фотовыставка

Ярослав Бондарчук , 12 февраля 2013 в 12:37

WORLD PRESS PHOTO 12

В Музеї історії міста Києва (вул. Б. Хмельницького 7) 6 лютого відбулось урочисте відкриття фотовиставки WORLD PRESS PHOTO 12.

Розпочався захід прес-конференцією. У якій взяли участь українські фотографи Єфрем Лукацький та Ігор Костін, представник головного офісу "World Press Photo" в Амстердамі Пол Раселер, спеціаліст з маркетингу компанії Canon Україна Людмила Воронова.

У ході прес-конференції Єфрем Лукацький зазначив що деякі фото виглядають постановочними, перемагає суцільний негатив, цинізм виходить на перше місце – а на першому місці має бути честь, сказав фотограф.

На виставці показана велика кількість вражаючих фото, серед яких мертвий Муамар Каддафі, наслідки землетрусу і цунамі, що сталися в Японії 11 березня та ін. На Україну західні журналісти дивились через об’єктиви своїх фотоапаратів у сумнівному ракурсі – повії, допити у в’язницях. Загалом більшість фото на виставці похмурі й депресивні.

На відкриття заходу завітали посол Нідерландів Ян Пітер Волтерс, народний депутат України Віталій Журавський, телеведуча та дружина Миколи Мельниченка Наталя Розинська.

World Press Photo - найавторитетніший міжнародний щорічний огляд світової фотожурналістики, який багато в чому визначає стандарти професії. Незалежне журі, яке складається з професійних фотографів і фоторедакторів ЗМІ, оцінило роботи претендентів у 9-ти різних категоріях, представлені фотожурналістами, агентствами, газетами і журналами з усіх куточків світу. За два тижні роботи члени журі переглянули 101 254 фотографії 5 247 авторів із 124 країн світу (з них 29 кандидатів з України).

Цього року переможцями визнані 57 фотографів з 24 країн: Афганістану, Аргентини, Австралії, Боснії і Герцеговини, Канади, Китаю, Данії, Франції, Німеччини, Індії, Ірану, Італії, Японії, Мексики, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Росії, Південної Африки, Іспанії, Швеції, Великоїбританії і США.

Фотовиставка проходитиме до 27 лютого з 10:00 до 20:00 без вихідних.

Ярослав Бондарчук

мистецький оглядач, художник (http://bondarchuk-art.com)

Алехандро Кирчук з Аргентини отримав перший приз в категорії "історії із повсякденного життя" за серію фото "Ніколи тебе не відпущу". На фото чоловік який доглядає за своєю дружиною, що важко страждає на хворобу Альцгеймера і лише інколи впізнає свого чоловіка.

Алехандро Кирчук з Аргентини отримав перший приз в категорії "історії із повсякденного життя" за серію фото "Ніколи тебе не відпущу". На фото чоловік який доглядає за своєю дружиною, що важко страждає на хворобу Альцгеймера і лише інколи впізнає свого чоловіка.
Фото звезд и знаменитостей, Дмитрий Джангиров, Виталий Журавский, Наталья Розинская (Розіта), Аида Джангирова, Фото красивых, интересных людей, фотовыставка, Єфрем Лукацький, Алехандро Кирчук, Игорь Костин

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю