Наберите 10 лайков, чтобы вывести материал на главную страницу

Юлия Соколова , 12 декабря 2018 в 15:04

Віртуальна АТС від «Vega Telecom» - найкращий прискорювач для кожного бізнесу

Світовий досвід становлення і розвитку бізнесу сьогодні зосереджується в першу чергу на тих можливостях ІТ технологій, які забезпечують найбільш комплексні і всеосяжні управлінські функції процессами ведення бізнесу, на стадіях, від реклами, прийому замовлень, автоматизаціі технологічних ліній до бухгалтерських і банківських процесів і розрахунків. Ці впровадження реально економлять бюджет, за рахунок оперативності прискорюють продуктивність праці та покращують лояльність замовників та їх приріст.

З чого почати?- спитаєте ви, як початківець бізнесу.

Якщо ви маєте навіть невеликий бізнес з мінімальною кількістю співробітників, побудувати ефективні бізнес-процеси обробки вхідного попиту, роботи з клієнтами і внутрішньої взаємодії вам допоможуть прості і гнучкі рішення «Віртуальна АТС» від Vega Telecom, з перспективою розвитку та інтегрування з вашими спеціалізованими програмами, орієнтованими на бізнес-завдання корпоративного клієнта (клієнт CRM-системи і т.п.).

Для початку клієнт (компанія) замовляє власну Віртуальну АТС відповідно тарифним планам, що пропонує оператор та набору функцій, які потрібні клієнту. Далі компанія отримує в повне користування IP-АТС, фізично розміщену на серверах провайдера (звідси і слово — віртуальна) і сплачує абонентську плату за використання на постійній основі.

«Віртуальна АТС» від Vega Telecom надає всі стандартні можливості IP-АТС: багатоканальний номер, голосове інтерактивне меню для маршрутизації вхідних викликів, запис розмов, переведення викликів за призначеними сценаріями, функції зворотнього дзвінку, прийому викликів з сайту. Все це і багато іншого доступно через Інтернет без придбання спеціалізованого комутаційного обладнання. Кінцеві користувачі використовують VoIP-телефони або програмні додатки IP-телефонії для смартфонів. Управління віртуальною АТС відбувається через веб-інтерфейс. Технічна підтримка Vega Telecom забезпечує безоплатне попередне налаштування віртуальної АТС компанії згідно побажань клієнта та постійну підтримку в разі необхідності.

По всіх технічних питаннях і тарифах рекомендуємо звертатись до Vega Telecom по телефону 0800 60 10 63, або через сайт https://vega.ua

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю