нещодавно пройшов у Чернівцях, титул «Перша принцеса України» у віковій категорії від 11 до 14 років здобула 11-річна вихованка вокальної школи «Crystal Voice» (м. Івано-Франківськ) Яна Єжак. Саме з нею ми сьогодні познайомимося.

Яно, для початку поділіться з нами своїми враженнями від конкурсу!

Від конкурсу і взагалі від перебування у Чернівцях у мене залишилися тільки яскраві та позитивні враження! Дуже сподобалися місце проживання та організація події, а найцікавіше було саме знайомство та спілкування з дітьми з різних куточків України. Готуючись до конкурсу, ми вивчили техніку дефіле, розучували різні види танців, проводили телезйомки та фотосесії у національних костюмах. Дуже цікаві зйомки проходили у басейні нашого готельного комплексу. А ще окрім конкурсу та підготовки до нього ми побували у чернівецькому парку імені Шевченка, каталися на різноманітних атракціонах, їздили з гостинцями до дитячого будинку, побували в гостях у мера міста, побували у розважальному центрі «ДЕПО». Дуже цікава була екскурсія по місту. Словом, проводили час надзвичайно весело і з користю.

Чи був на «Міні світ краси» конкурс талантів?

Звичайно був! У якості творчого номера я співала пісню «Україна», яку нещодавно вивчила зі своїм педагогом по вокалу Іриною Ігорівною Шабан. Також разом з хореографічним колективом «Колорит» ми поставили під цю пісню народний танець. Приємно, що наш номер сподобався журі та публіці!

Ви маєте відношення до сфери модельного бізнесу?

Ні, але після такого вдалого старту мені захотілося навчатися у школі моделей та підкорювати нові конкурси!

А як давно Ви займаєтеся вокалом?

Вокалом я займаюся 2 роки. Саме стільки я відвідую вокальну школу Ірини Шабан «Crystal Voice». Постійно виступаю на різноманітних заходах. Брала участь у таких заходах як: «Франківський фонтан», «Галицький бал», «Благодійний бал у Богородчанах», співала на фестивалях «В гору серця» та «Галицький шлягер».

А у вокальних конкурсах Ви берете участь?

У конкурсах поки що ні, проте одна з моїх пісень зайняла 1-е місце у дитячому хіт-параді «Веселий нотний стан», який можна побачити в ефірі обласного телебачення «Галичина».

Давно відомо, що Прикарпаття- край співочий. Хто з місцевих виконавців Вам подобається?

Мені подобаються Світлана Весна та моя вчителька Ірина Шабан. Вони виконують мелодійні пісні з глибоким змістом.

У Вас є хобі окрім вокалу?

Так, їх насправді дуже багато! Я люблю їздити верхи, кататися на роликах, малювати, обожнюю плетіння з резинок. Також захоплююся народною та сучасною хореографією, деякий час займалася у «Київській хореографічній школі», танцювала у шкільному ансамблі «Барви». А ще я відвідую творчу майстерню «Баобаб», де вивчаю різноманітні види рукоділля.

Які Ви любите книги та фільми?

Дивлюся пригоди, комедії та фантастику. Серед улюблених фільмів «Хроніки Нарнії», «Пірати Карибського моря», «Аватар», телесеріал «Кухня», шоу-програми «Голос діти», «Страсті за ревізором», «Світ навиворіт» з Дмитром Комаровим та багато інших. Найбільше люблю читати енциклопедії, книги про світ тварин, цікавлюся вивченням історії різних країн світу та астрономією.

Як проходить Ваше шкільне життя?

Чудово! Я навчаюся у школі №5 міста Івано-Франківська з поглибленим вивченням німецької мови. Вчуся успішно, за що неодноразово отримувала похвальні листи. У школі я також стараюсь бути активною: беру участь у творчому житті школи, танцювала 4 роки у ансамблі «Барви». Була у групі підтримки під час міжшкільних спортивних змаганнях, мала танцювальні виступи під час шкільних випускних.

ЄЖАК ЯНА - Україна

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю