Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 15 мая в 12:38

Як вибрати вимірювальний прилад?

 Все частіше стали з'являтися інтернет магазини, що пропонують просто величезний спектр вимірювальної техніки і приладів для різного виду промисловості. Наприклад магазин http://www.testo.kiev.ua/, який пропонує вимірювальні прилади німецького бренду Testo, що завоював заслужену популярність точності, якості та надійності своєї продукції. Тут і вологоміри різних типів (вологоміри деревини, паперу, будматеріалів), пірометри, шумоміри, детектори газів, аналізатори димових газів (для промисловості та систем опалення), ультразвукові витратоміри, що дозволяють контролювати витрату і облік води та теплоносія і т. д.

Так що таке вимірювальний прилад? Це засіб вимірювання, який служить для отримання значень вимірюваних величин у точно встановленому діапазоні. Бувають прямої дії та вимірювальні прилади порівняння.

Якість вимірюваних приладів – рівень відповідності приладу своєму призначенню.

При виборі засобів вимірювань необхідно, в першу чергу, враховувати допустиму похибку для даного виду вимірювання.

Так, для того щоб вибрати тепловізор, необхідно знати розмір матриці термо-детекторів, діапазон вимірюваних температур, точність вимірювання температури, об'єктив і т. д. останнім часом даний прилад набуває все більшої популярності в різних областях застосування: будівництво, металургійне виробництво, рятувальні операції, пожежогасіння, морська навігація та ін.

І, як наслідок, продаж тепловізорів стала приносити все більший прибуток для підприємців. Основні фактори, на підставі яких будується ціна: розмір матриці в пікселях: чим їх більше, тим дорожче. Близько 90% від загальної вартості становлять об'єктив і матриця. Мають найрізноманітніше призначення: застосовують для якісного контролю за технологічними процесами на всіх типах виробництва, вони дозволять оперативно відслідковувати будь-які температурні зміни не тільки в окремих вузлах механізму.

Ще один цікавий вимірювальний прилад – pH-метр. Він дозволяє виміряти концентрацію іонів водню в різних розчинах (показник ph), харчової продукції, навколишнього середовища, виробничих системах при безперервному контролі за технологічними процесами, в агресивних середовищах.

Даний прилад може використовуватися в різних типах виробництва, в яких необхідний постійний контроль середовища, універсальним показником якої і є водневий показник. Одним з типів pH-метри є ph метр електронний, він використовується для контролю і вимірювання водневого показника у воді, в промислових і побутових установок.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю