Алена Че , 20 февраля 2017 в 22:01

Яна Чайковська: «Коли дзвонить будильник, треба одразу вставати»

Як уже відомо нашим читачам, безліч мешканців Львова і області розпочинають свій будній день з шоу «Доброго ранку, Львове», що виходить на « ТРК Львів». Сьогодні ми познайомимося з ведучою цього проекту Яною Чайковською.

Яна, розкажіть будь ласка, як Ви стали телеведучою?

Після школи я вступила на факультет журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка. Коли прийшов час проходити практику, старші колеги порекомендували спробувати себе на «ТРК Львів», говорили, що там дуже добре ставляться до молоді. Я вирішила прислухатися до їхньої поради. Спочатку працювала в інформаційній службі, знімала сюжети для новин, потім перейшла у редакцію «Доброго ранку, Львове». Зараз я - ведуча прямого ефіру. Працюю у парі з відомим у Львові музикантом, теле- та радіоведучим Тарасом Гавриком.

Що допомагає Вам прокинутися такої ранньої пори?

Насправді мій рецепт дуже простий. Коли дзвонить будильник, треба одразу вставати. Переконувалася у цьому неодноразово. А ще бадьорого настрою зранку мені завжди додає музика.

Яку музику Ви зазвичай слухаєте?

Я слухаю різну музику: як українську, так і закордонну. Зранку найчастіше вмикаю радіо. Зі львівських радіостанцій подобається «Люкс-ФМ». Ця хвиля завжди на позитиві.

А за творчістю львівських виконавців слідкуєте?

Так. Зі львівських виконавців мені подобаються Іван NAVI і Наталка Карпа. Останнім часом вони випускають якісні танцювальні треки.

В ефірі «Доброго ранку, Львове» зазвичай багато гостей. Інтерв’ю з ким найбільше сподобались особисто Вам?

Мені дуже сподобався минулий тиждень. Він видався багатим на яскравих особистостей. До нас завітали Амадор Лопес, Павло Табаков, «Рокаш», «Антитіла». З упевненістю можу сказати, що «зіркова хвороба» їх усіх оминула. А ще мене дуже вразив Ель Кравчук. Як виявилося, він зараз активно гастролює за кордоном, допомогає нашим воїнам і, головне, не робить з цього піару.

Ви вже замислюєтеся про авторський проект?

Замислююся. Хочу вести програму, в якій можна було би розкрити співрозмовника з різних сторін. Проте, гадаю, для авторського проекту у мене ще мало досвіду.

Ви пробували себе у друкованій чи радіожурналістиці?

На перших курсах пробувала себе в друкованій журналістиці, але швидко зрозуміла, що це не моє. Телебачення мені значно ближче.

Деякі журналісти пишуть вірші (прозу). Ви з таких?

Вірші ніколи не писала, а от про власний прозовий роман мрію. Однак для написання чогось подібного, я вважаю, необхідно ще набратися неабиякого життєвого досвіду.

У Вас є хобі?

Так. Я закінчила музичну школу по класу скрипки. До речі, нещодавно разом з оркестром «Віртуози Львова» в ефірі «Доброго ранку, Львове» виконала композицію з фільму «Запах жінки», чим дуже здивувала своїх колег. Виявилось, не всі вони знали про моє хобі.

Які Ви любите книги та фільми?

Раніше дивилася абсолютно різні фільми. Зараз віддаю перевагу комедіям, адже вони завжди підіймають настрій. Читаю твори літературних класиків. З величезним задоволенням перечитала Еріх Марію Ремарка, Джейн Остін та інших.

Якому відпочинку Ви віддаєте перевагу: активному чи пасивному?

Дуже люблю відпочивати на морі, тому використовую кожну можливість вирушити у теплі краї. Також мені дуже цікаво подорожувати Україною. Минулого року відкрила для себе такі міста, як Хмельницький, Переяслав-Хмельницький і Черкаси. Всюди сподобалось.

Доброго ранку Львове 14-02-17 Яна Чайковська та Віртуози Львова

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю