Алена Че , 23 августа 2017 в 21:42

Віталій Сиротяк: «Значно краще, коли поруч людина, разом з якою можна посміятися…»

Ведучий денного ефіру на радіо «Львівська хвиля» Віталій Сиротяк працює лише кілька місяців та, незважаючи на це, вже встиг полюбитися слухачам. Саме з Віталієм ми сьогодні познайомимося.

Віталію, для початку розкажіть, будь ласка, як Ви стали радіоведучим?

Насправді потяг до сцени і спілкування був у мене з дитинства. Саме тоді я почав вести різні дитячі конкурси, пізніше став працювати МС. Саме на одному з розважальних заходів мене помітив ведучий ефіру та музичний редактор «Львівської хвилі» Андрій Великий. Він запропонував мені спробувати себе у якості ведучого на радіо. Я погодився, оскільки давно про це мріяв.

За кілька місяців роботи на радіо Ви вже встигли провести ефіри з багатьма колегами. З ким було найкомфортніше працювати?

З усіма було по-своєму комфортно і корисно працювати. Свій перший ефір я провів разом з Тарасом Гавриком. Це була програма вітань «Є нагода», тому саме у нього я навчився, як потрібно спілкуватися зі слухачами. Одного разу вів ранкове шоу «Все й одразу» з Андрієм Великим. Дізнався від нього багато нюансів, про які необхідно знати кожному радіоведучому. Був спостерігачем на ефірі у Галинки Лірник. Вона вчила мене тому, як правильно вимовляти деякі звуки. Ну а зі своїми співведучими Володимиром Мельником, Артуром Бобриком та з недавніх пір Василиною Арде ми якось одразу знайшли спільну мову і, гадаю, чудово доповнюємо одне одного.

Зараз Ви ведете ефіри не лише разом з колегами, а й, так би мовити, сольно. Як Вам більше подобається працювати: самому чи у парі?

Працювати самому, звісно, непогано, але в парі мені все ж подобається більше. Значно краще, коли поряд людина, разом з якою можна посміятися, і, яка в разі чого може підтримати.

У програмах «Та ти шоу» та «Фантазії на асфальті», які Ви ведете, є забавки. А Ви колись щось вигравали?

Ні. Ніколи не наважувався дзвонити на радіо, хоча часто знав відповіді на питання. Зараз розумію, що даремно, адже боятися було нічого.

Також Вас задіяли у рубриці «Грені», у якій Ви з Бобриком і Мельником переспівуєте відомі пісні. Ви коли-небудь займалися вокалом?

Вокалом ніколи не займався та, незважаючи на це, працюю ведучим у караоке. Взагалі це питання мені ставили неодноразово. Певно, людям подобається, як я співаю.

А до процесу написання текстів до пісень для рубрики «Грені» долучаєтеся?

Інколи можу підкинути хлопцям якусь фразу, але все ж таки я більше у цій рубриці виступаю по співу.

Ви вже замислюєтеся про власний проект на радіо?

Думаю, для створення власного проекту у мене ще замалий досвід роботи на радіо, проте задуми є, і я поступово буду намагатися їх втілювати.

Ви можете назвати себе активним радіослухачем?

Зазвичай у моєму авто лунає «Львівська хвиля». Вважаю її найяскравішою радіостанцією не лише західної України, оскільки таких заходів, як «Андріївський антлагт» або День Славське, не влаштовує жодна ФМ-станція нашої країни. Деколи під час реклами друзі перемикають мій приймач на інші радіостанції, але особисто я не можу назвати себе їх активним слухачем.

А роботу МС Ви покинули?

Я намагаюся поєднувати роботу на радіо та ведення заходів, проте, коли у вихідні випадають ранкові та денні ефіри, від нічних заходів відмовляюся.

Яка у Вас освіта?

За освітою я магістр права. Мої батьки- юристи, і я, закінчивши школу, вирішив піти, так би мовити, по їхніх стежках. Та згодом зрозумів, що це не моє, і пішов навчатися у медіа-школу «1+1».

Не думали спробувати себе на телебаченні?

Навчаючись у медіа-школі «1+1», звісно, мріяв про телебачення, проте наразі мені цілком комфортно на радіо.

У вас є хоббі?

Так. З трьох років ізжу на гірськолижних лижах.

Які Ви любите книги, фільми та музику?

Слухаю абсолютно різну музику, без перебільшення можу назвати себе меломаном. Читаю і дивлюся детективи та комедії. Не люблю фантастику.

Ви- прихильник активного чи пасивного відпочинку?

Активного. Не розумію тих, хто віддає перевагу сидінню вдома, а поїхавши кудись більшість часу проводить у готелі. Мені цікаво постійно змінювати місця відпочинку.

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю