Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Владимир Владимиров , 23 января 2018 в 10:28

Як обрати автошколу

 Перш ніж розглядати фактори, що впливають на вибір автошколи, необхідно з'ясувати, що саме дає навчання. Коректна поведінка на дорозі, знання правил дорожнього руху, володіння навичками ремонту технічної частини автомобіля – все це гарантує не лише здорову нервову систему, але і безпеку життя.

З основних критеріїв на вибір автошколи програми навчання впливає прийнятна ціна, зручне місце розташування, якість викладання, автопарк, наявність необхідних документів та відсоток тих, хто успішно здають іспитів в ДАІ.

Разберемся докладніше. При вирішенні такої складної задачі, як вибір автошколи, не варто шукати ту, послуги в якій будуть коштувати максимально дешево. Що значить дешево? Це означає старі автомобілі, відсутність тренажера для водіння, швидше за все застаріла база навчання. Необхідно пам'ятати, що ціна повинна бути середньою.

Місце розташування школи та графік роботи дуже важливі, особливо якщо Ви не сидите цілими днями вдома. У разі якщо школа знаходиться поруч з місцем роботи або проживання, то це дозволить максимально часто відвідувати заняття і скоротити кількість пропусків. Це ж відноситься і до графіку роботи. У будь-якій поважаючій себе школі, графік буде орієнтований на учнів, на зручність відвідування занять, враховуючи роботу або навчання в іншому місці.

Що стосується ефективності навчання та іміджу школи в цілому, на це впливають наявність висококваліфікованих, досвідчених інструкторів, які можуть похвалитися не тільки досить довгим стажем водіння, але і здатністю грамотно і дохідливо пояснити і подати матеріал учню. Крім цього, важливо на яких автомобілях безпосередньо відбувається навчання. Повинен бути вибір між механічною і автоматичною коробкою передач. Також сам автомобіль, якщо йому вже сорок років від народження, наштовхує на думку про те, що навчання пройде ще й з такими приємними бонусами, як киплячий двигун, не працююча фара і ще маса дрібних неприємностей.

Керівництво гідної автошколи, піклується про те, щоб при зверненні потенційного клієнта, йому було надано максимальну інформацію про ліцензії, додаткові послуги, а у разі необхідності то і документи, що підтверджують право на викладання інструкторів. Важлива відсутність закритості у доступі до необхідної інформації.

При виборі школи, не варто себе обмежувати у з'ясуванні важливих питань.

- Скільки людей успішно здають іспити в ДАІ?

- Чи укладаєься угода при зарахуванні?

- Які санкції будуть у випадку невиконання пунктів договору, як з боку учня, так і з боку навчального закладу?

Ну і звичайно не варто забувати про відгуки тих, хто вже закінчив курси.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю