Антон Мухарский (Антін Мухарський)

Вера (ve_t_ra) Шелест , 27 февраля 2011 в 17:49

Воля, Смерть або усім гра Бля!

"Воля або смерть" - так назвав Союз Вольних Художників його засновник та ідейний натхненник Антін Мухарский і презентував у приміщенні малої галереї Мистецького Арсеналу виставку досить анархічного характеру. Так, так, саме характеру, а не змісту, адже на відкритті Антін разом із гуртом "Гра Бля" співали гопічєскі-блатняковий шансон, якраз у дусі картин, представлених в експозиції.

Зазначу, що деякі полотна глядачі вже бачили на великому салоні "Fine Art Ukraine" минулого року.

На стінах невеликого приміщення галереї висіли картини, зміст яких викриває сутність сучасного українського суспільства, усе його жалісне негодяще їство. 

Також, в рамках виставки пройшла презентація першої в Україні віртуальної 3D галереї-музею, аналогів якої не існує в країнах центральної та східної Європи.

Дружина-красуня Антіна Сніжана Єгорова також прийняла неабияку участь у підготовці до відкриття цієї виставки. Вона допомогала озвучувати невеликий фільм про Сучасне українське анархо-мистецтво, представлене роботами Івана Семесюка, Романа Мініна, Ніни Мурашкіної, Сергія Коляди, Ігоря Перекліти, Сергія Хохла, Стаса Волязловського, Олекси Манна. А також, як справжня господиня, приготувала українські домашні страви: сало з цибулькою, варені яйця та картопельку, горілочку, солені огірочки та ін.

Я сама чула, що гості та організатори залишились ситі та задоволені вечором :)

Старша дочка Сніжани зі своїм бойфрендом

Старша дочка Сніжани зі своїм бойфрендом

Діти подарували мамі гарну шкіряну курточку

Діти подарували мамі гарну шкіряну курточку

Поціновувач творчості Союзу "Воля або Смерть" Дмитро Корчинський

Поціновувач творчості Союзу "Воля або Смерть" Дмитро Корчинський
Фото звезд и знаменитостей, Концерты, шоу, представления, Выставка, Снежана Егорова, Антон Мухарский (Антін Мухарський), Александр Бригинец (Олександр Бригінець), гурт «Гра Бля», Дмитро Корчинський, «Мистецький Арсенал»

Комментарии

Загрузка...
Интер - программа на неделю