Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 2 июня 2018 в 10:20

Як вибрати мисливський костюм?

 Щоб комфортно почувати себе на полюванні, потрібно підібрати добру екіпіровку. Від комфорту, зручності руху і захисту від комах, холоду, снігу та дощу буде залежати успіх мисливського сезону.

Види костюмів для літнього полювання

Військовий-  https://hfostore.com/odyag/viyskovyy.html – найбільш бюджетний та зручний варіант. Форма з бавовни, що дозволяє комфортно відчувати себе на спеці і не сковує рухів.

Від кліщів – універсальна форма для літа, захищає від кліщів, комарів, мошок. Її перевага – низька ціна, недолік – невеликий термін служби.

Ще одна частина екіпіровки – дощовик. Вартість дощовика з поліетилену не висока, тому його значно вигідніше придбати ніж водостійку куртку.

Зимові мисливські костюми

Костюми для зимового полювання дорожче літніх, так як для їх виготовлення використовують більш дорогі матеріали, що захищають мисливця від холоду. Головний критерій вибору зимової форми – наявність і якість утеплювача. Матеріал повинен пропускати повітря, легко відновлювати форму і зігрівати будучи вологим.

При виборі зимового костюма для полювання або рибальства, потрібно звернути увагу на якість підкладки. Внутрішня тканина костюма повинна бути приємною на дотик. Кишені з теплим підкладом дозволять гріти в них руки.

Демисезонні

Форма для полювання та рибальства восени або навесні повинна бути зшита з вовни/напівшерсті. Бавовняна тканина у цей час року не зігріє мисливця.

Демісезонний мисливський комплект складається з куртки, штанів та взуття. Бажано, щоб куртка була оброблена вологовідштовхувальною сумішшю. Кращий варіант для нашого клімату – куртка з сукна. Сукно – це щільна шерсть, захищає від холоду та вітру. Щільна шерсть не викликає роздратування, швидко сохне і відрізняється тривалим терміном служби.

Костюм повинен підходити за розміром, інакше рухатися в ньому буде некомфортно.

Мисливські костюми виготовляються з урахуванням місцевого клімату і ландшафту, але незалежно від сезону і місцевості, при виборі, необхідно звернути увагу на наступні деталі:

- кількість кишень;

- якість блискавок і застібок;

- забарвлення камуфляжу;

- гучність тканини.

Кількість кишень

У костюма має бути достатня кількість кишень, розташованих у різних місцях. Особливу увагу потрібно приділити нагрудним кишенях. У них легко повинен міститися свисток для собаки, пачка сигарет, складаний ніж. Внутрішні кишені використовують для зберігання паспорта та мисливського квитка. Важливо, щоб документи були захищені від вологи.

Якість блискавки і застібок

Блискавка повинна легко застібатися і розстібатися, не чіпляючи тканина по краях. Найзручніше – блискавка з двома бігунками, яку можна розстібати зверху і знизу. Застібки кишень повинні бути надійними, але при цьому легко розстібатися однією рукою. Найбільш зручний костюм з додатковою блискавкою ззаду – така застібка дозволяє справити нужду, не знімаючи костюм.

Забарвлення камуфляжу

Колір костюма повинен пасувати місцевим ландшафту та рослинності. Для полювання в степу підійде жовто-білий колір, в лісі – зелений.

Гучність

Гарний мисливський костюм безшумний і дозволяє підійти до тварини максимально близько. Матеріал не повинен шарудіти, скрипіти, видавати зайвих звуків.

Для кожного сезону підбирається окремий костюм, який враховує температуру повітря і загальний вигляд місцевості в обраний час року.

Літні мисливські костюми

Екіпірування для літнього полювання складається з щільної сорочки/футболки, штанів, кепки та легкої куртки. Кепка є необхідною частиною літнього костюма: її довгий козирок захищає від сонця і комах, допомагаючи при стрільбі.

Окремо потрібно підібрати взуття та рукавички. Оптимальним варіантом є шкіряні черевики. Вони захистять мисливця від вологої роси і укусів комах. Одяг і взуття не повинні виділяти запахів, які можуть злякати звіра.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю